تاریخ ارسال : ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۷:۵۷ ق.ظ ۱۵ نظر
Print Friendly
یک عضو شورای شهر، کاشان نیوز را غیرقانونی خواند

آقای هاشمی طاهری، رفتار و گفته شما قانونی است؟

علی هاشمی طاهری عضو شورای اسلامی شهر کاشان در جلسه ای که برای اولین بار با حضور رسانه‌ها برگزار شد خطاب به خبرنگار کاشان نیوز گفت:«سایت کاشان نیوز نه قانونی است و نه طرفدار شهر است و هرکاری نیز انجام داده برعلیه شهرداری این شهرستان بوده است.»

کاشان نیوز: علی هاشمی طاهری عضو شورای اسلامی شهر کاشان در پایان جلسه رسمی روز گذشته شورا که برای اولین بار با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، پس از اطلاع از حضور خبرنگار کاشان نیوز در جلسه با عصبانیت و با صدای بلند خطاب به وی گفت: «سایت کاشان نیوز نه قانونی است و نه طرفدار شهر است و هرکاری کرده علیه شهرداری است،من سایت کاشان نیوز را آران نیوز نام گذاشته‌ام.»

وی بدون اشاره به ناهماهنگی و  مشکلات مدیریتی در شهرداری و سازمان‌های آنها و بدون توجه به اینکه رسانه‌ مدیحه سرا و سخنگوی مسئولین نیست  و قرار نیست همه طرفدار بی چون و چرای شهردار و ثنا گوی مدیریت شهری باشند، با  نمونه آوردن انتشار تصاویری از هدر رفت آب در مناطق و بلوارهای کاشان و  تخریب فضاهای سبز شهری موجود در راوند (که مورد اعتراض اهالی راوند است)و… مشکلات را ناشی از انتشار آنها توسط کاشان نیوز دانست!

کاشان نیوز  با استقبال از سخنان  این عضو معترض شورا و به فال نیک گرفتن تغییر موضع علی هاشمی طاهری این شیوه را نوعی تعامل با رسانه می‌داند و علاوه بر انعکاس نظر ایشان، فایل صدای ایشان را منتشر کرده و از ایشان انتظار دارد اسناد  غیرقانونی بودن کاشان‌نیوز  را منتشر کند.

فایل صوتی:

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=43020
مطالب مرتبط

 • دلسوز شهر تیر ۱۲, ۱۳۹۴ - ۴:۳۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  ایشان خودرااصولگراوعصاره ولایت مداری میداند اما نه اخلاقشان حاکی ازاین است ونه رفتارشان (دیدار با حامی فتنه گران )اما همیشه به دنبال ایجادتفرقه وبحران درسطح شهرستان بوده وهستند (نمایندگی دورقبل مجلس )ومیخواهند خود رامنجی مشکلات جلوه دهندایشان به دنبال قومیت گرایی درشهرستانندتابااین مسئله خودراکاریزماه وبرای رای گیری بعدی مهم جلوه دهند این تذهبون

  (4)(0)
 • سهیل خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  آران نیوز رو خیلی خوب وعالی گفته.
  اقای هاشمی از افراد متعهد و همراه با ولایت هستند و بوده اند.و مثل ریس شورای شهر سوار بر پرچم نیستند و اینور و اونور سوق پیدا نمیکنند.
  بعضی اعضا تکلیفشون مشخصه و این خوبه (یا اصولگران یا اصلاح طلب) دیگه سوق به اینور اونور ندارن.
  اما درمورد راوند مردم راوند چیز دیگه ای میگن/.
  در مدیحه سرایی هم شما با بقیه اصحاب رسانه فرقی ندارید و تفاوتی احساس نمیشه

  (2)(5)
 • رضا نبی راوندی خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام اقای هاشمی علاوه بر ناعدالتی رسانه ای ناعدالتی های منطقه ای را هم در کارنامه دارند از جماه جلوگیری از پیشرفت راوند و اختلاف افکنی بین مردم طاهراباد و راوند خرج بودجه های میلیونی برای جشن های مختلف در طاهراباد کندن تابلوهای راوند و نام ابولرضا راوندی از بلوار سید ابوالرضا راوندی به دست حامیان ایشان .متاسفم برای ایشان که هدر رفت اب و تخریب باغات استراتزیک راوند که عامل جلوگیری از ورود گرد وخاک به راوند هستند را سرسری میگیرند.بای ذنب قتلت

  (4)(1)
 • کیان امانی خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  اقای علی هاشمی طاهری…
  تکلیفتان انگار با خودتان نیز مشخص نیست…
  از رسانه ای میخواهید که حرف های شما را نوشته و انتقال دهد اما پس از انتقال و انتشار با رسانه ای دیگر.مصاحبه می.کنید و برضد خبرنگار و آن رسانه صحبت می کنید.
  کاش خودتان متوجه حرف ها و کلامتان بودید…
  حتی نحوه ادبیات سخن شما در حد یک سیاستمدار نیست…
  و در آنجا نیز خبرنگار کاشان نیوز را بی انصاف خطاب کرده اید
  لطفا اول خودتان را اصلاح کنید…

  (9)(1)
 • یک طاهر آبادی خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  باور کنین از این گونه اظهار نظرات ایشان که همیشه ودر اکثر این نطقها با بی دقتی ،عجله وسر به هوا ابراز میکنند به عنوان یگ طاهر آبادی
  شرمنده ام .خدا گند حالا دیگر بفهمد که زمان این نوع عملگردها دیگر گذشته است . همه را به کیش خود دانستن جواب نمی دهد و مردم همه چیز را از حمایت بی قید وشرط از شهردار وتمامیت خواهی آقای هاشمی را میدانند .در ضمن چرا رییس و اعضا شورا به ایشان اجازه میدهند که هر طور می خواهد عمل کند وآبروی ما خطه ی فرهنگی وشهید پرور طاهر آباد را ببرد

  (9)(2)
 • دانشجو خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۸:۲۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  عرایض اخیر هاشمی طاهری به علت بی عدالتی رسانه ای و بغض نمایان کاشان نیوز در مواجهه با عملکرد شهرداری است، چرا که بر همگان مبرهن است که شهرداری تحولی عظیم در خدمت رسانی به مردم شهر ایجاد کرده است، اما دریغ از انعکاس گوشه ای از این فعالیت های جهادی توسط کاشان نیوز!!!
  همه میدانند که هدر رفت آب بد است و بودن آشغال در خیابان زشت است، اما افتادن یک لیوان یکبار مصرف بر روی زمین و فورا عکس گرفتن از آن و منتشر کردن در رسانه، نشان از همان حب و بغض و سطحی نگری این سایت است.
  چه خوب است که در راستای اعتلای شهرمان، نقدی سازنده و کارشناسی داشته باشیم تا بتواند گره ای باز کند، نه آنکه با این شیوه از رشد و توسعه خدمت رسانی به شهر جلوگیری کنیم.
  من الله التوفیق

  (9)(4)
  • admin خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰ ب.ظ - پاسخ دادن

   یک لیوان؟ حب! بغض؟ ظاهراً طرفداران … به مصداق؛ چون قافیه به تنگ آید/ شاعر به جفنگ آید، به جفنگ آمده‌اند!
   ما مفتخریم که منتقدان ما چون این شهروند محترم اشخاصی دانا و نکته سنج هستند.

   (5)(3)
 • کاشان خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۵:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  آران نیوز رو خوب اومده!!!

  (8)(2)
 • هم شهری خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۵:۵۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  منابع مشترک آبهای زیر زمینی هر دو شهر به ما اجازه هیچ تفرقه ای را نمی دهد مگر اینکه خواسته باشیم از این آب گل آلود ماهی بگیریم

  (3)(0)
 • محمد خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۱:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقا خب راست میگه دیگه برا چی شما تو کار مسولین شهرت دخالت میکنی!؟؟؟خب بذارین هرکاری رو ک میخوان انجام بدن گندشم در نیارین و گرنه دوباره دادگاهی میشید هااااا!!!

  (7)(3)
 • کیان امانی خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۱:۰۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  چند سوال از آقای هاشمی طاهری!
  برفرض محال که کاشان نیوز اشتباه می کند و غلط میکند…
  آیا شما این اجازه را دارید که کاشان و آران و بیدگل را از یکدیگر جدا کنید؟
  آیا مساله آب و محیط زیست برای شما بی اهمیت است که هدر رفت اب در چنین بحرانی چنین بی اهمیت شده؟
  و در آخر مگر اهالی کاشان در حال جنگ با دشمن بعثی هستند که چنین کاشان نیوز را متهم به حمایت از همسایه کویر نشین کاشان می کنید ؟!

  (5)(2)
 • فرداد فرحزاد خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  کوبیدن برطبل اختلاف افکنی بین کاشان و آران و بیدگل به این واضحی و از سوی عضو شورای شهر کاشان که در دوره های دوم و سوم هم عضو شورا بوده است بهتر از این امکان پذیر نبود!!!!!!
  آقای رسول زاده مگر شما و سایر همکارانتان در شورا نبودید که در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهرآران و بیدگل به اتحاد کاشان و همسایه شمال شرقی اش یعنی همان آران و بیدگل اذعان کردید و تاکید نمودید که کاشان و آران وبیدگل از هم جدا نیستند و توسعه آران و بیدگل یعنی توسعه کاشان؟؟؟!!!!!!

  به نظر می‌رسد این حق برای شهروندان آران و بیدگل برای به چالش کشیدن عضو شورای شهرکاشان که به صورت علنی و رسا و در حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان و اکثریت اعضای شورای اسلامی این شهر برطبل اختلاف افکنی بین کاشان و آران و بیدگل کوبیده است محفوظ است….

  (3)(2)
 • جان قمصری خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۹:۵۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  هاشمی هاشمی حمایتت می کنیم باور کن اگر این بار بیایی تو انتخابات شرکت کنی قول می دهیم حمایتت کنیم و بهت رای بدهیم مطمن باش من بهت رای میدهم برای اینکه مردم به {حذف مدیر سایت} نیاز دارند و حرف هایت آنچنان {حذف مدیر سایت}.

  (3)(6)
 • رضا زاده خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۹:۳۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  من متاسفم برای یک عضو شورا که اینگونه تفکرات منطقه گرایانه دارد اگر کاشان نیوز هم مثل سایت های تملق گوی شما بر طبل اختلاف بین کاشان و آران و بیدگل می کوبید شما آن را آران نیوز نمی نامیدی این رفتار این عضو شورا قابل پیگرد قانونی است چرا که علنا بر اختلاف افکنی بین دو منطقه تاکید دارد و جا دارد ارگانهای مسئول آن را پیگیری کنند.

  (7)(2)
 • جعفری خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ - ۹:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  از کاشان نیوز به خاطر انتشار این طنز جالب که کلی مارا خنداند و چندین بار گوش کردیم صمیمانه تشکر می کنم

  (11)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: