تاریخ ارسال : ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ساعت : ۲:۱۲ ق.ظ ۳ نظر
Print Friendly
در بین بیش از ۱۰۰ اثر مجسمه از هنرمندان ایرانی و خارجی:

اثر هنرمند جوان کاشانی به سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران راه یافت

مجسمه مرغ باغ ملکوتکاشان نیوز: مجسمه «مرغ باغ ملکوت» اثر «حمیدرضا صادق‌زاده» هنرمند جوان کاشانی با تایید داوران، مجوز ورود به پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران را به دست آورد. 
صادق‌زاده در این‌باره به کاشان‌نیوز گفت؛ سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران، یک رویداد هنری است که با مشارکت شهرداری تهران و انجمن مجسمه‌سازی ایران در تهران برگزار می‌شود. 
وی افزود در این روی‌داد هنری بین‌المللی، پس از فراخوان عمومی، هنرمندان یک الگو یا ماکت یک پنجم از اثر خود را به دبیرخانه معرفی نموده و پس از نظر داوران که از بین اساتید برجسته مجسمه‌سازی کشور هستند، تعداد ۲۰ اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و مجوز ورود به سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران را کسب می‌کنند. 
صادق زاده گفت: آثار برگزیده به مدت ۱۰ روز از ۱۰ اردیبهشت در بوستان آب و آتش اجرا و حین ساخت و اجرا شهروندان می‌توانند فرایند ساخت تا تکمیل را از نزدیک مشاهده نمایند. پس از ساخت  و تکمیل نهایی، با نظر شهرداری آثار در فرهنگسراهای تهران نصب خواهند شد.
اثر این هنرمند جوان کاشانی در بین نزدیک به ۱۰۰ اثر از هنرمندان ایرانی شایستگی برگزیده شدن را داشته است. 
«حمیدرضا صادق‌زاده» هنرمند مجسمه‌ساز متولد ۱۳۶۲ کاشان و فارغ‌التحصیل مجسمه‌سازی از دانشکده هنرهای زیبا و دانشگاه هنر تهران و اکنون نیز ساکن تهران است. وی ساخت آثار پرتره از چند تن از هنرمندان و شخصیت‌های مطرح کشور از جمله: شمس لنگرودی، بیژن کامکار، سردار شهید حسین خرازی و… را در کارنامه دارد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=17475
مطالب مرتبط

 • حمید صادق زاده فروردین ۲۹, ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  ممنون از لطفت دوست عزیز اما چندتا ایراد هست اول که انگار در کاشان مجسمه حرام هست دوم بر اون لفظ استاد واساتید شایسته و برازنده هر کس نیست سوم من دو دفعه با این اقایان شهرداری مکتوب و شفاهی صحبت کردم شخصیتم بیش از این هست که با چندتا بی سواد و بی شخصیت که بنا به روابط زمام بعضی امور رو در دست دارن هم کلام بشم چهارم اصلا و ابدا مایل نیستم برای شهری که نه به من نه به هنر من اهمیت میده کوچک ترین کاری انجام بدم

  (0)(1)
 • مهدی سقاپولادی فروردین ۲۸, ۱۳۹۲ - ۹:۱۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  باسلام
  و عرض تبریک به آقای حمیدرضا صادق زاده
  افتخار میکنیم به اقتخار آفرینی تان
  آثار و ایده هایتان را با اداره زیباسازی شهرداری در میان بگذارید. چون چند صباحی است یک کارگروه حرفه ای از اساتید هنرمند از تهران و کاشان یک کارگروه برای ساماندهی زیباسازی کاشان از آثار هنری و حجمی و محیطی دریافتی هنرمندان بومی استفااده می کند.
  موفق باشید.

  (0)(1)
 • اخباراستان کاشان فروردین ۲۸, ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  نظر یک خبرنگار:

  حضور نداشتن نماینده کاشان و مسئولین دفتر ایشان در دو جلسه شورای اداری در سال جدید

  اختلاف نماینده کاشان با فرمانداری کاشان چیست؟

  حضور نداشتن نماینده کاشان و حتی مسئولین دفتر ایشان در مراسم تودیع و معارفه معاونین فرماندار نقطه اوج این اختلافات می باشد.

  طبق نظر سنجی های میدانی توسط خبرنگاران و بعضی اشخاص مرتبط ،مردم کاشان بدون اینکه موضوع این اختلافات مشخص باشد حق را به نماینده شهر خود میدهند

  در هر حال این اختلافات به سود شهرستان کاشان نمی باشد و باید امام جمعه کاشان نقش محوری خود را نشان دهد.

  در یک سو نماینده کاملا مردمی و صادق با استراژدی و مدیریتی نظامی و بدون توجه به جناح و گروه خاصی که طبق گفته های ایشان خود را وقف مردم محروم و مستضعف نموده و همچنین از کار آفرینان هم به خاطر جذب نیروی کار و رونق اقتصادی منطقه ،که ایجاد فقر زدایی میگردد،مورد حمایت قرار می دهد و همین تفکرات ایشان باعث محبوبیتش گردیده

  و از طرفی دیگر فرماندار شهرستان کاشان که گفته میشود درب اتاقش به روی مردم بسته است.

  حال مشخص نیست علت اختلافات چیست

  (0)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: