تاریخ ارسال : ۲۴ دی ۱۳۹۲ ساعت : ۱۲:۲۴ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly

آیین تقدیر از ۱۶۵ دانش‌آموز افغانی در کاشان برگزار شد

دولت جمهوری اسلامی ایران در سایه تعالیم آسمانی و انسانی، شرایط تحصیل فرزندان اتباع خارجی را مانند شهروندان ایرانی فراهم کرده است و آن‌ها در کنار دانش‌آموزان ایرانی از شرایط تحصیل مساوی و برابر برخوردار هستند.

کاشان نیوز: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کاشان، از برگزاری آیین تبجیل از یک‌صد‌وشصت‌پنج دانش‌آموز ممتاز تبعه خارج شاغل به تحصیل در مدارس شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
 «غلامحسین ناصح» افزود: مردم ما و مردم افغانستان، ملتی یک‌پارچه هستند که عناصری چون دین، زبان و فرهنگ مشترک آن‌ها را به هم پیوند زده است.
به گفته وی، دولت جمهوری اسلامی ایران در سایه تعالیم آسمانی و انسانی، شرایط تحصیل فرزندان اتباع خارجی را مانند شهروندان ایرانی فراهم کرده است و آن‌ها در کنار دانش‌آموزان ایرانی از شرایط تحصیل مساوی و برابر برخوردار هستند.
وی تصریح کرد: اتباع خارجی که دارای مدارک قانونی اقامت هستند هیچ‌گونه مشکلی برای سکونت و ادامه تحصیل ندارند و در سال تحصیلی جاری، پنج هزار و ۹۰۰ دانش‌آموز تبعه افغانستان در مدارس شهرستان کاشان شاغل به تحصیل هستند.
به گفته وی، در این آیین یک‌صد و ۳۵ نفر از دانش‌آموزان افغانی شاغل به تحصیل در مدارس کاشان و ۲۷ نفر از دانش‌آموزان ممتاز افغانی شاغل به تحصیل در شهرستان آران و بیدگل، مورد تقدیر قرار گرفتند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=26623
مطالب مرتبط

  • مهدی دی ۲۴, ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰ ق.ظ - پاسخ دادن

    کار عالی هزار لایک

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: