تاریخ ارسال : ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۶:۰۰ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly

ابوالفضل صدرائیه سرپرست آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران شد

کاشان نیوز: امروز ابوالفضل صدرائیه با حکم رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران بعنوان عضو اصلی هیئت مدیره و سرپرست شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران منصوب شد.

وی تا کنون قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق تهران بود.

گفتنی است صدرائیه قبلاً فرماندار کاشان بود که ناگهان بدون هرگونه خبری از این سمت برکنار شد و شایعاتی از وی در محافل خبری منتشر شد. این شایعات زمانی تقویت شد که برای معارفه فرماندار فعلی کاشان هم هیچگونه مراسمی برگذار نگردید تا سخنی از تودیع فرماندار قبلی به میان نیاید.

در مورد برکناری ابوالفضل صدرائیه سیاست سکوت کامل خبری اتخاذ گردیده و تا کنون هیچ مقام رسمی از این موضوع سخنی به میان نیاورده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67211
مطالب مرتبط

 • مهدي حيدري تیر ۱۹, ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  مهندس صدراییه مدیری بسیار توانمند و خستگی ناپذیر است که در آینده بیشتر از موفقیتهای ایشان خواهید شنید.ایشان از افتخارات کاشانیهامحسوب میگردند

  (0)(1)
 • ناشناس خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ - ۴:۲۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  این آقای محترمی که پیام میگذارید بر عیلیه جناب اقای دکتر صدراییه نمیدانم باج خور چه کسی هست و از کجا اموال مردم را به یغما میبرد…ولی بهتر است چشمتان را روی حق نبندید و ذره ای وجدان خفته خود را بیدار کنید جناب آقای دکتر صدراییه زحمات بی دریغشان برای مردم کاشان در تاریخ ماندنی و اجر آن نزد خدا محفوظ است به امید موفقیت های بیشتر مردم قدر شناس پایتخت و موفقیت های بیشتر اقای دکتر

  (1)(1)
 • سعیدی خرداد ۲۳, ۱۳۹۶ - ۸:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  چشم شهروندان تهرانی واقعا روشن به دلیل ریاست نخبه کاشانی که دردوران حضور خوددرفرمانداری کاشان منشا امور خیری شدکه یکی از شگفتی های آن …[حدف توسط مدیر سایت] بی سروصدابود.

  (1)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: