تاریخ ارسال : ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۵۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
سرپرست فرمانداری کاشان:

ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی بهترین راه برای جلوگیری از قاچاق کالاست

وقتی صنایع کاشان می‌توانند تولیدات نساجی با کمیت و کیفیت مناسب وارد بازار داخلی و خارجی کنند درست نیست محصولات مشابه از دیگر کشور‌ها وارد کشور و شهرستان شود.

مومنیانکاشان نیوز: سرپرست فرمانداری کاشان گفت: ارتقاء کیفیت محصولات داخلی در کنار فرهنگ‌سازی بهترین راه برای رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور و جلوگیری از قاچاق کالا به داخل کشور است.

حمیدرضا مومنیان در حاشیه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری کاشان برگزار شد با بیان این مطلب گفت: کاشان قطب صنعتی کشور است و لازم است ساز و کاری تعریف شود تا در سیاست‌گذاری‌های واردات کشور نظرات کار‌شناسی شهرستان به‌خصوص اتاق بازرگانی مورد توجه قرار گیرد ولی بهترین و اساسی‌ترین راه ارتقاء کیفیت محصولات داخلی است.

مومنیان با اشاره به این‌که کاشان شهری است که نساجی یکی از صنایع سابقه‌دار و پیش‌رو آن است و حجم بالایی از اشتغال و اقتصاد شهرستان و منطقه به آن وابسته است یادآور شد: لازم است در زمینه واردات تولیدات این صنعت برنامه‌ریزی و آینده نگری لازم اندیشیده شود.

وی گفت: وقتی صنایع کاشان می‌توانند تولیدات نساجی با کمیت و کیفیت مناسب وارد بازار داخلی و خارجی کنند درست نیست محصولات مشابه از دیگر کشور‌ها وارد کشور و شهرستان شود.

سرپرست فرمانداری کاشان با اشاره به افتتاح مجتمع‌های نساجی در هفته دولت در شهرستان و منطقه گفت: هم‌اکنون بهترین نخ در شهرستان تولید می‌شود که می‌تواند نیاز کارخانه‌های فرش ماشینی را به بهترین وجه تأمین نماید و ضمن این‌که باعث اشتغال شهرستان می‌شود جلوی خروج ارز را نیز می‌گیرد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=46866
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: