تاریخ ارسال : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۹:۴۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

احضار کشتی‌گیر کاشانی به کمیته اخلاق

کاشان نیوز: دبیر فدراسیون؛ پرونده اتفاقات مشکوک در فینال لیگ کشتی باشگاه‌های کشور هنوز بسته نشده و فدراسیون با توجه به اعتراض برخی از باشگاه‌ها پیگیر ماجراست.

به گزارش شهروند، رضا لایق از احضار کشتی‌گیر متهم که حاضر به کشتی گرفتن در فینال مقابل تیم بیمه رازی نشده، خبر داد و گفت: «علیرضا کریمی کشتی‌گیر وزن ٨۶کیلوگرم تیم باشگاه ایزی پایپ کاشان جهت ارائه توضیحات لازم به کمیته اخلاق و امور انضباطی فدراسیون کشتی دعوت می‌شود.»

جالب توجه است که فدراسیون کشتی مسئول برگزاری مسابقات را نیز به دلیل کوتاهی در اموری که بر عهده‌اش بوده،‌ احضار کرده است.

باید دید در شرایطی که تیم‌های برتر کشتی ایران باید تا ۴٠روز دیگر در جام باشگاه‌های جهان شرکت کنند،‌ فدراسیون تصمیم جدیدی درباره نتایج لیگ می‌گیرد یا خیر.

البته علیرضا کریمی، ملی‌پوش کشتی آزاد در مصاحبه‌ای از خودش اینگونه دفاع کرده است: «با اصرار مسئولان تیم کاشانی فقط برای یک کشتی با این باشگاه قرارداد بستم. بااین‌حال هم من و هم گنو پتریاشویلی گرج اعلام آمادگی کردیم با دریافت پول در دیدار فینال نیز کشتی بگیریم اما به ما گفته شد که مسئولان تیم حریف اعتراض کردند و ما حق چنین کاری نداریم.»

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69084
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: