تاریخ ارسال : ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۴ ب.ظ ۴ نظر
Print Friendly
جدول‌های سالم بلوار آزادگان در دست تخریب است

آیا اولویت عمرانی این منطقه تعویض این جدول‌های سالم است!

کاشان نیوز: اینجا بلوار آزادگان، حد فاصل شهرک قطب راوندی و شهرک جانبازان است که خاک پای درختانش به دلیل عدم توجه به سختی سنگ شده، آسفالتش آن گونه که در تصاویر پیداست برخلاف داخل کاشان دو شهرک مجاور آسفالتی سالم است و از همه مهم‌تر جدول‌هایش از جدول‌های بسیاری از خیابان‌های داخل شهر بسیار سالم‌تر است و هیچ ضرورت مهم حیاتی برای تغییر اینها وجود ندارد!
اما به دلایل نامعلومی در سکوت اعضای شورا و دیگر مدیران شهر و به خصوص دفتر سازمان بازرسی کشور در کاشان این جدول‌ها که اموال عمومی محسوب می‌شوند تخریب و جدول‌های سیمانی دیگری جایگزین آن‌ها می‌گردد.
در کاشان سال‌هاست که طرح تغییر جدول‌ها در دستور کار شهرداری قرارگرفته است. جدول‌های سنگی که بیش از ده‌ها سال ماندگاری داشته و از همه مهم‌تر اینکه سالم هستند اما به راحتی تخریب و تبدیل به زباله شده با جدول‌های سیمانی که بسیار کمتر از جدول‌های سنگی ماندگاری دارند تعویض می‌شوند!
چرا بجای رسیدگی به بافت تاریخی که در معرض تخریب است، در این وسعت به تعویض جدول‌ها پرداخته‌شده است؟ جدول‌های بخش قابل‌توجهی از بلوار قطب راوندی تعویض و یا جدول کنار جدول کارشده است، ارتفاع این جدول‌ها حدود ۴۰ سانتی‌متر است، در بعضی جاها و بخصوص در برابر دو شهرک قطب راوندی و جانبازان که رفت‌وآمد زیادی به دو طرف بلوار جریان دارد این ارتفاع جدول باعث دردسر و زحمت فراوانی شده است! درجاهای که پل عابر پیاده هم وجود ندارد. چرا؟

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64281
مطالب مرتبط

 • ناشناس دی ۲۷, ۱۳۹۵ - ۴:۰۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  ایا کاشان نیوز هم سلیقه ای یادداشت ها یا انتقادات رو می گذارد جای تعجب داره که حتی تشکر از شهردار کاشان رو هم نگذاشتی چی بنویسم نمایش میدی بگذارید مردم نقد کنند ودفاع

  (0)(1)
  • مدیر سایت دی ۲۷, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹ ب.ظ - پاسخ دادن

   ؟!

   (0)(0)
 • ناشناس دی ۲۶, ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  کارهای خدماتی گسترده ای در شهر در حال انجام است که جای تقدیر و تشکر دارد. اما نکته اساسی در خصوص اولویت انجام کارها ست. مثلا میدان ولی عصر دچار ترافیک بسیار شدید در اکثر ساعات روز است و بجای حداقل گذاشتن چراغ در این میدان به تغییر سازه وسط میدان رسیدگی می شود. نمونه دیگر بلوار قطب راوندی است که در کنار جدول موجود که خیلی هم خراب نبود از هر دو طرف جدول جدید گذاشته و حدود نیم متر از هر طرف بلوار کف فرش شده است. این امر هم حدود یک متر از عرض بلوار کم کرده است و از طرفی سنگ فرش ایجاد شده هیج کارایی ندارد. این سنگ فرش را در پیاده روهای شهر اجرا می کردید که چهار نفر بتوانند بتوانند روی آن راه بروند. لذا سزاوار است در خصوص انجام پروژه ها ابتدا مشکلات اصلی تر مورد نوجه قرار گیرند.

  (0)(0)
 • امیر دی ۲۶, ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  از شهرداری که با تویوتا کمری در سر پروژه ها حاضر میشه چه توقعی دارید؟ ۲۰دی ماه ایشون با تویوتا کمری سر پروژه کوشک کمال الملک حاضرشده بودند.نمیدونم ماشین شخصی بودیا بیت المال یا خدای نکرده پیمانکار پروژه!!!

  (1)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: