تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

اختتامیه جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در کاشان برگزار می‌شود

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری اختتامیه دومین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان: مصطفی جوادی مقدم اظهار کرد: اختتامیه دومین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان و مراسم تقدیر از باشگاه های برتر روز یکشنبه ۱۲ آذر ماه در کانون فرهنگی الزهراء (س) کاشان برگزار می‌شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان افزود: در سال جاری ۹۹ باشگاه کتابخوانی در کاشان تشکیل شده است که باشگاه برگزیده این جام بر اساس تعداد کتاب های خوانده شده، نامه های نوشته شده به نویسنده، تعداد فیلم های معرفی کتاب و کیفیت فعالیت اعضا در باشگاه و خلاقیت در اجرای برنامه های انجام شده، معرفی خواهد شد.

جوادی مقدم گفت: باشگاه های کتابخوانی طرح های خود را در مدارس ، کتابخانه ها و کانون های فرهنگی هنری مساجد اجرا کردند که در این مراسم از پنج فیلم برتر، پنج نامه برتر و پنج باشگاه برتر تقدیر و به دبیرخانه کشوری جام باشگاه های کتابخوانی معرفی خواهند شد.

وی افزود: باشگاه های کتابخوانی یکی از ایده های موفق در ترویج فرهنگ مطالعه در کشور است که برای فعالیت مستمر نیازمند حمایت بیشتر می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: سال گذشته در اولین دوره جام باشگاه های کتابخوانی، باشگاه دبستان دخترانه برکت کاشان به مدیریت خانم الماسی به عنوان باشگاه برگزیده کشوری معرفی شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69538
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: