تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۳:۲۹ ق.ظ ۶ نظر
Print Friendly

آقای شهردار باورم شد کاشان گران اداره می‌شود!!

صبح‌به‌خیر امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی من یک شهروند شهر کاشان هستم و چه بخواهم چه نخواهم مجبورم پایم را از در خانه‌ام بیرون بگذارم و به کوچه و خیابان‌های شهر بیاییم تا به کار وزندگی‌ام برسم چند سالی است که کوچه‌های ما (که فکر می‌کنم به‌جز چند کوچه خاص وضعیت همه کوچه‌ها این‌گونه باشد) اوضاع آسفالت مناسبی ندارد و به قول کاشانی‌ها حکایت دل و جگر زلیخا است. ولی مدت‌هاست می‌بینم که جدول خیابان‌ها تخریب می‌شود و بجای آن جدول نو کار می‌کنید بگذاریم که خیلی از جدول‌هایی که تخریب می‌شود سالم سالم هستند و سال‌ها کار می‌کنند ولی مهم نیست گفتیم شاید ما از این چیزها سر درنمی‌آوریم و شما کارشناس و فنی هستید و حتماً لازم است که جدول نو را خراب کنید و دوباره جدول نوتر بکارید... ...دو سه روز وقت گذاشتم و به چندین نفر مهندس عمران و ساختمان باسابقه که اتفاقاً برخی از آن‌ها کارمند شهرداری هم هستند نشان دادم همه آن‌ها به‌اتفاق از این عمل اظهار تعجب و شگفتی کردند و گفتند این حجم اختلاف ارتفاع را با سنگ لاشه یا با آجر که خیلی ارزان‌تر است پر می‌کنند یا اصلاً می‌شود یک خط با خاک و مخلوط زیرسازی کنند تا سطح کار برای جدول‌گذاری آماده شود چرا باید جدول سالم به این قیمت را در چهار ردیف دفن کنند! تازه یکی از مهندسین که دقیق‌تر بود گفت بی‌انصاف‌ها جدول‌ها را از طرف ۴۰ سانتی آن کنار هم گذاشته‌اند که مصرف جدول بیشتر شود و نان بیشتری گیرشان بیاید!!

جدول۲کاشان نیوز: عکس‌های زیر را یکی از شهروندان که برای عیادت بیمارش به بیمارستان شهید بهشتی رفته با دوربین موبایلش ثبت کرده و به همراه یادداشت زیر برای کاشان نیوز فرستاده است. کاشان نیوز بدون هیچ دخل و تصرفی این عکس‌ها و نوشته این شهروند وظیفه‌شناس را منتشر می‌کند.
آقای شهردار سلام؛
صبح‌به‌خیر امیدوارم که روز خوبی را شروع کرده باشی من یک شهروند شهر کاشان هستم و چه بخواهم چه نخواهم مجبورم پایم را از در خانه‌ام بیرون بگذارم و به کوچه و خیابان‌های شهر بیاییم تا به کار وزندگی‌ام برسم چند سالی است که کوچه‌های ما (که فکر می‌کنم به‌جز چند کوچه خاص وضعیت همه کوچه‌ها این‌گونه باشد) اوضاع آسفالت مناسبی ندارد و به قول کاشانی‌ها حکایت دل و جگر زلیخا است. ولی مدت‌هاست می‌بینم که جدول خیابان‌ها تخریب می‌شود و بجای آن جدول نو کار می‌کنید بگذاریم که خیلی از جدول‌هایی که تخریب می‌شود سالم سالم هستند و سال‌ها کار می‌کنند ولی مهم نیست گفتیم شاید ما از این چیزها سر درنمی‌آوریم و شما کارشناس و فنی هستید و حتماً لازم است که جدول نو را خراب کنید و دوباره جدول نوتر بکارید…
آقای شهردار؛ بلا از جانتان به دور باشد دور از جان شما من چند روز پیش‌ازاین برای عیادت یکی از بستگان به بیمارستان بهشتی کاشان رفتم ازآنجایی‌که با حجم فعالیتی که درزمینهٔ جدول‌گذاری در شهردارید ما را هم به جدول و سیمان و کندوکاو عادت داده‌اید و هر جا جدولی می‌بینیم به یاد شما می‌افتیم با تلاش کارگران و پیمانکاران شما برای جدول‌گذاری خیابان بیمارستان بهشتی مواجه شدم خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم این خیابان پر رفت‌وآمد هم که روزانه صدها بلکه هزاران نفر آدم نیازمند را از بلوار قطب راوندی به بیمارستان می‌رساند هم مثل خیابان بها موردعنایت خاصه شهردار قرارگرفته است.
ولی چیزی که دیدم با توجه به اینکه عقل ناقص من به آن قد نمی‌دهد برایم قابل‌هضم نبود لذا چند عکس با گوشی موبایلم گرفتم و دو سه روز وقت گذاشتم و به چندین نفر مهندس عمران و ساختمان باسابقه که اتفاقاً برخی از آن‌ها کارمند شهرداری هم هستند نشان دادم همه آن‌ها به‌اتفاق از این عمل اظهار تعجب و شگفتی کردند و گفتند این حجم اختلاف ارتفاع را با سنگ لاشه یا با آجر که خیلی ارزان‌تر است پر می‌کنند یا اصلاً می‌شود یک خط با خاک و مخلوط زیرسازی کنند تا سطح کار برای جدول‌گذاری آماده شود چرا باید جدول سالم به این قیمت را در چهار ردیف دفن کنند! تازه یکی از مهندسین که دقیق‌تر بود گفت بی‌انصاف‌ها جدول‌ها را از طرف ۴۰ سانتی آن کنار هم گذاشته‌اند که مصرف جدول بیشتر شود و نان بیشتری گیرشان بیاید.
آقای شهردار؛ من باعقل ناقصم می‌فهمم که کاشان گران اداره می‌شود و اگر تا کنون شک داشتم الان باورم شد کاشان گران اداره می شود و این هزینه از جیب ما شهروندان هزینه می شود لذا در این مورد خاص تا جدول‌ها زیرخاک نرفته است بروید ببینید و برای یک‌بار هم که شده خودتان را از اتهام عدم نظارت دقیق و بی‌دروپیکر بودن شهرداری و نمی‌دانم درهم بودن دست ناظر و پیمانکار و سازنده جدول و …تبرئه کنید و با اقدامی جهادی و انقلابی که هرروز روی بنرهای شهر شمارا با آن توصیف می‌کنند دست متخلفین و تبانی گران را رو کنید و باشهامت به رسانه‌ها بگویید چنان شد و چنین و مثلاً پیمانکار خلعید شد و مبلغ فلان میلیون تومان به‌حساب شهرداری واریز شد و…
آقای شهردار؛
من به‌عنوان یک شهروند از شما توقع دارم پاسخ بدهید وگرنه مطمئن باشید راه دیگری را برای احقاق حقم پیدا خواهم کرد.

رونوشت:

-ریس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر برای یاد آوری وظیفه قانونی خود در برابر شهروندان

—————————————-

امضاء- یک عیادت کننده بیمار در بیمارستان بهشتی کاشان

جدول-۵ جدول۵ جدول-۳  جدول-۱

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=52077
مطالب مرتبط

 • شهروند خوب دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  اهای شهرداااااارررر پس کجایین توضیح بدین دوره ی قدیم گذشته الان همه بیدارن وآگاهن همه منتظر یه پاسخ هستن
  آهای شهررررردار کجایین لطفا جواب

  (5)(1)
 • ناشناس دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۸:۴۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  مشابه همین مساله را در بلوار دانش می توان دید که جدول سنگی را دارند برمیدارند و بجاش بلوک سیمانی می گذارند. جدولهای سنگی که هم محکمتر و هم زیباتر هستند کنار گذاشته می شوند. تازه خیلی از آنها سالم هستند. این جدول گذاری را جایی که جدول ندارد انجام دهید.

  (4)(2)
 • محمد دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۷:۰۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  چرااااااا کسی پاسخگووو نییییسسسسس؟؟؟

  (7)(1)
 • قاسم قاسمیان .کاشان دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۶:۰۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام . آقایان مسولان فرماندادی و اهضای شورای شهر این پارک کوزه (شهیدحسن زاده) که مقابل دفتر کارتانست چرا هشت ماه است که خراب کردن و تکمیل نمیشود .پیمانکار میگوید به اندازه پولی که بما بدهند کار میکنیم . ما برای شهرداری کار نمیکنیم که چک بی محل بما بدهد .لذا خواهشمندیم این پروژهرا برای عید که مسافرین نوروزی وارد این شهر مبشوند شهرمان زیبا باشد . چون این محل دروازه شهر و ورودی شهرست .آقایان مسولین شهر کمی غیرت .تعصب نمیدانم مردانگی .وجدان کاری و احساس مسولیت نسبت به شخر حود داشته باشید.والسلام

  (4)(1)
 • قاسم قاسمیان .کاشان دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۵:۴۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  باعرض سلام واحترام. مشابه عکسهای فوق در پارک شهید حسن زاده (پارک کوزه) هم جدول های سنگی کنده مبشود و بجای آنها سیمانی کار مبشود که غیراز این نیز خردادماه سال جاری این پارک بهم ریخته شده و هشت ماه است خراب شده و تکمیل نمیشود .بنده اتفاقی با پیمان کارش برحوردم و پرسیدم از طولانی شدن که گفت من نمیتوانم سرمایه م را اینجا بریزم بعد شهردادی چک بی محل بمن بدهد .

  (4)(1)
 • حسن دی ۲۲, ۱۳۹۴ - ۴:۰۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خداخیرت بدهد تورا بخدا این موارد راپیگیری کنید ازجیب مردم میرود داخل جیب پیمانکار ازجیب وحقوق شهردار که کم نمیشه

  (10)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: