تاریخ ارسال : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱:۱۰ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly
به گفته مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کاشان

اصل خبر فوت یک کارگر صحت دارد اما تعلق کانال محل حادثه به آبفا تکذیب شد

کاشان نیوز: خبرگزاری ایرنا کاشان در خبری اعلام کرد یک کارگر ۳۰ ساله در اثر این حادثه که درون یکی از کانال‌های فاضلاب شهری رخ‌داده بود به دلیل برق‌گرفتگی جان خود را از دست داد و نیروهای امدادی پس از حضور با پیکر بی‌جان وی مواجه شدند.
مدیر روابط عمومی آب و فاضلاب کاشان اما در یک کانال تلگرامی با تائید اصل خبر تعلق این کانال‌ها به شرکت آبفا کاشان را تکذیب کرده و گفت کانال محل حادثه مربوط به خط انتقال برق فشارقوی و شرکت چهل حصاران (پیمانکار) دانست و گفت؛ متولی و کارفرما اداره برق و شهرداری کاشان بوده‌اند.
عباسعلی کحال افزوده است؛ کارگر براثر برق‌گرفتگی متأسفانه فوت شده است و موضوع ارتباطی با فاضلاب شهری ندارد.
گفتنی است که مدت مدیدی این کانال حفرشده و خیابان هم بسته‌شده است و حتی راهی فرعی برای عبور و مرور اتومبیل‌ها توسط یک مسیر خاکی فرعی در نظر گرفت شده و با توجه به عمق کانال و مسدود شدن یک مسیر پرتردد ضرورت داشته که با سرعت بیشتری این فعالیت به سرانجام برسد این در حالی است که فعالیت در این کانال در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل متوقف می‌گردد و این کانال‌ها توسط چند نرده غیرثابت که قسمت‌هایی از آن نیز بازمانده‌است حفاظت می‌گردد.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71299
مطالب مرتبط

  • باغ شیخی خرداد ۱۸, ۱۳۹۷ - ۴:۲۹ ب.ظ - پاسخ دادن

    با سلام
    متاسفانه نزدیک یک ماه است که این پروژه کوچک به حال خود رها شده است. درحالیکه این خیابان – مخصوصا در ایامی که سیل گردشگران در اردیبهشت و خرداد به کاشان سرازیر شده اند – یکی از معابر مهم شهر در آن نقطه است و نقش قابل توجهی در کاهش بار ترافیکی چهارراه سلمان دارد، بی توجهی به تسریع در اجرای آن واقعا دل هر آدم دلسوزی را بدرد می آورد. همانطور گه در متن خبر آمده متاسفانه در ساعات غیر اداری و مخصوصا ایام تعطیل، هیچ فعالیتی انجام نمی شود. بدتر از آن ، وضعیت نامناسب و بلکه اسف بار ایمنی آن است. واقعا گذاشتن چند نرده که حتی برای عابر پیاده هم هیچ ایمنی ندارد، چه تاثیری به حال وسایل نقلیه ای که دقیقا از کنار آن رد می شوند، دارد؟ اگر بیچاره ای از اقشار ضعیف این شهر با زن و بچه سوار بر موتور داخل این کانال بیفتد، کدامیک از حضرات جوابگوی درد و رنجی که شاید سالها گریبان آن بدبخت را بگیرد، هستند؟ تا کی همه چیز را به قسمت و قضا و قدر ربط دهیم؟ رییس اداره برق کاشان ،بعنوان کارفرما یا ناظر عالی، و شهردار منطقه، بعنوان متولی معبر و به نوعی مالک آن، متوجه خطری که اجرای اینچنینی این پروژه که خسارتهای جانی و مالی بسیار محتمل برای شهروندان دارد، نیستند؟ اگر نیستند چه فرقی بین آنها- در مقام کارشناس و حقوق بگیر از محل مالیات همین مردم – و سایر شهروندان است؟ رخوت، بی نظمی، بی تجربگی و بی خیالی زجرآور در ارکان اداری و اجرایی این شهر بیداد می کند. متاسفانه هر روز هم بدتر می شود. وقتی اجرای پروژه های خیلی بزرگتر از این، که اصلا با این کابل کشی ساده قابل مقایسه نیستند، در شهرهای دیگر با سرعتی مثال زدنی اجرا می شوند، دیدن این وضعیت در کاشان، شک ما را در اینکه این شهر مدیر قابل و دلسوز ندارد، بیشتر می کند. حیف از اینهمه پیشینه تاریخی و فرهنگی و تمدن این شهر که با بی لیاقتی مشتی مدیر ملال آور، بی انگیزه و محافظه کار متاسفانه هر روز به زوال نزدیکتر می شود.

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: