تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۲۷ ق.ظ ۳ نظر
Print Friendly
با استناد به «بنا بر مصلحت»

از توزیع کتاب خاتمی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان جلوگیری شد

کاشان نیوز: روز گذشته توزیع کتاب «نامه‌ای برای فردا» اثر سیدمحمد خاتمی رئیس‌جمهور دولت اصلاحات با فشار مسئولان «مربوط و بعضاً نامربوط» در دانشگاه علوم پزشکی کاشان متوقف شد.
به گزارش انصاف نیوز، کانال خبری انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با انتشار این خبر نوشت: این در حالی بود که دقایقی قبل از آن و در حضور برخی مسئولین، این عمل دانشجویان با استعلام از وزارت بهداشت قانونی و بدون هیچ مشکلی اعلام شد.
در قسمتی از این متن آمده است: تا چه زمانی سلیقه بر قانون حاکم خواهد بود و نهادهای انتصابی، مانع تشکیلات انتخابی دانشجویان خواهند شد؟ آیا در شرف ورود به قرن ١۵ شمسی و در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این حرکات از فکر و اندیشه دانشجویان پیرامون این مسائل جلوگیری می‌کند؟
انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در توضیح روند توقف توزیع این کتاب نوشته است: دانشجویان حاضر در غرفه انجمن اسلامی درحالی‌که کتابی قانونی و دارای مجوز از رئیس دولت اصلاحات را به دانشجویان علاقه‌مند هدیه می‌دادند، از صبح با فشار همه‌جانبه و تماس‌های تلفنی مسئولین مربوط و بعضاً نامربوط، بدون استناد به هیچ ماده و تبصره قانونی و به گفته خود «بنا بر مصلحت» از توزیع این کتاب منع شدند.
در پایان این متن آمده است: انجمن اسلامی از راه‌های قانونی پیگیری‌های لازم را به عمل آورد و همچنان مشغول مذاکره جهت پیشگیری از ادامه این بی‌قانونی و تصمیم ناآگاهانه می‌باشد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68536
مطالب مرتبط

 • رضا مهر ۳, ۱۳۹۶ - ۵:۴۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام.شایدهمین کتاب درکتاب فروشی هابه فروش برسدامااینکه دردانشگاه دولتی،کتاب یکی ازاصحاب فتنه منتشرشودبهترین کارپیشگیری ازتوضیع آن است.

  (2)(2)
  • مدیر سایت مهر ۳, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

   توضیع!!…
   کتاب یکی از اصحاب فتنه در کدام دانشگاه «منتشر» شده؟
   با این استدلال، کتابفروشی‌ها هم زیر نظر وزارت ارشاد اداره می‌شوند، جلو توضیع! آنها را هم بگیرید.

   (2)(2)
   • خاتمی فتنه گر مهر ۴, ۱۳۹۶ - ۱:۴۲ ب.ظ - پاسخ دادن

    جناب آقای نون به نرخ روزخوراصلاح طلبان شماخودتان راچی فرض کرده ای که یک کلمه غلط املایی رااینقدرپررنگ کرده ای وتمسخرمی کنی.چون برخلاف منافع شخصیتان کامنت گذاشتم.اگر جملات وکلمات سایت رابادقت مرورکنی متوجه میشی که غلط املایی که سهل است غلط زیادی هم خیلی کرده اید.

    (1)(1)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: