تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۵۲ ب.ظ ۵ نظر
Print Friendly
انجمن نجوم سپهر وارد فصل جدیدی از فعالیت‌های خود شده است

آغاز سری جدید باشگاه‌های تخصصی انجمن نجوم سپهر کاشان

اخبار نجوم و هوا و فضا، اخبار داخلی انجمن و بحث در مورد کاوش‌های مریخ‌نورد کنجکاوی، جزء محورهای اصلی باشگاه نجوم مهرماه بودند.

کاشان نیوزباشگاه انجمن نجوم سپهر کاشان فهیمه استادیان: اولین باشگاه نجوم از سری جدید باشگاه‌های نجوم انجمن نجوم سپهر کاشان روز سه‌شنبه ۲۸ مهر با شرکت جمعی از اعضا در مکان دفتر انجمن برگزار شد.
اخبار نجوم و هوا و فضا، اخبار داخلی انجمن و بحث در مورد کاوش‌های مریخ‌نورد کنجکاوی، جزء محورهای اصلی باشگاه نجوم مهرماه بودند.
فاطمه سعیدی پور دبیر انجمن نجوم سپهر در این جلسه، هدف از باشگاه نجوم را تعامل و ارتباط نزدیک با اعضا و بهره‌مندی از ایده‌های آن‌ها جهت پیشرفت انجمن دانست.

باشگاه انجمن نجوم سپهر کاشانوی ضمن اعلام برنامه‌های آبان ماه انجمن اظهار داشت: انجمن نجوم سپهر وارد فصل جدیدی از فعالیت‌های خود شده است و در آینده نزدیک خبرهای خوبی برای اعضای انجمن و علاقه‌مندان نجوم داریم.
سپهر کاشان تاکنون ۳۵ باشگاه نجوم را در سه دوره زمانی برگزار نموده و سری چهارم باشگاه‌ها از مهر امسال آغازشده است. گفتنی ست باشگاه نجوم، منحصر به انجمن نجوم سپهر کاشان نیست و اکثر انجمن‌های نجوم کشور خود را ملزم به اجرای این گردهمایی ماهانه می‌دانند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=48955
مطالب مرتبط

 • تهمینه آبان ۲, ۱۳۹۴ - ۷:۵۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام.
  برنامه فعالیت های انجمن نجوم رو از کجا میتونم بگیرم؟
  لطفا یه لینک از سایت یا وبلاگ مربوط به اون انجمن یا … کنار مطالب بذارید.
  با تشکر از خبر رسانی.

  (1)(0)
 • شعبانی مهر ۲۹, ۱۳۹۴ - ۸:۴۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  باسلام. خیلی ممنون از تحریریه محترم کاشان نیوز. مخصوصا سرکار خانم استادیان. ان شاالله که با اطلاع رسانی شما دوستان رسانه انجمن بتواند از ظرفیت شما و شما هم از توانمندی های علمی اعضای انجمن نجوم سپهر نهایت استفاده را ببرید.

  (1)(0)
 • خدابخشی مهر ۲۹, ۱۳۹۴ - ۱:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام ممنون از اطلاع رسانی شما خوبه دوستان وهمشهریان بدونند که شرکت در باشگاه نجوم برای عموم ازاد میباشد.

  (2)(0)
 • رضا مهر ۲۹, ۱۳۹۴ - ۱:۴۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  خیلی عالیه

  (2)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: