تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت : ۱۱:۳۴ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
شماره 517 هفته نامه آرمان کاشان منتشر شد

اسطوره‌ای به نام ارباب تفضلی

پانصد و هفدهمین شماره نشریه آرمان با مطالب متنوع و خواندنی منتشر و بر روی کیوسک‌های مطبوعاتی کاشان قرار گرفت.

کاشان نیوز: آرمان-517پانصد و هفدهمین شماره نشریه آرمان با مطالب متنوع و خواندنی منتشر و بر روی کیوسک‌های مطبوعاتی کاشان قرار گرفت.
تیتر اول این شماره آرمان با عنوان «موسیقی در کاشان چرا پشت پرده؟» به بیان و بررسی مشکات یکی از فعالان موسیقی در کاشان و محدودیت‌های موجود درراه انجام فعالیت‌های این حوزه پرداخته است. نویسنده با توجه به شرایط جدید ایجادشده در کشور خواستار آن شده که مسئولین مربوطه فضای بیشتر و آزادتری برای انجام فعالیت‌های هنری ازجمله رشته‌های مختلف موسیقی ایجاد کنند تا از این طریق حتی فرصت‌های شغلی هم برای این عده فراهم گردد.
آرمان شماره 517 با چاپ عکس بزرگی از ارباب تفضلی و تیتر «اسطوره‌ای به نام ارباب تفضلی» به توصیه و انعکاس فعالیت‌های اقتصادی و تولیدی مرحوم تفضلی و فرازوفرودهای آن از ابتدا تا انتها پرداخته است. جواد قاضی در مصاحبه‌ای با فریدون شیرین‌کام تصویر جالب و خواندنی از تلاش‌های تفضلی در کاشان و هنرمندی‌ها و استعداد عجیب وی به‌عنوان یک مدیر کارآمد و کارآفرین ارائه کرده است.
قربانیان کویر مرنجاب مطلب و تیتر دیگر آرمان شماره 517 است که به تشریح ماجرای گم‌شدن چهار گردشگر در کویر مرنجاب می‌پردازد که نهایتاً با مرگ دو تن از آن‌ها یعنی رامین بخشی و مازیار حنیفی پایان غم‌انگیز به خود گرفت.
خوره و طاعون بر جان ورزش کاشان، باید ثابت کنیم که سوخته شدیم، دستگیری زنان کیف‌قاپ، رمز و رازهای مردم‌شناسی کاشان، درد دل‌های مردم درباره وضعیت درمانی شهر، آسیابی که هنوز می‌چرخد و… تعداد دیگری از تیترها و عناوین آرمان شماره 517 می‌باشد.
آرمان را می‌توانید از کیوسک‌های مطبوعاتی شهر و تعدادی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای تهیه نمایید.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=35002
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: