تاریخ ارسال : ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت : ۱۰:۴۱ ق.ظ ۶ نظر
Print Friendly
علی رسول زاده: «مهر خود را» در اختیار شهردار قرار می دهم!

آقای رسول زاده اندکی دست نگهدارید!

روز گذشته در رسانه‌ها سخنی شگفت به نقل از رئیس شورای شهر کاشان منتشر شد که اگر آن را تعارف هم به حساب بیاوریم اظهارنظری خلاف قانون محسوب و مخالفت با اراده شهروندانی که به شورای شهر رای و مُهر داده‌اند از آن مستفاد می‌شود. سخنی که صحت، درستی و تمامت وجوه و اصول اساسی قانونگذاری برای «شوراهای اسلامی شهر و روستا» را تنها برای تمجید از شهردار کاشان زیر سوال برده است.

کاشان نیوز: روز گذشته در رسانه‌ها سخنی شگفت به نقل از رئیس شورای شهر کاشان منتشر شد که اگر آن را تعارف هم به حساب بیاوریم اظهارنظری خلاف قانون محسوب و مخالفت با اراده شهروندانی که به شورای شهر رای و مُهر داده‌اند از آن مستفاد می‌شود. سخنی که صحت، درستی و تمامت وجوه  و اصول اساسی قانونگذاری برای «شوراهای اسلامی شهر و روستا» را تنها برای تمجید از شهردار کاشان زیر سوال برده است.

شهرداری کاشان خبر را برای تمامی رسانه‌ها و نشریات با تیتر «رییس شورای اسلامی شهر کاشان: مهر خود را در اختیار شهردار قرار می دهم» ارسال کرد که نشان از انتظار برای عمل به وعده داده شده دارد.

خبرگزاری ایمنا نیز خبر را  اینگونه نقل کرده است: «رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: بنده به عنوان رییس شورای شهر مهری که دارم در را اختیار شهردار می گذارم چون مدافع شهر است و حمایت همه جانبه دارد.»

دو ماه قبل در اول دیماه رئیس شورای شهر در مورد شرکت «بلدیه» با کاشان نیوز گفت: «در هرصورت شورا نامه‌ای نوشته است به شهرداری و باید ظرف دو ماه آینده نسبت به سرنوشت سهام کل پرسنل، شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد و اگر قراردادی هم بین شرکت و شهرداری بوده قبل از اطلاع شورا بوده است»  به همین جهت کاشان نیوز با تامل، در انتظار انقضای این فرصت صبر کرده تا نتیجه را به اطلاع شهروندان برساند و در طول این مدت سکوت را بر هر سخنی ترجیح داده و اکنون که این مهلت به سر آمده است بهتر است آقای رسول زاده از این موضوع هم اطلاعی در اختیار شهروندان بگذارد، گمان می کنیم که در آستانه انقضای این مهلت اتفاقی مهم افتاده است که جناب حاج آقا رسول زاده چنین تکریم خارق العاده‌ای را از شهردار نموده و چنین وعده‌ا مالایطاقی داده است.

مدتی پس از مورد فوق، شهردار برای پاسخ به سوالات شورای شهر در شورا حاضر شد که البته رسانه‌ها از «سوالات»، «پاسخ آنها» و «قانع شدن یا نشدن شورای اسلامی شهر» خبری دریافت نکردند! در هیچ جایی هم سخنی از این موضوع و نتایج آن گفته نشد!

و اخیراً در بازرسی که توسط مدیر کل بازرسی استانداری استان اصفهان از شهرداری آران و بیدگل بعمل آمده، شنیده شده است که رتبه این شهرستان بالای ۸۰ قرار گرفته است.

صرف نظر از موارد فوق به نظر میرسد رتبه شهرداری کاشان در این مورد بیش از ۸۰ و احتمالاً ۱۰۰ شده است که شهردار استحقاق دریافت تمامی اختیارات تمامی اعضای شورای اسلامی شهر کاشان، یعنی داشتن مهر شورا را یافته است.

امیدواریم قبل از تحویل مهر شورای اسلامی شهر کاشان به شهردار، آقای حاج  علی رسول زاده شهروندان را محرم شمرده و رتبه شهرداری کاشان را اعلام نمایند تا حداقل در این مورد مردم شهر کاشان قانع شوند افتخار عنوانی که آقای رسول زاده به شهردار داده با دلایل قانع کننده‌ای همراه است.

 
 
 
لینک خبر: http://kashannews.net/?p=39318
مطالب مرتبط

 • مهدی اسفند ۷, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  مدیریت محترم کاشان نیوز آفرین و صد آفرین بنده سایت شما را قبول دارم ومیتوان گفت در کشور بی نظیر است قدرت ،شجاعت ، محتوا و….خواهشن شما میتوانی اطلاع رسانی خوبی داشنه باشی و از رسول زاده بخواه جواب بدهد من شنیدم تو شهرداری و شورای شهر عجیب حیف و مل میشود

  (0)(0)
 • شهروند اسفند ۲, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  تکلیف امانت داری شما چی میشه حاج آقا؟ چرا برای…[حذف توسط مدیر سایت] هر حرفی…[حذف توسط مدیر سایت] را میزنید. شما مهر را به اعنبارشهروندان در اختیار دارید . ارث …[حذف توسط مدیر سایت] که نیست. گذشته خیلی زود از یاد شمارفته…

  (0)(0)
 • اعتراض اسفند ۲, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  از کیسه خلیفه میبخشید؟ این مهر که مال شما نیست! نکنه مهر بازار منظور بوده؟

  (0)(0)
 • حامد عباسی طاهری اسفند ۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  اتحاد همدلی وتلاش برای کاشانی امن وارام توسط مدیران ومسوولان شهروشهرستان چه زبانی وچه دلی شایسته تقدیراست.همه باید تلاش کنیم تافاصله هاکم شودودلها نزدیک تر .باید به فکر کاشانی باشیم که فرزند من وشما وفرزندان انها میخواهند باعزت دران زندگی کنند.شهر کینه ودشمنی ودلهای دور از هم کاشانه ی خوبی نه برای ماست ونه برای ایندگان ما.والسلام

  (0)(0)
 • شهروند اسفند ۱, ۱۳۹۳ - ۹:۴۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  اینها همه طرح ها و برنامه های عده ای راهبردی است که نقشه بهارستان به سر دارند و ره صدساله را یک شبه می خواهند طی کنند.انگار کس دیگری برای این شهر زحمت نکشیده….مطمئن باشن دستشان رو خواهد شد و مردم شکست تلخی را به ایشان می دهند

  (0)(0)
 • مهدی بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ - ۲:۴۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  مراسم ۲۲ بهمن امسال که روز ملی و متعلق به همه ایرانیان است، صحنه تبلیغات جهادی شهرداری فخیمه شده بود . صدها متر بنر و هزاران نسخه مجله تبلغاتی با بهترین کیفیت فریاد شهردار بر سر مردم کاشان شده بود که ما برای شما چه کارها که نکردیم! به راستی کدام یک از از اقدامات انجام شده در این یک سال و چند ماه خارج از وظایف معمول شهرداری است که اینچنین منتش بر سر مردم کاشان است!؟ خوب است نگاهی به قبوض عوارض و تعرفه های شهرداری بکنیم و آن را با مبالغ سالهای پیش مقایسه کنیم. یا لااقل شهردار و شورای محترم مبلغ بدهی شهرداری را که فردا بر دوش شهروندان سنگینی خواهد کرد را اعلام کنند تا مردم بدانند در قبال پروژه هایی همچون نصب میل پرچم چه هزینه هایی بر آنان تحمیل می شود. اگر منظور از پروژه عمرانی کلنگ زنی است که یک کارگر تا شب می تواند برای یک قرن آینده پروژه افتتاح کند!! مردم کاشان هنوز داستان استعفای شهردار به دنبال عوض شدن ریس شورا شهر را فراموش نکرده اند حال چه شده است که ریس محترم شورا ، که بنده احترام خاصی برای ایشان قائلم ، تحت فشار کدام گروه و جریان خاص و با چه هدفی چنین موضعی گرفته اند!؟
  جناب آقای رسول زاده ریاست محترم شورای شهر کاشان، همگان به تعهد و تدین شما واقف اند لذا از جنابعالی انتظار دارند در راستای انجام اصلی ترین وظیفه ریاست شورا ، یعنی نظارت بر عملکرد شهردار و مجموعه شهرداری، با قاطعیت عمل نموده و اطمینان داشته باشید مردم پشتیبان راستی و صداقت اند.

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: