تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت : ۲:۱۳ ب.ظ ۵ نظر
Print Friendly
با وجود وعده2 سال قبل منصوری

ارتقاء اداره میراث فرهنگی کاشان به اداره کل هنوز عملی نشده

کاشان نیوز: منصوریدر ۷ اردیبهشت سال قبل عباسعلی منصوری، «با اشاره به بحث فرمانداری ویژه و تلاش برای استقلال بودجه کاشان اعلام کرد: از آنجایی که میراث فرهنگی کاشان از پتانسیل بالایی برخوردار است، قبلا نیز تبدیل اداره میراث فرهنگی کاشان به اداره کل را دنبال کردیم که مورد موافقت قرار گرفت و امیدوارم که این موضوع هر چه سریع‌تر عملیاتی شود.»

از تاریخ اعلام خبر توسط نماینده شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تا کنون نزدیک ۲ سال گذشته است، اما نه تنها اتفاقی در این راستا نیافتاده و خبری از تهیه مقدمات آن موضوع منتشر نشده است بلکه هنوز این اداره با حکم سرپرستی اداره می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=40353
مطالب مرتبط

 • سعید اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴ - ۳:۵۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  منصور وکار عجیبه اونم برا کاشان

  (6)(0)
 • tlangor فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ - ۴:۰۹ ق.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوز این سزاوار شما کاشان نیوزیها نیست که انتقاد راسخ وبجا را سانسور کنید …
  این در حالیه که سالیانه پابه قرص هفتگی و روزانه کاشان نیوزو چندتایی از سایتهای کاشانو مطلب خوانی میکنم و یاداشت میگذارم هیچگاه مطالبم سانسور نمیشد تا اینکه کمی ظاهرا خط گرفتینو جناحی شدین..!که بازم امیدوارم من حقیر اشتباه کرده باشم تا صحت حرفهای دیگران!
  خواهشا انتقاد حرف دل مردم را سانسور نکنید.

  (2)(2)
  • admin فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ - ۸:۳۹ ق.ظ - پاسخ دادن

   دوست گرامی، کاشان نیوز هوادار و طرفدار هیچ شخص و جناجی نیست، اما هرگز متوسل به حربه تهمت، توهین و تخطئه نخواهد شد. متاسفانه بعض اشخاص تفاوت تهمت و نقد را خلط نموده و با مخالفان از در تهمت و توهین وارد میدان رسانه شده‌اند.
   به همین دلیل کاشان نیوز در یک جمله دیگران را تخطئه کردن و بدون ارائه دلیل و بدون نوشتن نقد مدلل دروغگو دانستن اشخاص را منتشر نخواهد کرد.
   شما بجای اینکه در یک جمله دیگران را دروغگو و … خطاب کنید نقدی مستند به سخنان و ادعاهایی که منظور شما است بنویسید آنگاه اگر کاشان نیوز آن را منتشر نکرد، به اتهام سانسور محکوممان کنید.

   (1)(2)
 • حالا فروردین ۷, ۱۳۹۴ - ۴:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  تا چشمتون هم درآد این همه کاری براتون کرده نمی گید

  (4)(21)
  • همشهری فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵ ب.ظ - پاسخ دادن

   جز خیانت هیچ کاری برای کاشان نکرده

   (16)(4)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: