تاریخ ارسال : ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱:۳۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
رییس هیأت والیبال کاشان:

اصل حرفم حرمت روز شهادت بود، چیز دیگری نوشتند

کاشان نیوز:به گزارش کاشان آنلاین رییس هیأت والیبال کاشان به دنبال حواشی اخیر اظهاراتش در نشست هفته تربیت بدنی میان فرماندار و نماینده شهرستان با رؤسای هیأت‌های ورزشی کاشان، در یک ویدئو به تکذیب خروجی گفته‌هایش در آن نشست در قالب یک خبر پرداخت.

حسن فتاحی با بیان این که در بخشی از سخنانم در آن نشست، درخواستم اختصاص یک سالن ورزشی به خانم‌ها در کاشان بود، افزود: پس از بیان این درخواست خانم‌های حاضر در نشست جهت تشکر برای من دست زدند که بلافاصله حرمت آن روز یعنی شهادت امام حسن «علیه السلام» را به آنان یادآور شدم و گفتم «دست زدن در سالن ورزشی اشکال ندارد» ولی خواستم در روز شهادت، در یک نشست خصوصی به جای تشویق، صلوات ختم کنند.

رییس هیأت والیبال کاشان با تأکید بر این که دست زدن در آن جلسه برای گفته‌ی من بود نه تشویق قهرمانان، یادآور شد: گفته‌های اصلی من در آن خبر منتشره افتاده و خبرنگار بقیه مطالب را نزده است.

پیش از این پورتال خبری کاشان در خبر خود به تاریخ ۲۹ مهر ۹۷ نوشته بود:«رییس هیات والیبال کاشان بهترین ذکر برای تشویق قهرمانان ورزشی را صلوات بر محمد و آل محمد دانست و گفت:  دست زدن  برای تشویق ورزشکاران در شأن مسلمان نیست.» که این جمله در فضای مجازی بازخوردهای زیادی داشت.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72453
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: