تاریخ ارسال : ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت : ۲:۱۳ ق.ظ ۱۲ نظر
Print Friendly
ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان

آبفای کاشان در جایگاه برترین‌ها ایستاد

در این ارزیابی که توسط دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری اصفهان انجام شده است، شاخص‌های عمومی و اختصاصی هر دستگاه مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفته است.

کاشان نیوز: شرکت آب و فاضلاب کاشان موفق شد برای چندمین سال متوالی در فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در جای‌گاه برترین‌ها قرار گرفته و از مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی امتیاز لازم برای کسب رتبه برتر را از آن خود کند.
مدیر روابط عمومی آبفای کاشان با اعلام این خبر گفت: در این ارزیابی که توسط دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری اصفهان انجام شده است، شاخص‌های عمومی و اختصاصی هر دستگاه مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفته است.
عباسعلی کحال افزود: شاخص‌های عمومی بر اساس سند تحول اداری کشور و شاخص‌های اختصاصی بر اساس فعالیت‌ها و اساس‌نامه شرکت‌ها تدوین و جهت سنجش دستگاه‌ها ارائه گردیده است.
وی تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب کاشان تلاش کرده است بر اساس وظایف سازمانی و رسالت انسانی بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کرده و همواره خود را در معرض سنجش سازمان‌های ارزیاب قرار دهد.
کحال یادآور شد: همه شهروندان دو شهرستان کاشان ، آران و بیدگل تحت پوشش خدمات آبفا قرار دارند و قطعاً این شرکت نیازمند همراهی بیش از گذشته مردم در جهت ارتقاء خدمات بهتر می‌باشد.
وی با اشاره به اجرای شبکه فاضلاب شهری کاشان گفت: به اعتقاد همه کارشناسان و صاحب‌نظران دانشگاهی با توجه به آلودگی منابع آب شرب به وسیله چاه‌های جذبی فاضلاب خانگی، ضرورت این پروژه بر کسی پوشیده نیست.
کحال با بیان این‌که برای انجام هر کار بزرگ کاستی‌ها و نقص‌هایی نیز متصور است گفت: انجام پروژه‌های زیربنایی برای شهر و منطقه تنها با همدلی و همراهی مردم و همه مسئولین و مدیریت شهری امکان‌پذیر است.
مدیر روابط عمومی آبفا تصریح کرد: ارزیابی‌هایی که از طریق استان و کشور و در طول چند سال گذشته از آبفای کاشان انجام شده است، نشان می‌دهد که مسئولان و متولیان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بهترین خدمات را برای همشهریان ارائه دهند.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش جمعی بتوانیم خدمات بیشتر و بهتری ارائه نماییم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=28823
مطالب مرتبط

 • حسن اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ - ۹:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  دست از این حرف های بچه گانه بردارید. فکر نان باشید که خربزه آب است. کاشان نیوز به خاطر این که آمار خودشو بالا ببره به حاشیه ها دامن می زنه. دوغ و دوشاب براتون فرقی نمی کنه. خوشحالید که عکس خودتون و دوساتون و فک و فامیلوتون به عنوان نویسنده مطرح بشه. حرف اون خانمه قابل تأمله. یه تیتر زدن بلد نیستید اگه کسی حرفی نزنه مدعی می شید که مهم ترین خبرگزاری کشور هستید. یه ذره به انعکاس نظرهایی که می آد فکر کنید چه دردی رو دوا می کنه جز این که فضای تخریب و شایعه پراکنی فراهم میشه. یه ذره به مطلباتون فکر کنید و هر دروغ و دمبیلی رو منتشر نکنید.

  (0)(0)
  • مدیر سایت اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ - ۳:۴۶ ب.ظ - پاسخ دادن

   از زیرکی آقای حسن و تماس با کاشان نیوز تشکر میکنیم. اما خوشحال خواهیم شد که بفرمایند این آمار که توی چشم ایشان است اگر بالا برود چه اعتبار و چه ارزش و چه منافعی ایجاد می‌کند؟ این شما هستید که عادت دارید گردو شمار حساب کنید و نگاه‌تان به انسان‌ها هم با عدد و رقم است! کاشان نیوز که مانند دیگر سایت‌ها آگهی نمی‌گیرد که سودی از این آمار بالا بدست بیاورد!و دیگر اینکه متاسفیم که نگاه و زاویه دید شما مانند خیلی ها نسبت به درک و فهم شهروندان هنوز تغییری نکرده و مردم را متهم به نفهمی و عدم تمییز دوغ و دوشاب می‌کنید. این را باید ناشی از عدم درک شما دانست یا انتخاب کوچه «علی‌چپ» بواسطه منافعی که در عدم انتشار خبر دارید؟
   اگر کاشان نیوز در طول سه سال کار خبری بی توقع و بدون ملاحظه و بی‌طرفانه دو سه تیتر و یا خبر اشتباه داشته که طبیعی است، چون دیکته نوشته غلط هم داشته و به این وسیله خود را در معرض سنجش شهروندان که اتفاقاً فهیم هم هستند قرار داده است و منکر اشتباهاتش نیز نیست. اما شما که با نام مستعار انتقاد می‌کنید و خودتان می‌دانید که حضور در این عرصه چقدر دشوار است چه کرده‌اید؟ کدام دیکته بی غلط را نوشته یا حتی سراغ دارید؟
   اینکه انتشار خبر چه دردی را دوا می‌کند پاسخش را بعهده شهروندان می‌گذاریم اما توجه داشته باشید که انتشار خبر بدون قضاوت و بدون جانب‌داری افتخار مدیران و تحریریه بی‌توقع و پر تلاش کاشان نیوز است و این اقدام را همچون سند درخشانی بعنوان خدمت‌گذاری به جامعه برای رشد و ترقی فرهنگی و علمی منطقه فرهنگی کاشان ارائه می‌کنیم.باشد که این پای مور مورد عنایت حضرت حق (جل و علی) و مردم دانا و فهیم شهرمان باشد.
   از شما هم مجدداً برای وقتی که در اختیار ما گذاشتید تشکر می‌کنیم. و امیدواریم باز هم با نظرات خود ما را مفتخر فرمایید.

   (0)(0)
 • علی اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ - ۹:۰۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  از همایش هایی که گرفتند نمی گید. چند وقت پیش آقای ب. ف کلی پول به جیب زد تا یه همایش برگزار کرد.

  (0)(0)
 • نوید اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ - ۶:۳۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  دوست گرامی طوس آب
  گل گفتی من یادم یه نمایشگاه توی سالن تختی بود فکر میکنم حدود 100 میلیونی خرج بریز و بپاش این آقایون شد
  نمیدونم چرا همه سایت ها و خبر گزاری ها هم مال ایناست شاید همکارن شاید هم کنترات کردن
  البته نماینده گفته مدیران ضعیف عوض میشن .
  ما دلمون به این تیمسار خوش هستش ببینیم چه میکنه بلکی جلو این بریز بپاش ها گرفته بشه

  (0)(0)
 • رضا اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ - ۱:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  در هر صورت تهیه و توزیع آب بهداشتی در شهری مانند کاشان با این خشکسالی های پیاپی کاری آسان نیست و قابل تقدیر است.در زمینه رتبه و مقام هم به قول آن کاربر عزیز،مردم ،خود، بهترین داور هستند و فراتر از مردم خداوند متعال

  (0)(0)
 • حسین اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ - ۹:۱۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام.
  منبع خبر یک شخصیت حقیقی و حقوقی مشخص و قابل دسترس است و هر شهروند می تواند جهت درستی یا نادرستی خبر به وی مراجعه کند.
  کسی که ادعا کذب بودن خبر را مطرح کرده است یک شخصیت مبهم با نام مستعار است.
  بعضی از افراد و رسانه ها هم کاری به این حرفها ندارند بلکه اینها دستاویزی برای پیشبرد منافع شخصی اشان می باشد.
  قطعاً شرکت آب و فاضلاب نمی خواهد فضولات مردم را جمع آوری و تصفیه کرده و بعد به استفاده شخصی برساند که از اطلاع رسانی های اینچنینی نفع شخصی عایدشان شود.
  بعضی از آدم های فقط روی زمین را می بینند. یه مقدار باید عمقی تر فکر کنیم. مثلاً در اعماق بیش از بیست متر زیرزمین ببینیم چه خبر است.
  بعضی آدم ها جلوبندی ماشین های شخصی اشان را می بینند. نجاستی که آب و خاکشان را به کثافت کشانده است برایشان اهمیتی ندارد.
  همه اینها به معنی توجیه کم کاری و عدم دقت ناظران پروژه فاضلاب نیست بلکه نباید قیصریه را به بهانه پیراهن عثمان به آتش کشید.
  من به عنوان یک معلم دانشگاهی وظیفه دارم از زحمات مسئولان آبفای کاشان تشکر کرده و دقت و نظارت بیشتر بر پروژه را درخواست کنم.

  (0)(0)
 • همشهری اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ - ۷:۴۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  آقای طوس آب که نظر گذاشتی که چرا آبفا حقوقتو نمیده؟ میدونی چرا؟ چون حقوقت از آبفا نسیت از یه جا دیگه تامین میشه. برو اطلاعاتتو کامل کن بعد اظهار نظر کن

  (0)(0)
 • طوس آب اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۹:۵۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  شب عیدی چرا حقوق معوقه ما رو نمیدید شما .
  به جای این تبلیغات ها و برگزاری نمایشگاهها و پول های زیاد به رسانه ها و سایت های چرا پول ما رو نمیدید ما هم زن و بچه داریم . آفتابه لگن 7 دست ولی شام ناهار هیچی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (0)(0)
 • طوبـــــــــــــــی اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  چه خوب میشد مسئولین امر این خبر رو شفا اعلام مینمودن تا بین توده مردم ذهنیت ایجاد نکنه . در هر صورت تبریک ما رو پذیرا باشید

  (0)(0)
 • نیما اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۶:۳۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  رتبه اول توی خراب کردن آسفالت های شهر!!!

  (0)(0)
 • تهران اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۳:۰۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  منظور از بهترین ها یعنی چیه؟
  بلاخره رتبه داره ؟
  الان که موقع اعلام این خبر نیست ، چون ارزیابی عملکرد نتایحش موقع داره
  خبر مشکل داره کاشان نیوز عزیز

  (0)(0)
 • مهر اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۱:۱۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  این خبر از اساس کذب است و صرفاً جهت بهره برداری های شخصی تهیه شده است ، مسئولین محترم آبفا جهت روشن شدن افکار عمومی چنانچه لوح یا گواهی دریافت نموده اند با ذکر رتبه و جایگاه دستگاه در بین دستگاههای استان اعلام فرمایند ، بلاخره مردم شهرستان خود بهترین ارزیابان در جهت رتبه بندی هستند و این که ما خود را با توجه به عملکرد ضعیف برتر نقش دهیم ، تظاهر نمایی است و گذشتگان را با این کار ها زیر سوال میبریم.
  مدیر محترم وبگاه کاشان نیوز حق حذف نظر را دارند ولی ارائه مستندات حق شهروندان میباشد.

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: