تاریخ ارسال : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
شور موسیقی بار دیگر در کاشان؛

اجرای زنده موسیقی سنتی در فرهنگ‌سرای مهر

آوای دل موسیقیکاشان نیوز: از چهارشنبه ۲۰ مردادماه جاری تا یک‌شنبه ۲۴ مردادماه، «ناصر کامش» خواننده سرشناس کاشانی و همراهانش در گروه موسیقی آوای دل، به سرپرستی «مصطفی رسولیان»، در فرهنگ‌سرای مهر کاشان، اجرای زنده موسیقی ایرانی (سنتی) خواهند داشت.

در این اجرا استاد «محمد شکیب» با ویولن، «امین صادقپور» با تنبک، دف و دایره، «محسن قادری» با تار، و «پیمان نیکوبیان» با عود، کامش و رسولیان را همراهی خواهند کرد.

«امین صادقپور» از نوازندگان گروه موسیقی آوای دل در گفت‌وگو با کاشان نیوز، با بیان مطالب بالا، اضافه کرد: «این روزها در آموزش‌گاه موسیقی آوای دل، مشغول آخرین تمرین‌های گروهی بوده و برای اجرا آماده می‌شویم. در این اجرا، قطعاتی از اساتید بزرگ موسیقی ایرانی مثل مرتضی خان نی‌داوود و روح‌الله خالقی، و همچنین قطعاتی از ساخته‌های مصطفی رسولیان اجرا خواهد شد.»

صادقپور اضافه کرد: «برای این اجرای زنده، شهرداری کاشان در اقدامی نادر و قابل تحسین، از ما دعوت کرده است؛ که در این جا باید مراتب قدردانی خود را بیان کنیم و امیدوار باشیم برای برنامه‌های آتی فرهنگی و هنری، نیز این روند ادامه پیدا کند.»

اجرای زنده گروه موسیقی سنتی آوای دل، از چهارشنبه هفته جاری تا ‌یک‌شنبه هفته بعد (۲۰ تا ۲۴ مرداد)، در ساعت ۲۱ و در فرهنگ‌سرای مهر کاشان برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیط این اجرا (۲۰ هزار تومان)، می‌توانند به محل آموزش‌گاه موسیقی آوای دل واقع در بلوار مطهری، یا فروش‌گاه خانه هنر کاشان واقع در پاساژ عزیزی، و یا فرهنگ‌سرای مهر، مراجعه کنند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=59422
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: