تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ (2 هفته پیش) ساعت : ۹:۳۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
بدون اشاره به صدور پروانه بهره‌برداری:

ادارات صنعت کاشان و آران و بیدگل مجاز به تأسیس و پیگیری مجوز واحدها تولیدی شدند

کاشان نیوز: به روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل برای صدور مجوز تأسیس و پیگیری شرکت‌ها تفویض اختیار کامل داده شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در آران و بیدگل گفت: با توجه به این تفویض اختیار مردم و سرمایه‌گذاران در این دو شهرستان نیازی به سفر به مرکز استان ندارند.

اسرافیل احمدیه با بیان اینکه شهرستان آران و بیدگل با ۷۰۰ واحد تولیدی فرش ماشینی رتبه نخست تولید این محصول باارزش را در کشور دارد افزود: بررسی مشکلات صاحبان واحدهای تولیدی این شهرستان در دستور کار است.

وی گفت: با تشکیل جلسه مقام عالی وزارت مشکل مواد اولیه و تأمین ارز برای واحدهای تولیدی این شهرستان در حال پیگیری و مذاکره با بانک مرکزی است.

احمدیه با بیان افزایش ۴۰ درصدی صادرات استان از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار صادرات محصولات مختلف ازجمله آهن و فولاد و فرش ماشینی از استان اصفهان به کشورهای مختلف دنیا صادر شد که استان اصفهان بیشترین میزان صادرات را داشته است.

در این خبر به صدور پروانه بهره‌برداری که آخرین مرحله انجام کارهای صنعتی کارخانجات است اشاره‌ای نشده است و گفته نشده مرجع صدور این پروانه نیز شهرستان هست یا خیر؟

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72710
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: