تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت : ۱۰:۳۹ ب.ظ ۱۱ نظر
Print Friendly
در قسمت دوم گفتگوی کاشان نیوز با منصوری مطرح شد؛

استان اصفهان نمی‌خواهد کاشان را در جایگاه شایسته خود ببیند

منصوریکاشان نیوز: پایگاه خبری کاشان نیوز به مناسبت دومین سال انتخاب نماینده کاشان و آران و بیدگل گفتگویی را با آقای عباسعلی منصوری ترتیب داده است تا عملکرد و دیدگاه‌های ایشان را به اطلاع شهروندان رسانیده و یادآورشود، برای مدیران، علاوه بر بیلان کاری که در سلسله مراتب اداری به مسئولان بالادستی خود می‌دهند، ارائه گزارش عملکرد، نوعی ادای احترام به پیشگاه ملت است، و به حکم  ارتزاق ایشان از مالیات شهروندان و بیت‌المال، ضروری و لازم است تا شهروندان نیز مستقیماً در جریان کارهایی که انجام می‌شود قرار گیرند.
در اینجا وظیفه خود می‌دانیم از دکتر منصوری که یک ساعت از وقت خود را برای ارائه عملکرد دوسال گذشته در اختیار شهروندان حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل قرار دادند تشکر کرده و امیدوار باشیم که دیگر مسئولان نیز دعوت کاشان نیوز را برای ارائه عملکرد خود بپذیرند. قسمت دوم این گفتگو را ملاحظه فرمایید.

– شما در مورد پروژه فاضلاب چه دیدگاهی دارید؟
تلاش‌های زیادی شکل‌گرفته در ارتباط با بحث فاضلاب کاشان، می‌دانید که شبکه فاضلاب در هر شهری مشکلات بهداشتی که عدم وجود فاضلاب ایجاد می‌کند را از می‌برد و بسیار به توسعه‌ی بهداشت کمک می‌کند، پس‌آب استحصال‌شده‌ی آن می‌تواند در صنعت و در کشاورزی مفید واقع شود. 

 • اجرای پروژه فاضلاب خیلی بهتر از این می‌توانست باشد و کمترین مشکلات را می‌توانست برای مردم رقم بزند که آن در جای خودش باید نقد بشود.

ابته من از مردم کاشان عذرخواهی می‌کنم به علّت این‌که ممکن است این پروژه مشکلاتی برای آن‌ها فراهم کرده باشد، ولی واقعش این است که خیلی در توسعه‌ی کاشان می‌تواند مؤثر باشد و یک ضرورت است ما نمی‌توانیم از این ضرورت بگذریم، اگرچه اجرای آن خیلی بهتر از این می‌توانست باشد و کمترین مشکلات را می‌توانست برای مردم رقم بزند که آن در جای خودش باید نقد بشود.

– چه کارهایی در زمینه بهداشت و آموزش و پرورش انجام شده؟
در بحث‌های نوسازی مدارس دعوت کردیم از معاون وزیر آموزش و پرورش و هم‌چنین جلسات زیادی را با خیرین مدرسه‌ساز داشتیم و یکی از اتفاقات بسیار خوبی را شاهد بودیم در کاشان و کمک‌های خوبی هم دارد صورت می‌گیرد، با حضور خیّرین مدرسه‌ساز و همچنین خیّرین پزشکی در بیمارستان سازی که خیلی کمک کردند، کارهای بزرگی در بخش درمان هم انجام گرفت، ما هم تلاش‌مان را وسعت دادیم، وزیر بهداشت را به کاشان آوردیم تا با مشکلات درمانی کاشان روبرو شود و از نزدیک آن‌ها را مشاهده کند.

  – یک مشکل بزرگ در کاشان هست، آن هم نبودن پزشک فوق تخصّص خون کودکان. من اخیراً با چند نفری صحبت کردم از جمله آقای دکتر دیگبری، قائم مقام و مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، همه تایید کردند و گفتند که ما داریم تلاش می‌کنیم و مدّتی است که درخواست کرده‌ایم اما هنوز نتیجه نگرفته‌ایم، این درحالی‌‌ است که از سال 85 که تنها پزشک فوق تخصّص خون از کاشان رفته، علاوه بر مشکلاتی که کودکان و خانواده‌های مبتلا به سرطان خون دارند، با توجّه به این‌که در دانشگاه علوم پزشکی کاشان دانشجوی متخصّص خون کودکان در کاشان دارند تربیت می‌کنند اما پزشک فوق تخصّص ندارند، فکر می ‌کنم این موضوع همّت جنابعالی را می‌طلبد که در این زمینه به هر حال تذکّری بدهید یا اقدامی بکنید.
-‌ البتّه در ارتباط با بحث کودکان به من موضوعی را نگفتند، در ارتباط با موضوع رادیولوژی زنان بود که بیان کردند که ما متخصّص زن نداریم که من اقدام کردم و از طرف وزیر مربوطه مشکل حل شد، ولی خوب در این ارتباط هم‌ چنانچه رئیس دانشگاه مشکلاتی داشته باشند، اگر به من منعکس بکند به طور طبیعی من سعی خواهم کرد که مشکلات آن‌ها را مرتفع بکنم.

– کاشان شهری صنعتی است …
بله اخیراً هم در ارتباط با صاحبان صنایع فرش ماشینی، مشکلاتی که در زمنیه‌ی ارزش افزوده و مالیات داشتند جلساتی را برگزار کردیم که الحمدالله مشکلات‌شان در این زمینه مرتفع شد و ان‌شاءالله فکر من این است که در سال سوم با نشست‌هایی که با اتّحادیّه‌های مرتبط و گروه‌های مختلف مردمی دارم، مشکلات مردم را بررسی و به مبادی ذی‌ربطش منعکس کنم و منتظر بمانم که مشکل آن‌ها حل بشود و چنانچه حل نشود از راه اقدامات متناسب آن‌ها را عملیاتی‌ کنم.

 • کارخانجات ریسندگی و بافندگی زمین‌های خیلی زیادی را در کرج و ساوجبلاغ دارند که متأسفانه نهادهایی همچون سپاه، بنیاد شهید، وزارت نیرو و وزارت اطلّاعات آن‌ها را اشغال کردند و ما باید علیه آن‌ها شکایت کنیم. متأسفانه هیچ شکایتی از هیچ‌کسی در کاشان علیه آن‌ها صورت نگرفته

بنابراین در سال سوم برنامه‌های من این است که علاوه بر آن اقداماتی که در سال‌های قبل بوده، بیشتر  مشکلات را به صورت تخصّصی ارائه بدهیم. بعضی از مشکلات مثل مشکل برق است برای صنعت‌گران، نشست‌های زیادی در اینگونه موارد با آقای وزیر نیرو داشتیم  و درگذشته ما شاهد  کم فروشی امکانات برقی به کاشان بودیم، من فکر می‌کنم استان اصفهان آن بخشی را که باید برای کاشان در استان ببیند، کاشان را متأسفانه در جایگاه خود نمی‌بیند. و از این بابت پی‌گیر بودم و از این به بعد هم هستم و بارها من این را در جلسات مختلف اعلام کردم که ما باید مسئولینی داشته باشیم که بتوانند حریف مدیران کل در استان اصفهان بشوند و حق‌وحقوق کاشان را از اصفهان بگیرند و ما شاهد هستیم که این قدرت در بعضی از مسئولین نیست.

– یکی از عمده مشکلاتی که سالهاست گریبان کاشان را گرفته و هر روز هم شاهد وعده‌های مسئولان در این زمینه بوده‌ایم اشتغال و مشکل کارگری کاشان است. بخصوص کارخانجات ریسندگی و بافندگی و نساجی، چرا این مسئله اینقدر پیچیده شده است؟
مشکلات روستاهای ما خیلی زیاد است، چه در بحث‌های آب، موضوعات ورزشی، موضوعات درمانی وهمین طور بحث اشتغال . البتّه ما در خود کاشان هم، مشکل اشتغال را در سطح تحصیلات دانشگاهی کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا داریم و در این طبقه بیکار بسیار زیادی داریم که این واقعاً گرفتاری زیادی را برای ما ایجاد کرده و صنایعی که در حال حاضر در کاشان داریم بیشتر صنایعی است که کارگر طلب می‌کند و تحصیل‌کرده‌های دانشگاهی را کمتر می‌گیرد. و کاشان همینطور که گفتید مشکلات کارگریش بسیار زیاد است.

 • ما صرفاً با کارگران برخورد کردیم، درحالی‌که باید می‌رفتیم حق‌وحقوق آن‌ها را از آن مجموعه‌ها می‌گرفتیم و برمی‌گرداندیم به بخش کارگری. امیدوار هستم که در سال 93 مسئولین ذی‌ربط در این رابطه اقدام بکنند و چنانچه این اقدام صورت نگیرد، علی‌القاعده موظّف هستم که شخصاً در این زمینه وارد عمل بشوم

ما در حوزه کارخانجات ریسندگی و بافندگی با دو مشکل کارگری مواجه شدیم، بعضی از کارگرها سختی کارشان را تعقیب می‌کردند که این را به امید خدا داریم تلاش می‌کنیم که مشکلات آن‌ها را مرتفع کنیم. امّا مشکل، عمدتاً متعلّق به 3500 کارگری است که معوقات بازنشستگی دارند. این‌ در حلی است که کارخانجات آنها زمین‌های خیلی زیادی را در کرج و ساوجبلاغ دارند که متأسفانه نهادهایی همچون سپاه، بنیاد شهید، وزارت نیرو و وزارت اطلّاعات آن‌ها را اشغال کردند و ما باید علیه آن‌ها شکایت کنیم. متأسفانه هیچ شکایتی از هیچ‌کسی در کاشان علیه آن‌ها صورت نگرفته و این جای نقد دارد که چگونه وقتی کارگران ما با این همه مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند و حق‌وحقوق آنها را این‌گونه نهادها می‌گیرند، هیچ‌گونه اقدامی برای آن‌ها برای خروج از زمین‌های کارخانجات انجام نمی‌گیرد و حداقل اگر کسی علیه آن‌ها شکایت کرده، بنده که نماینده‌ی مردم هستم از آن اطّلاع ندارم.

امیدوارم هستم کسانی که مسئولیت دارند مکتوب بیان کنند که برای خروج این نهادها از این زمین‌ها چه اقداماتی را انجام دادند، ما صرفاً با کارگران برخورد کردیم، درحالی‌که باید می‌رفتیم حق‌وحقوق آن‌ها را از آن مجموعه‌ها می‌گرفتیم و برمی‌گرداندیم به بخش کارگری. امیدوار هستم که در سال 93 مسئولین ذی‌ربط در این رابطه اقدام بکنند و چنانچه این اقدام صورت نگیرد، علی‌القاعده موظّف هستم که شخصاً در این زمینه وارد عمل بشوم.

این مجموعه کلی بود از آنچه شما خواستید، اگرچه طولانی شد و من سعی کردم که خیلی کوتاه بیان بکنم و ان‌شاءالله مشروحش را ما می‌توانیم در مصاحبه‌های بعدی باهم داشته باشیم و اگر سؤال خاصی هم باشد من در خدمتتان هستم.

-‌ شما از مدیران اجرایی شهرستان کاشان صحبت کردید، در پاسخ به اینکه چرا مدیرانی که باید نماینده دولت باشند مانند فرماندار تغییر نکرده‌اند بعضی ها میگویند، چه فرقی میکند بلاخره کاشان که فرماندار دارد! این به نظر شما این ضعف محسوب نمی‌شود؟
-‌ واقع امرش این است که به هر صورت هر دولتی که روی کار می‌آید متناسب با دیدگاه‌های خودش استانداران و فرماندارانش را منصوب می‌کند واین تجربه‌ای است که ما پس از انقلاب داشتیم و اگرچه من معتقد نیستم که دولت‌ها که عوض می‌شوند، سطوح تغییرات به کارشناسان برسد، ولیکن معتقد هستم که نمایندگان دولت باید  با دیدگاه‌های دولتی که دارد کار می‌کند متناسب باشند، اگر تناسب نباشند، همکاری‌ها کمتر خواهد شد و

 • من فکر می‌کنم استان اصفهان کاشان را متأسفانه در جایگاه خود نمی‌بیند

خیلی سخت است که این نمایندگان دولت، بتوانند برای پیشبرد اهداف‌ دولت مرکزی همسو بشوند. بنابراین در کاشان و همین‌طور در آران و بیدگل این موضوعی است که باید عمیق‌تر به آن نگاه کرد  باید ببینیم که استاندار محترم نسبت به کاشان چه دیدگاهی دارد. البتّه به علّت عدم انتخاب معاونت سیاسی امنیتی استانداری خیلی از شهرهای استان فرماندار ندارد ولی در دو هفته‌ی گذشته شاهد بودیم که نصف فرماندارهای استان تغییر پیداکرده.

-‌ یک مطلبی هم شما در مورد فرودگاه کاشان گفتید، من شنیده‌ام که در سفید شهر فرودگاهی هست که مشکلات امنیتی فرودگاه مورد نظرشما را ندارد در این مورد نظر شما چیست؟
ببینید منطقه‌ی مشکات، سن سن که منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی ما در آن جا قرار دارد و ممکن است که بعضی‌ها مثل سلفچگان که یک فرودگاه اختصاصی در آن‌جا شکل‌گرفته، دیدگاه‌شان این باشد که یک فرودگاه هم در این منطقه احداث بشود. می‌دانید احداث فرودگاه بسیار هزینه‌بر است و اگر بخواهیم فرودگاهی مثل فرودگاه کاشان که از بودجه‌ی دولتی احداث شده، همان را در منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی بزنیم به نظرم می‌آید که در یکی، دو دهه‌ی آینده عملیاتی نشود.

-‌ ظاهراً یک فرودگاهی طرف‌های سفید شهر هست.
 ببینید بعضی جاها ممکن است که یک مسیرهای صافی را ایجاد می‌کنند که بعضی از هواپیماهامثل هواپیمای سم‌پاش نشست و برخاست کند، درحالی‌که قصد ما از فرودگاهی ملّی و بین‌المللی است، یعنی بشود پروازهایی را به مشهد و نجف انجام داد.

 • ما باید مسئولینی داشته باشیم که بتوانند حریف مدیران کل در استان اصفهان بشوند و حق‌وحقوق کاشان را از اصفهان بگیرند و ما شاهد هستیم که این قدرت در بعضی از مسئولین نیست

طبیعی است که فرودگاهی شما می‌فرمایید فرودگاهی است که هواپیماهای سم‌پاش می‌توانند استفاده کنند و تا این‌که آن فرودگاه قابلیّت‌ این پروازها را داشته باشند زمان فوق‌العاده می‌برد و من فکر نمی‌کنم که در دو دهه‌ی آینده این اتّفاق بیفتد.

-‌  پیگیری اداره کل میراث که جنابعالی وعده دادید به نتیجه‌ای هم رسید یا نه؟
دستورش را من هم، از آقای ملک‌زاده گرفتم و هم از آقای نجفی اما در استان اصفهان، با این عنوان که نمی‌تواند دو اداره کل در استان باشد، این را متأسفانه نگه داشته است و مثل همیشه دارداین بحث را بازی می‌دهد  که نمی‌تواند دو اداره کل در یک استان باشد و این را مغایر می‌داند با ساختارهای اجرایی استان.

 • استان اصفهان، با این عنوان که نمی‌تواند دو اداره کل در استان باشد، این را متأسفانه نگه داشته است و مثل همیشه دارداین بحث را بازی می‌دهد  که نمی‌تواند دو اداره کل در یک استان باشد و این را با ساختارهای اجرایی استان مغایر می‌داند

-‌ و در پایان سوالی که بسیار مطرح و مورد بحث قرار گرفت دعوت از گروه دوستی مجلس انگلستان و مدیریت آن توسط شما بود. علت ورود شما به این مسئله چه بود؟
بله من یک توضیحی پیرامون این قضیه بدهم که روشن بشود. چون این مهم است. آقای «جک استراو» درخواستی می‌کند برای سفر به ایران چون ایشان هم عضو پارلمان انگلستان و رئیس گروه دوستی انگلستان و ایران هستند هم‌چنین به اتّفاق آقای «نورمن لمونت» که رئیس اتاق بازرگانی انگلستان و لرد و عضو مجلس اعیان هستند، این در سطوح بالا گفتگو می‌شود، چون من رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس هستم آقای ظریف از من خواستند و من هم اقدم کردم.

قبلاً، در مجالس قبلی هیئت دوستی ما به انگلستان سفر کرده بود چون نوبت آن‌ها بود که به ایران بیایند آن‌ها درخواست کرده بودند که  در پاسخ آن سفر به ایران بیایند. آقای ظریف از بنده خواستند و من با مشورتی که با آقای لاریجانی و آقای حداد عادل کردم که رئیس دو فراکسیون مجلس هستند و همچنان آقای نجابت که رئیس گروه دوستی قبلی ایران و انگلستان بودند، پاسخ دادم که به ایران بیایند.

 • درمجالس قبلی هیئت دوستی ما به انگلستان سفر کرده بود چون نوبت آن‌ها بود که به ایران بیایند، آن‌ها درخواست کرده بودند که  در پاسخ آن سفر به ایران بیایند

چند هدف عمده را ما تعقیب می‌کردیم در این سفرما میلیاردها دلار پول‌مان در انگلستان بلوکه شده است، یک پایگاه نفتی مشترک داریم با انگلستان و قریب به 350  هزار ایرانی در انگلستان داریم که خانواده‌های این‌ها برای رفت‌وآمد، گرفتن ویزا به شدّت در عذاب هستند. تعداد زیادی از جانبازان و ایثارگران ما و هم‌چنین بیماراندر انگلستان پرونده‌های پزشکی دارند که این‌ها برای ادامه‌ی درمان خود دچار مشکل هستند و درعین‌حال لابی صهیونیستدر مجلس انگلستان خیمه‌ی بزرگی زده بود تا چنانچه در بحث توافقنامه‌ی ژنو سعی کند کمک بگیرد از پارلمان انگلستان و موضوعاتی را مطرح بکند که مجدّداً ایران را طی قطعنامه‌هایی بخواهند محکوم بکنند.
مجموعه‌ی از این‌ها و موضوعات دیگری که در فرصت دیگری با توجّه به طبقه‌بندی‌هایی که دارد عرض خواهم کرد، منجر به این شد که ما برای مطالبات حقوق‌مان موافقت بکنیم با درخواست هیئت انگلیسی برای سفر به ایران.

 • کسانی که علیه من شب‌نامه پخش کردند پاسخ دهند؛ در مدتی که بنده نماینده‌ی مجلس بودم، آیا پارتی‌بازی کردم ؟ آیا بستگانم را در سر کارها منصوب کردم ؟ آیا پای هیچ لیستی که فسادهای سه هزار،ده هزار، 25 هزار میلیاردی در آن است اسم من را می‌توانند پیدا بکنند؟ در هیچ موضوع فسادی، فساد اقتصادی آیا اسم من هست؟
 • امّا من می‌توانم اگر آن‌ها بیایند در یک مناظره‌ی رو در رو بگویم که وقتی آن‌ها کوچک‌ترین پستی را در کاشان به دست گرفتند، همه‌ی بستگان خود را مسئول کردند و بسیاری از جوانان تحصیل‌کرده‌ی ما، با تحصیلات لیسانس، فوق‌لیسانس و حتّی دکترا با شایستگی تمام به علّت این‌که فرزند یک کارگر بودند، فرزند یک کشاورز بودند و به علّت این‌که پارتی نداشتند گمنامانه در بعضی از کارخانجات فرش ماشینی کارگری می‌کنند

البتّه من قصد داشتم که سفری این‌ها داشته باشند به اصفهان و کاشان به این علّت این‌که معمولاً برای تاثیر گذاری و بالا بردن اهمیت حوزه انتخابیه رئیس گروه پارلمانی از موقعیت خود بهره برده و سعی می‌کند حوزه‌ی انتخابیه‌ی خودش را هم نشان بدهد به این تیم‌ها، تا تاثیراتی بگذارد در تبلیغات سیما، تبلیغات خبرگزاری‌های دنیا، در این صورت این سوال مطرح می شود که این حوزه‌ی انتخابیه دارای چه ویژگی‌هایی است که این تیم به آنجا رفتند.

به هر صورت ما شاهد بودیم که این‌ها آمدند ایران و نتیجه بسیار موفّقیت‌آمیز شد و شما مصاحبه‌های آن‌ها را اگر فرصتی داشته باشید من می‌توانم مقالاتی که این‌ها بعداً  نوشتند را به شما بدهم و آن‌ها را منتشر کنید. آن‌ها در بازگشت کاملاً در راستای مذاکرات عمل و اقدام کردند و از دید همه‌ی مسئولین بلااستثناء یکی از موفّقیت‌آمیزترین سفرها و برای منافع جمهوری اسلامی ایران بسیار سودمند بود و منافع ما بخوبی تأمین شد.

امّا خوب، ما شاهد بودیم که عدّه‌ای را در کاشان شب‌نامه پخش کردند. سؤال من فقط این است از آن‌ها مدّعی این هستند که خیلی هم انقلابی هستند، آیا می‌توانند پاسخ من را شفاف بدهند، می‌توانند طی اطّلاعیه‌ای بیان بکنند؛ در مدتی که بنده نماینده‌ی مجلس بودم، آیا پارتی‌بازی کردم ؟ آیا بستگانم را در سر کارها منصوب کردم ؟ آیا پای هیچ لیستی که فسادهای سه هزار،ده هزار، 25 هزار میلیاردی در آن است اسم من را می‌توانند پیدا بکنند؟ در هیچ موضوع فسادی، فساد اقتصادی آیا اسم من هست؟ بدون شک اگر کوچک‌ترین موضوعی را بنده در آن بودم با بزرگ‌نمایی مطرح می‌کردند. همین که نتوانستند این را مطرح بکنند نشانه‌ی این است که الحمدالله نماینده‌ی کاشان در هیچ‌کدام از این موضوعات نبوده است. امّا من می‌توانم اگر آن‌ها بیایند در یک مناظره‌ی رو در رو بگویم که وقتی آن‌ها کوچک‌ترین پستی را در کاشان به دست گرفتند، همه‌ی بستگان خود را مسئول کردند و بسیاری از جوانان تحصیل‌کرده‌ی ما، با تحصیلات لیسانس، فوق‌لیسانس و حتّی دکترا با شایستگی تمام به علّت این‌که فرزند یک کارگر بودند، فرزند یک کشاورز بودند و به علّت این‌که پارتی نداشتند گمنامانه سعی کردند در بعضی از کارخانجات فرش ماشینی کارگری کند درحالی‌که آن‌ها افراد بی‌سوادی را در سعی کردند به عنوان این‌که این‌ها افرادی انقلابی هستند در مشاغل منصوب بکنند به نظر من ضربه‌ای که این‌گونه افراد می‌زنند بی اندازه است.

البتّه من سعی کردم این موضوعات را در بیشتر در مورد کاشان بیان کنم بعض موارد بود که خیلی سطوح آن پایین‌تر بود، را آن‌ها را ذکر نکردم امّا به نظرم می‌آید که چنانچه همشهریان عزیز سؤالاتی داشتند آن سؤالات را مطرح بکنند و در یک نشست دیگر سعی خواهم کرد به کامنت‌هایی که دوستان می‌گذارندپاسخ بدهم.

– از شما بخاطر وقتی که به کاشان نیوز اختصاص دادید تشکر میکنم.

یاالله، موفق باشید

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=28962
مطالب مرتبط

 • امیر فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  امیدوارم بتونند کاری برای سوء مدیریت های گسترده در کلیه ادارات کاشان بکنند. ادارات کاشان دیمی اداره میشوند. علی الخصوص فرمانداری که کارمندان …[حذف توسط مدیر سایت] و طلبکاری دارد.

  (0)(0)
 • محمد اسفند ۲۳, ۱۳۹۲ - ۱:۰۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود بر شرفت مرد
  چقدر صریح و شجاعانه پرده از اشغال زمینهای کارخانه توسط سپاه و بنیاد و بقیه وزارتخانه ها دادید.

  (0)(0)
  • محمود.ج اسفند ۲۶, ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۷ ق.ظ - پاسخ دادن

   باور نکردنی است یک نماینده به این صراحت از مسئولین انتقاد شدید وتند برای خدمت رسانی نکردن خوب به مردم بیان مینماید .این نماینده باعث مباهات و عزت مردم کاشان است .
   تیمسار سربلند باشید و نگذارید کسانی که بیتالمال و حق مردم را پایمال میکنند و منافع طلبان و خوشگزان آب خوش از گلویشان پایین برود

   (0)(0)
   • میلاد صالحی فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ب.ظ - پاسخ دادن

    نماینده کاشان عشق است شجاعتتان هرچند که دور بعد رد صلاحیت میشوید ولی آزاده مرد هستید

    (0)(0)
 • یک ووستدار تیمسار در آران اسفند ۲۲, ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  واقعا درست گفتی آقای منصوری .همانطوری که کاشان هم نمی خواهد ونمی گذارد آران وبیدگل در جایگاه واقعی خودش باشد. در دوسال گذشته همکاری مسولان کاشان را با زحمات خود شما دیدیم

  (0)(0)
 • کاشونی اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ - ۲:۵۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  ما از عملکرد آقای منصوری رضایت داریم و از دیدگاه باز و سعه صدر ایشان تشکر می کنیم چون نه دیدگاه محلی دارند و نه فامیل بازی در دستور کارشان قرار دارد اگر همه مسئولان مثل ایشان بودند چه بسا وضع کاشان امروز این نبود

  (0)(0)
  • عشق تیمسار اسفند ۲۲, ۱۳۹۲ - ۸:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

   موافق نظرات خوب مریم هستم

   (0)(0)
 • مریم.ص اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ - ۲:۱۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود به شجاعت تیمسار منصوری دلاور

  (0)(0)
 • العبد اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ - ۸:۰۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام من یک فرد سیاسی هستم ولی بیطرف خبری جالبی بود اما امثال سایتهای خبری مثل …[حذف توسط مدیر سایت] که خدا میداند که فقط نظرات به میل خودش را در صفحه اصلی میگذارد رعایت عدالت را بجا نیاورده است خواستم به عنوان یک شهروند از شما درخواست کنم تا مطلب من را برروی سایتتان بگذارید تا دیگران از این موضوع مطلع و درس عبرتی برای این سایت افراطی باشد اسم مجازی من با نام العبد هست و اقای …[حذف توسط مدیر سایت] نظرات زیادی را از من دارد که ارائه نمیکند با تشکر

  (0)(0)
  • مدیر سایت اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ - ۸:۵۳ ق.ظ - پاسخ دادن

   دوست گرامی بنای کاشان نیوز بر نقد دیدگاهها است نه اشخاص و تقابل رسانه‌ای مانند تقابل مدیران که امروز متاسفانه بسیار دیده می‌شود فقط توان شهروندان را کاهش می‌دهد، آن‌هم در زمانه‌ای که نیاز شدیدی به همگرایی و هم افزایی داریم. از اینکه اجباراً نام سایت مورد نظر شما و مدیر آن را حذف کردیم عذر خواهیم. اما امیدوارم اینگونه مشکلات با همت شهروندان حل شود

   (0)(0)
 • ناشناس اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ - ۲:۰۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام خدمت مدیریت محترم کاشان نیوز . دوستان عزیز در مورد اداره کل میراث باید عرض کنم که حرف نماینده آران وبیدگل کاملا نادرست است . چون اگه این مصوبه در هییت دولت تصویب شده بود با توجه به اینکه عمر دولت روبه پایان بود قبل از پایان دولت ابلاغ می شد !!! مانند همین اداره میراث زابل که ادراه کل شد !!! ببنید زابل مرکز استان نیست !!! دوستان محترم متاسفانه در جلسه دولت سابق اصلا اداره کلی برای کاشان تصویب نشده است !!! چون اگه تصویب شده بود باید یک روز بعد از آن ابلاغ می شد. با عرض تاسف در جلسه دولت سابق تنها بحث اتصال جاده اران به گرمسار تصوب شد و هیج …. ببنید ادراه میراث زابل کل شد …
  http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=0&Id=225571

  آخه تیمسار مگه زابل مرکز استانه !!!!

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: