تاریخ ارسال : ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۳:۴۰ ب.ظ ۶ نظر
Print Friendly
شهردار منتخب کاشان در تشریح برنامه‌های خود قبل از انتخاب:

آمده‌ام که ۹+۱ باشم و باری روی زمین نماند

کاشان نیوز: شهردار منتخب کاشان گفت: آمده‌ام که ۹+۱ باشم و با کمک اعضای شورای اسلامی شهر کاشان را در مسیر رشد و تعالی هدایت کنم.
به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، علی رسول‌زاده شامگاه سه‌شنبه در جلسه فوق‌العاده شورای اسلامی شهر کاشان بیان کرد: برای انتخاب شهردار ابتدا ۱ نفر بعد هشت نفر بعد پنج و سپس سه نفر و درنهایت امشب یک نفر به‌عنوان شهردار کاشان انتخاب می‌شود.

وی با تأکید بر اهمیت کار شوراها افزود: بعد از تشکیل هیئت‌رئیسه شورای شهر موظف است شهردار را انتخاب کند و امروز هم از طرف استانداری اصفهان اعلام‌شده که همه شهرهای استان شهردار را انتخاب کرده‌اند و فقط کاشان مانده است بنابراین در جلسه فوق‌العاده شورا از آقای «سعید ابریشمی راد» خواستیم که در صحن علنی مجلس برنامه‌های خود را تشریح کند.

آمده‌ام که ۹+۱ باشم و باری روی زمین نماند
مهندس «سعید ابریشمی راد» نیز در ابتدا به کارنامه کاری خود اشاره کرد و گفت: متولد شهریور سال ۱۳۴۹ و دارای مدرک کارشناسی عمران، حقوق و دانشجوی دکترای مدیریت، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مناطق ۴ و ۱۰ تهران، معاون فنی و عمرانی و سرپرست معاونت شهرسازی شهرداری منطقه ۲۲ تهران، مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان هستم و اعتقاد به‌نظام مدیریتی –مشارکتی و هم‌فکری همه آحاد جامعه دارم، چون شورای اسلامی شهر منتخب همه مردم است.
وی هوشمندی در بهره‌وری منابع را یکی دیگر از پارامترهای مدیریت شهری بیان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه منابع محدود است و شهرداری امین بیت‌المال است بهترین اقدام ممکن مدیریت در بهره‌وری منابع است.

ابریشمی راد مدیریت تعارض را یکی دیگر از برنامه‌های خود برشمرد و اظهار کرد: این امر به شناخت درست از شهر و شهرداری بازمی‌گردد.
وی با تأکید بر اینکه شهردار متعلق به همه مردم با هر سلیقه و هر دیدگاه است، خاطرنشان کرد: شهردار موظف است همه نیازهای اقشار جامعه را با نظام درست و با توجه به منابع محدود برطرف کند.

برنامه شهرداری کاشان جامع است
ابریشمی راد با اشاره به اینکه شهرداری کاشان برنامه جامع و خوبی دارد بیان کرد با کمک همکاران در شهرداری امیدواریم بتوانیم به بخش‌هایی که کمتر توجه شده است، بپردازیم.
وی از کاشان به‌عنوان «شهری برای فردا» یادکرد و ادامه داد: کاشان باید شهری در مقیاس جهانی معرفی شود و معتقد هستم کاشان دروازه تمدن است و از باغ امیرکبیر تا سیلک دالان تاریخ هفت‌هزارساله مثل نگین در این دروازه می‌درخشد و برنامه‌های متنوعی برای این محدوده دارم و مطمئن هستم سرمایه‌گذاران بزرگی برای آن قدم پیش می‌گذارند.
ابریشمی راد رویکرد دستاوردهای برنامه‌ریزی صحیح شهری، بررسی مفهوم جامعیت در برنامه‌ریزی (چه مؤلفه‌ها و مسائلی قابل‌توجه و بررسی هستند)، ارائه برنامه‌های کوتاه‌مدت سه تا ۶ ماهه، ارائه برنامه‌های میان‌مدت تا سال ۱۴۰۰ را از اهم برنامه‌های خود یادکرد که تحقق برنامه‌ها را درگرو دستیابی به‌نظام صحیح در تدوین برنامه مبتنی بر ظرفیت‌های موجود خواهد بود.
وی تأکید کرد: رویکرد صحیح در برنامه‌ریزی بر سه محور مشارکتی، ارزش‌گرا و انسان‌محور است که این محورها شامل:
مشارکتی: با حضور و دخالت همه ذی‌نفعان تهیه و اجرا و نظارت گردد و الزام تعهد به رعایت سلامت، صداقت و عدالت است.
ارزش‌گرا: هر اقدامی در برنامه بایستی منجر به تولید ارزش گردیده و معیار سنجش ارزش سطح رضایت‌مندی شهروندان خواهد بود که دستیابی به بهترین اقدام ممکن با منابع در اختیار خواهد بود.

انسان‌محور: دربرگیرنده شرایطی برای رشد و تعالی انسان‌ها باشد.
ابریشمی راد دستاوردهای برنامه‌ریزی صحیح را منوط به احترام به انسان‌ها و رعایت کرامت آن، وفاق، همدلی و انسجام، پایداری و دفاع، مقبولیت و تحقق‌پذیری و عدالت عنوان کرد.
وی جامعیت نظام برنامه‌ریزی شهری را بر سه مؤلفه شهر، شهروند، مدیریت شهری بیان کرد و ایجاد توازن بین مسائل را ضروری بیان کرد.
ابریشمی راد در ادامه به هویت و اصالت کاشان پرداخت و گفت: جایگاه کلی و جهانی کاشان به‌عنوان مهد تمدن ایران با پشتوانه شهری چند هزارساله که قطب صنعت فرش کشور، قطب آموزش معماری کشور، قطب جهانی صنایع‌دستی، قطب طب سنتی ایرانی اسلامی، همچنین باید به مقصد گردشگری تاریخی و اقلیمی تبدیل شود و این مؤلفه‌ها جز با همکاری و همدلی میسر نخواهد شد.

تشریح برنامه‌ها در حوزه ترافیک، خدمات شهری، برنامه‌ریزی شهری
ابریشمی راد با اشاره به اینکه مدعی صددرصدی برنامه‌ها در مدت چهار سال نیستم، خاطرنشان کرد: مهم نیست که همه برنامه‌ها اجرایی شود مهم این است که به یک برنامه عملیاتی تبدیل و نهادسازی شود.

وی با تأکید بر اینکه آمار دقیقی از بدهکاری‌های شهرداری ندارم، اضافه کرد: من با علم به اینکه شورا از املاک، پرونده‌های حقوقی و تملک‌هایی که صورت گرفته آگاهی دارد، این مسئولیت را قبول کرده‌ام چون تفکرات مثبت اندیشانه رویکرد مشارکتی و همگرا و در شورا وجود دارد و به نظر من اگر کسی بهتر از من سراغ دارید معرفی کنید و مرا نجات دهید، نظام جمهوری اسلامی ۲۰ سال روی من سرمایه‌گذاری کرده است و باید این تجارب را درجایی استفاده کنم.

هیچ اقدام مثبتی در شهر متوقف نخواهد شد
ابریشمی راد ادامه داد: من به پشتوانه شورای اسلامی و شهر همان راهی را می‌روم که قبل از من اجرا می‌شده است و بدهی‌های شهرداری بر اساس تصمیمات اعضای شورا و منابعی که در اختیار داشته‌اید انجام‌شده است و من قول می‌دهم با سرعت بیشتری پروژه‌های نیمه‌کاره شهر را به پایان برسانم.

من شهردار جمعیت ۳۰۰ هزارنفری کاشان هستم
ابریشمی راد در بخش دیگری با تأکید بر اینکه من نماینده جمعیت ۳۰۰ هزارنفری کاشان و ۹ نفر اعضای شورا که منتخبین مردم هستند، در این صحن حضور دارم، اظهار کرد: من نماینده همه مردم خواهم بود و آمده‌ام بار روی زمین نماند و به شایعه‌پراکنی‌ها و بهانه دست عده‌ای دادن‌ها خاتمه دهم، من آمده‌ام کمک کنم این وفاق و همدلی بین اعضا اتفاق بیفتد شهر به همدلی نیاز دارد.
سرمایه‌گذاران احتیاج به محیطی امن و آرام دارند و ادبیات توسعه متکی بر ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل شهری است و کاشان با قدمتی بیش از هفت‌هزارساله نیازمند مدیریت شهری قوی و استوار است.

ابریشمی راد روح حاکم بر برنامه‌ریزی شهری را حول دو محور اقتضایی و جامعیت بیان کرد و گفت: اقتضایی به معنای انعطاف‌پذیر و تابع شرایط و جامعیت به معنای چندبعدی و همه‌جانبه است.

وی به عواملی که بر روی شهر کاشان تأثیرگذار است پرداخت و ادامه داد: عوامل محیطی، هویت و اصالت، جهت‌گیری اقتصاد و خدمات و کالبد شهری بر روی همدیگر تأثیرگذار است.
ابریشمی راد جهت‌گیری اقتصاد و خدمات و مسائل پیش رو این مؤلفه‌ها را وابسته به توجه به نقش و اثرگذاری شورای اسلامی شهر در جهت اقتصادی، جهت‌گیری توسعه اقتصادی شهری موتور محرکه برنامه‌ریزی (توسعه ظرفیت‌های صنعتی و توسعه ظرفیت‌های بخش خدمات)، بهره‌گیری از ثروت و اندوخته نقدی مردم در راستای تعریف پروژه‌های سودآور شهری، برنامه‌ریزی برای سرمایه‌های خرد خصوصاً در نوسازی بافت فرسوده، برنامه‌های حمایتی و ایجاد زیرساخت‌ها، توسعه صنعتی ازجمله فضاهای نمایشگاهی، حمایت از کانون‌ها و کارآفرینی و تأکید بر کیفیت و هوشمند سازی در ارائه خدمات عنوان کرد.

وی همچنین به مسائل پیش روی در عوامل محیطی پرداخت و بیان کرد: توجه به محیط‌زیست و حفاظت و بهره‌وری از منابع، خاک، آب‌وهوا و انرژی، تأکید بر منظر شهری، پیشگیری از آسیب‌ها و بلایای طبیعی و مدیریت بحران، مدیریت پسماند (زباله و نخاله) ازجمله برنامه‌های این بخش خواهد بود.

ابریشمی راد به مسائل پیش رو در کالبد شهری اشاره کرد و ادامه داد: توسعه و بهبود ساختار شهری شامل: توسعه و تکمیل شبکه معابر حمل‌ونقل شهری و توسعه و بهبود سیستم حمل‌ونقل شهری (اتوبوس و تاکسی)، توجه به تأمین و توزیع مناسب در سرانه‌های خدماتی شامل: توسعه فضای سبز، توسعه پارکینگ‌های عمومی، توسعه فضاهای عمومی و خدمات اجتماعی، بازآفرینی و نوسازی بافت‌های تاریخی و فرسوده، بهبود شرایط فیزیکی معابر، دوام و مقاوم‌سازی بناهای شهری، توجه به سیما و منظر شهری و سبک معماری، تعریف محورهای توسعه، برنامه‌ریزی و توجه به تأسیسات و تجهیزات شهری و توسعه و بهره‌برداری پایانه‌ها، کشتارگاه، آرامستان‌ها و… می‌شود.

وی در ادامه به مسائل پیش رو در سبک مدیریت پرداخت و گفت: تأکید بر اختلال گرایی مبتنی بر احترام در ساختار قدرت، رویکرد مشارکتی (بهره‌گیری از حمایت و پشتیبانی نهادهای قدرتمند و تأثیرگذار و همسوسازی آنها در جهت منافع عمومی)، توسعه تفکر سیستمی و مدیریت سیستم، هوشمندی در بهره‌وری از منابع، توانمندی در مدیریت تعارض، توجه به استانداردسازی در فعالیت‌ها، پیاده‌سازی نظام مدیریت کیفیت، پیاده‌سازی مکانیسم‌های کارآمد جهت پایش و ارزیابی عملکرد، تأکید بر قانون مداری، شفافیت، پاسخ‌گویی به‌منظور تحقق سلامت اداری، توسعه و ایجاد مکانیسم‌های کارآمد، نظارت و کنترل بر فرآیندها و اقدامات، توانمندی در سازمان‌دهی و بسیج امکانات و منابع، قدرت تصمیم‌گیری در موارد اضطرار به شمار می‌آید.

ابریشمی راد به مسائل پیشرو در ساختار سازمانی اشاره کرد و گفت: توجه به‌اندازه سازمان و پرهیز از بسط تشکیلاتی ناکارآمد، تدوین استراتژی مناسب جهت طراحی ساختار سازمانی، پیاده‌سازی نظام ارزیابی و بهبود روش‌ها و فرایندها، برقراری مکانیسم‌های تسهیل گر در روابط اجزا و ارکان سازمان اعم از ستاد، صف (مناطق و نواحی) سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته، توجه به سیاست‌های کاهش تصدی‌گری، چابک سازی و هوشمند سازی، پیاده‌سازی نظام ارزیابی و کارایی سازمان جهت شفافیت و پاسخ‌گویی سیستم مدیریت، حل چالش بخشی نگری در جذب منابع و تولید خدمات فی‌مابین در مدیریت از مسائل پیشرو در ساختار سازمانی به شمار می‌رود.

ابریشمی راد به منابع مالی نیز اشاره کرد و بیان داشت: توجه به منابع و ظرفیت‌های پیش‌بینی‌شده در طرح تفصیلی، تأکید برافزایش مالکیت و بارگزاری بر روی اراضی به‌منظور تولید ثروت، پیگیری جهت دستیابی به منابع موجود در تبصره‌ها و مواد قانونی بودجه کشور، برنامه‌ریزی جهت بهره‌وری از درآمدهای واریزی دولت، افزایش سهم درآمدهای پایدار و بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی شورای اسلامی شهر در تهیه طرح جامع درآمدهای پایدار، توسعه، اعتماد عمومی و جلب سرمایه‌های بخش خصوصی و مردمی در پروژه‌های مشارکتی، تعریف و ایجاد پهنه‌ها و محورهایی به‌منظور شکل‌گیری بورس‌های کالا و خدمات استقرار مراکز نمایندگی و صنایع بزرگ، تسهیل و تسریع در انجام فرایندهای صدور مجوز و همچنین سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی، تأکید بر ظرفیت‌های صنعت گردشگری تبدیل کاشان به شهر رویدادهای ملی، واگذاری اجرای بخشی از پروژه‌های عمومی به صاحبان صنعت و سرمایه در ازای خدمات و تسهیلات واگذاری، پیش‌بینی پهنه‌های بلندمرتبه‌سازی و مشارکت با تعاونی‌های مسکن، توسعه محورهای ایجادی و تبدیل به بلوک‌های شهری جهت ارزش‌افزوده بر روی اراضی، بارگزاری بر روی اراضی اطراف رینگ ترافیک شهری به‌منظور ایجاد فضاهای تجاری و اداری بزرگ در راستای کاهش سفرهای درون‌شهری (مرکز شهر) از آیتم‌هایی است که در بخش منابع مالی به آن توجه خواهد شد.

شهردار منتخب کاشان در بخش دیگری از سخنانش به مسائل پیش رو در حوزه فرهنگ پرداخت و خاطرنشان کرد: گسترش و تبلیغ ارزش‌های مذهبی، ملی، تاریخی و هنر، بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و مذهبی و تبدیل مساجد به کانون نورانی محلات، شناسایی و توسعه سرمایه‌های اجتماعی، توسعه فرهنگ عمومی و آموزش شهروندی، حقوق شهروندی (فرهنگ شهرنشینی، فرهنگ توریست پذیری)، بهره‌گیری از رسانه‌های عمومی، توجه به ظرفیت‌های هویت‌های محله و سنت‌های بومی، گسترش حوزه تعاملات فرهنگی (ایجاد منطقه فرهنگی) توجه و برنامه‌ریزی برای نهادهای مؤثر در فرآیند جامعه‌پذیری ارتقاء مشارکت‌پذیری اجتماعی و توسعه اعتماد عمومی، از مراحل موردتوجه حوزه فرهنگ می‌باشد.

ابریشمی راد به مسائل پیش رو در حوزه امنیت و آسایش شهروندی (رفاه) پرداخت و بیان داشت: برقراری تضمین جهت حضور سرمایه‌های معنوی و مادی شهروندان در برنامه‌های توسعه شهری (امنیت سرمایه‌گذاری)، توجه به کاهش فضاهای بی‌دفاع شهری (امنیت اجتماعی)، برنامه‌ریزی به‌منظور حفاظت از بلاهای طبیعی، برنامه‌های حمایتی برای بدسرپرستان، بی‌سرپرستان و زنان سرپرست خانواده، برنامه‌ریزی جهت سهولت و ایمنی در بهره‌برداری از خدمات عمومی و تردد، توجه به نیازهای رفاهی کلیه اقشار جامعه خصوصاً کودکان، کم‌توانان و ناتوانان (معلولین)، توجه به سازمان‌دهی متکدیان، برنامه‌های حمایتی از توسعه کسب‌وکار و دسترسی به ارزاق عمومی و زندگی کم‌هزینه‌تر، توجه به ایمنی و آسایش سکونتگاه‌ها و فضاهای گردشگری ازجمله آیتم‌های این بخش محسوب می‌شود.

وی به مسائل پیش رو در حوزه نشاط اجتماعی اشاره کرد و گفت: بازیابی و تقویت آداب و سنن بازی‌ها و مراسم ملی و مذهبی، برگزاری انواع جشنواره‌ها، برنامه‌ریزی جهت گذراندن اوقات فراغت برای تمام اقشار، توجه به شادابی و جذابیت‌های محیطی، توسعه مشارکت‌های اجتماعی باهدف مثبت اندیشی و نشاط عمومی ازجمله برنامه‌های باغبانی، کشاورزی و اجتماعی و…، برگزاری مسابقات محلی و منطقه‌ای، توسعه تفرجگاه‌ها و شهربازی، سینما از برنامه‌های حوزه نشاط اجتماعی به شمار می‌آید.

شهردار منتخب کاشان در بخش دیگری از سخنانش به برنامه‌های خود در حوزه عمران پرداخت و گفت: تقویت جایگاه نظارتی شهرداری با تأکید بر توانمندی پرسنل و اصلاح ساختار نظارت و شیوه‌نامه‌های نظارت بر فعالیت‌های اجرایی در مناطق، بازنگری و یا حذف مکانیسم‌های ناکارآمد بخش خصوصی در قالب عامل چهار، نظارت‌های عالیه ابنیه و راهبرد، برنامه‌ریزی در اجرای پروژه‌های سامان‌دهی و بهسازی محلی بر اساس تحلیل اطلاعات سامانه ۱۳۷ با توجه به درخواست شهروندان در راستای جلب اعتماد عمومی، رفع دغدغه‌های پیمانکاران و تقویت همکاری با حفظ جایگاه کارفرمایی از برنامه‌های این حوزه خواهد بود.

ابریشمی راد به برنامه‌های حوزه ترافیک پرداخت و ادامه داد: انجام مطالعات سازمان‌دهی حمل‌ونقل و ترافیک، مطالعه و انتخاب راهکار اجرایی جهت حل مشکلات گره‌های اصلی ترافیک شهر (مدخل شهر، تقاطع بازار با خیابان‌های اباذر و خیابان باباافضل)، طراحی به‌منظور تکمیل رینگ ترافیک شهر، تأکید ویژه بر اجرای برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در بودجه مصوب سال جاری، امکان‌سنجی و احداث پارکینگ‌های عمومی، توجه ویژه به نگهداشت علائم و تابلوهای ترافیکی خصوصاً با رویکرد گردشگری، سازمان‌دهی و حل معضلات ناشی از تردد موتورسوار، توجه ویژه به مباحث فرهنگ‌سازی در ترافیک و احداث مسیرهای دوچرخه و پیاده‌رو را ازجمله برنامه‌های این حوزه مهم برشمرد.

وی همچنین به حوزه خدمات شهری پرداخت و یادآور شد: نگاه مینیاتوری به خدمات شهری، تهیه طرح جامع کنترل و هدایت آب‌های سطحی، تأکید بر توسعه فضای سبز، توجه ویژه به زیباسازی و نورپردازی، تبدیل باغات به پارک، ایجاد پارک با کاربری گونه‌های خاص، تهیه پیوست محیطی جهت پروژه‌های اجرایی با دستورالعمل مشخص، تأکید بر طراحی منظر در فضای سبز، تأکید بر احداث بوستان‌های محلی خصوصاً در محورهای گردشگری ازجمله برنامه‌های پیشنهادی این حوزه است.

شهردار منتخب نگاه به حوزه فرهنگی و اجتماعی را از دیگر برنامه‌های پیشنهادی خود عنوان کرد و افزود: بررسی و امکان‌سنجی، مکان‌یابی جهت ایجاد و توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی، اصلاح ساختار و تدوین شرح خدمات حوزه اجتماعی، طراحی مکانیسمی جهت معرفی شهروند خوب، اعطای جایزه دوره کلید طلایی، تأکید بر تولید محصولات فرهنگی و تشکیل و تقویت شورای فرهنگی، اجتماعی و برقراری مکانیسمی جهت اثربخشی خواهد بود.

درنهایت پس از ۴ ساعت بحث و تبادل‌نظر اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در خصوص انتخاب شهردار کاشان و بارأی مخفی اعضاء جناب مهندس «سعید ابریشمی راد» با چهار رأی ممتنع و پنج رأی موافق به‌عنوان شهردار شهر کاشان انتخاب شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68277
مطالب مرتبط

 • حسینی شهریور ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  شهـردار ســازندگی را باید کمک کرد. خرابی های زیادی از شهردار به اصطلاح جهادی بجا مانده است.

  (0)(0)
 • صابری شهریور ۲۵, ۱۳۹۶ - ۲:۴۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوز تلاش زیادی در مقابله با زیاده خواهان و کسانی که می خواستن با زور بَنِر و امضاء جمع کردن و شلوغ کردن جلو تعویض شهردار را بگیرند، انجام داد. الحمدالله تلاش ها به ثمر نشست. اما جناح زیاده خواه بیکار نیست! و از حالا در پی تخریب و ناکارآمد جلوه دادن است.
  شخصی به اسم آقای ر که هم در شورای امر به معروف کاشان است و هم دامادش را در داخل شورای وصولگرایان کرده بیکار نیست. با اطلاع رسانی به داد شهردار جدید برسید

  (1)(0)
 • احمدمقدم شهریور ۱۹, ۱۳۹۶ - ۸:۲۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  رای خیلی شکننده است

  (0)(0)
 • هدایتی شهریور ۱۰, ۱۳۹۶ - ۹:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  جناب شهرداری ، جنابعالی شعار برادری دادید ولی عده ایی این سخن را نمی فهمند و ذاتا با ما مشکل دارند چون فرصت طلب هستند. اول شهرداری و سازمان های وابسته را پاک سازی کنید.

  (4)(1)
 • محمدیان شهریور ۱۰, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  مبارک باشد برای همه مردم کاشان. مدیران جناحی و سیاسی عوض شود . بعضی ها با اسم و بودجه فرهنگی شهرداری در باطن اهداف خاص سیاسی خود را پیش می بردند.منتظر تعویض افراد مُفت خور و بیکار هستیم.

  (4)(0)
 • A شهریور ۸, ۱۳۹۶ - ۶:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  ضمن تبریک به شهردار جدید.امیدوارم شعار ندهید و مرد عمل باشید وکشتی به گل نشسته مدیریت شهری کاشان رو به سرمنزل مقصود برسانید که البته میتوانید.خواهشا در اسرع وقت مدیران ناکارمد و بله قربانگوی قبلی رانیز جابجا نمایید و به فکر توسعه شهر بوده تا جیب شهرداری.

  (8)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: