تاریخ ارسال : ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۴:۱۶ ب.ظ ۲ نظر
Print Friendly
آموزش‌وپرورش شهرستان کاشان هنوز رئیس ندارد

آزمون شهرداری و شورای شهر کاشان

کاشان نیوز-حسن خوش چشم آرانی: آموزش‌وپرورش شهرستان کاشان رئیس ندارد. عده‌ای ساداتی را مقصر می‌دانند و عده‌ای می‌گویند استان اصفهان مدیرکل ندارد، (اگرچه شنیده‌شده است که عدم انتخاب مدیرکل به انتخاب رئیس آموزش‌وپرورش کاشان ارتباط دارد) بهر حال زیبنده استان اصفهان و شهرستان کاشان نیست که به امان خدا رها شوند. بعد از ماه مبارک رمضان ثبت‌نام مدارس و طرح ساماندهی معلمان بدون رئیس آموزش‌وپرورش کار سختی است نبود رئیس، کار فرماندار کاشان را دوچندان خواهد کرد.

علاوه بر مسئله یادشده مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان با شهرداری و شورای شهر کاشان برای ساخت یک مرکز بهداشتی در حوالی چهارراه پنجه شاه (آیت‌الله کاشانی) سخت منازعه می‌کنند و جالب آن است که مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان ادعا می‌کنند که بانی خیر این بنای درمانی فقط در این مکان پرترافیک بنا را احداث می‌کند و مسئولان محترم ادعا دارند که ساخت مرکز درمانی گره کور ترافیک را سخت‌تر می‌کند متأسفانه مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان از شورای شهر و شهرداری کاشان آزمون سختی می‌گیرند که شاید قبولی و مردودی آن‌ها به درک آن‌ها از مسائل شهری برمی‌گردد، شاید اگر رضوی و باندش بر شهرداری کاشان حکومت می‌کردند این بنا ساخته می‌شد. چون پاره‌ای از ملاحظات حقوقی و شهری را مدنظر قرار نمی‌دادند ولی اکنون شورا و شهرداری کاشان اعلام موضع صریح ندارند و همه بلاتکلیف رها شدند.

نکته مهم این است که شورا و شهردار کاشان با افراد شاغل در مجمع خیرین مدرسه‌ساز کاشان خیلی مدارا می‌کنند و در اجرای مصوبات خود مسامحه زیادی دارند. تذبذب فرمانداری کاشان نیز بر گره کور این معضل افزوده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71293
مطالب مرتبط

 • امیر تیر ۳, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  صحبت از نداشتن رییس آموزش و پرورش شد .
  سرپرست اداره جناب آقای حدادیان بسیار مناسب ریاست هستند و خلعی محسوس نیست که از عملکرد سال جاری مشخص بود…ممنون

  (0)(0)
  • reza تیر ۴, ۱۳۹۷ - ۸:۴۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   سلام
   خلاء درست است نه خلع!!
   نمره تان۱۹شد.

   (0)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: