تاریخ ارسال : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱:۳۵ ب.ظ ۲۰ نظر
Print Friendly

اعتراض تعدادی از کارکنان شهرداری کاشان به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا

کارکنانکاشان نیوز: روزهای دوشنبه یا چهارشنبه هر هفته اعضای تحریریه، خبرنگاران و نویسندگان کاشان نیوز در نشستی صمیمی گرد هم می‌آیند تا با مرور رویدادها، بازخوردها و عملکرد هفته گذشته این رسانه، با ارزیابی خود، به ویرایش جدیدی برای ادامه فعالیت برسند و مأموریت رسانه‌ای هفته پیش رو  را دریافت و با شناخت اولویت‌های منطقه به تلاش خود ادامه دهند. معمولاً برخی از مسئولین یا خوانندگان کاشان نیوز که از روند منظم این جلسه خبردارند با هماهنگی یا بدون هماهنگی به اعضای تحریریه سر می‌زنند و با حضور در این جلسه ضمن خدا قوت و تشکر از تلاش‌های تیم رسانه‌ای کاشان نیوز به بیان دیدگاه‌ها مشکلات و یا عملکرد و برنامه‌های خود می‌پردازند.
مهمان‌های سرزده و اما عزیز آخرین جلسه تحریریه جمعی از کارکنان شهرداری کاشان بودند که بعضاً به همراه خانواده‌های خود در جمع ما حاضر شدند و به بیان مشکلات خود پرداختند. این عده که به بی‌عدالتی و تبعیض در پرداخت حقوق و مزایای قانونی خود اعتراض داشتند از کاشان نیوز به‌عنوان رسانه‌ای مردمی خواستار انعکاس مشکلات خود شدند.
یکی از این کارمندان با اشاره به شرایط کاری خاص خود و لزوم حضور در ساعات خارج از وقت اداری به عدم پرداخت اضافه‌کاری و حق شیفت اعتراض کرد و افزود: خیلی‌ها بدون حضور فیزیکی حق شیف، تعطیلات و اضافه‌کاری می‌گیرند و در پاسخ به اعتراض  ما اعلام می‌کنند اگر نمی‌خواهید تسویه کنید کسانی هستند که با حقوقی کمتر از این حاضرند به‌جای شما کار کنند.
کارمند دیگری با اشاره  بر تفاوت فاحش بین مزایا و دریافتی حقوق برخی مدیران و کارکنان خاص با دیگر کارکنان تأکید کرد: این نوع رفتارها موجب شده که بسیاری از کارکنان شهرداری انگیزه کافی برای ادامه فعالیت را نداشته باشند و به‌نوعی دلسردی و یاس دچار شده‌اند.
یکی از کارمندان با اشاره به همکارش که هفته گذشته به وضعیت شغلی خودش اعتراض کرده بود می‌گوید: او را به کارگزینی فراخوانده‌اند و از او خواسته‌اند تعهد بدهد او گفته است من که خلافی نکرده‌ام اگر تخلف کرده باشم باید تعهد بدهم  من رفته‌ام از حق خودم دفاع کنم و…
کارمند دیگری با اشاره به ریخت‌وپاش‌های فراوان شهرداری برای برخی از مدیران و خانواده‌های آن‌ها و برگزاری سفرهای تفریحی و برنامه‌های تقدیر و پرداخت هدایا و پاداش به این عده گفت: این در حالی است که مزایای قانونی و حق برخی دیگر از کارکنان پرداخت نمی‌شود.
تحریریه کاشان نیوز برای اطلاع ازنظر شورای شهر در این خصوص و رساندن مشکلات این کارکنان به اعضای شورا تلاش کرد با یکی از اعضای شورای اسلامی شهر از طریق تله کنفرانس ارتباط برقرار کند با چند نفر از اعضای شورا تماس گرفته شد که امکان برقراری تماس و پاسخگویی فراهم نشد تا اینکه سرانجام آقای علیرضا پور عسگری پاسخ  تماس ما را داد و با شرکت در این تله کنفرانس نظرات، مشکلات و حرف‌های کارکنان را شنیدند.
این عضو شورای اسلامی شهر کاشان با سپاس از کارکنان شهرداری حاضر در محل و قدردانی از رسانه‌ها به جهت نظارت بر رفتار و عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر، گفت: ما در شورای شهر بی‌خبر نیستیم معمولاً  این تبعیض‌ها به شکل‌های مختلف رقم می‌خورد و واقعیت این است که بخشی از این تبعیض‌ها را  ممکن است مدیران بالادستی و شهردار هم خبر نداشته باشند و لذا ما مطالبی که به آن‌ها می‌گوییم ممکن است رفع‌ورجوع هم بکنند.
وی در توضیح اطلاع و پیگیری شورا در این خصوص گفت: ما اخیراً در خصوص اعتراضاتی که برخی کارکنان شهرداری داشته‌اند توضیحاتی از معاونت اداری مالی شهرداری خواسته‌ایم، قرار شد ایشان یک گزارشی به‌ویژه در مورد اضافه‌کارها و حتی در سطح سازمان‌ها به شورا ارائه کنند تا ما بررسی کنیم ببینیم در چه چارچوبی این پرداخت‌ها انجام می‌شود.
پورعسگری افزود: برخی پرداخت‌ها قانونی است که طبیعتاً باید پرداخت شود و چنانچه پرداخت‌نشده بر عهده شهرداری است که پرداخت کند و یکسری مزایای دیگری به برخی افراد پرداخت می‌شود که باید گزارش آن به شورا ارسال شود تا شورا  بررسی کند و تلاش کند نوعی عدالت در پرداخت‌ها برقرار شود. حتی ما در جلسه گذشته شورا به‌اتفاق چند نفر از دوستان شورا مشخصاً در خصوص پرداخت حقوق و مزایا و دریافتی معاونین و مدیران شهرداری رسماً از شهردار درخواست کرده‌ایم تا گزارش آن را به شورا ارائه کند یعنی شورا تا این اندازه در مسائل ریز شده است تا ببیند پرداخت‌ها اگر قانونی است که تطبیق داده شود با ضوابط و مقررات و اگر خلاف مقررات قانونی است باید متوقف شود و شورا به شهردار تذکر خواهد داد.
این عضو شورای اسلامی شهر خطاب به کارکنان حاضر در تحریریه کاشان نیوز که صدای وی را از طریق تلفن می‌شنیدند، ادامه داد: شما دوستان هم اگر در مورد پرداخت‌های قانونی اعتراضی دارید با مدرک به ما ارائه دهید و ما پیگیری احقاق حق شما خواهیم بود و اگر خارج از این مورد هم هست با ارائه مستندات به ما توضیح بدهند تا آن را پیگیری کنیم.
پور عسگری در پاسخ به یکی از خبرنگاران کاشان نیوز در خصوص اینکه آیا بر اساس مصوبه شورا افزایش حقوق کارگران حجمی خدمات شهری که ماه قبل به شهرداری ابلاغ شد اجرایی شده است یا خیر، گفت: نه گویا هنوز پرداخت‌نشده من الان در خاطرم نیست گویا بحث‌هایی در خصوص پیمانکار خدمات شهری وجود دارد و قرار شده تا پایان کار این پیمانکار به همان روش قبل باشد و بعدازآن در چارچوب جدید باشد که در این خصوص آقایان الماسی و هاشمی اطلاعات دقیق‌تری دارند.
در پایان این گفتگو  کارکنان شهرداری حاضر در تحریریه کاشان نیوز ضمن تشکر از پیگیری  این رسانه و پاسخگویی عضو شورا بر این نکته که خیلی وقت‌ها  ممکن  است شهردار  از این رفتارها و تبعیض‌ها خبر نداشته باشد؛ از برخوردهای نامناسب برخی مدیران و تهدیدهای آن‌ها گلایه کردند و ابراز داشتند هیچ ابایی ندارند تا نام و تصاویر آن‌ها منتشر شود تا لااقل تکلیف آن‌ها روشن شود.
کاشان نیوز ضمن سپاس از خوانندگان خود که به این رسانه اعتماد دارند، اقدام به انتشار عین مذاکرات این نشست (با حذف حواشی) می‌نماید و امیدوار است در رفع مشکل  کارکنان شهرداری مؤثر باشد،  ضمناً مدارک و مستندات کارکنان و فایل صوتی این نشست در آرشیو کاشان نیوز نگهداری می‌شود.
فایل صوتی بخشی از گفتگوهای این جلسه را می‌توانید در زیر بشنوید:

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=44667
مطالب مرتبط

 • شهروند مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  حقوق و مزایای مسئولین و مدیران ارشد کشور همواره یک موضوع جذاب و البته سوالی است که معمولا با پاسخ روشنی روبرو نمی شود، شهرداران کلانشهر ها از جمله مدیرانی هستند که به واسظه نوع کار و سمت خود همواره مورد توجه رسانه ها و افکار عمومی قرار دارند و هر از گاهی بازار شایعات در مورد مسائل مالی و خانوادگی آنها داغ می شود. با این همه اگر به جزئیات ردیف های گزارش تفریغ بودجه سال ۹۳ نگاهی بکنیم ردیفی حقوق و مزایای در نظر گرفته شده و پرداخت شده شهردار تهران را به صورت شفاف اعلام کرده است.

  در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۳ شهرداری تهران که از طرف شهرداری به صورت رسمی به شورای شهر ارائه شده نشان می‌دهد، محمدباقر قالیباف شهردار تهران در سال ۹۳ در مجموع ۱۲۳ میلیون و ۲۵۶ هزار تومان به صورت رسمی از شهرداری دریافت کرده است.

  بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال ۹۳، در این سال برای شهردار تهران ۷ میلیون تومان در ماه حقوق درنظرگرفته شده بود که میزان پرداختی به محمدباقر قالیباف، ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تومان بوده اما در بخش مزایا هم برای شهردار تهران ۷۵ میلیون تومان مزایا در نظرگرفته شده بود که ۷۰ میلیون تومان از آن پرداخت شده است. بر این اساس شهردار تهران در سال ۹۳ در مجموع ۱۲۳ میلیون و ۲۵۶ هزار تومان دریافت کرده است.

  در مجموع تمام کارمندان و کارگران شهرداری با احتساب مزایا، پاداش و عیدی و هزینه‌های رفت و آمد ۵۱۶ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.۳۲ میلیارد تومان از این بودجه مربوط به پرداخت حقوق است و ۱۶۸ میلیارد تومان آن مربوط به مزایایی که کارکنان شهرداری دریافت کرده‌اند. همچمنین هزینه کارکنان شهرداری ۱۷ میلیارد تومان خرج روی دست شهرداری می‌گذارد.
  و اما شهرداری کاشان…

  (2)(0)
 • سالار مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۵:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید
  خدمت شهردار موفق کاشان
  اباد کردن شهر ب چه قیمتی..ب قیمت ویرانی خانه ی کارگرانتان؟؟؟
  پرسنلی ک انتخاب میکنیدگذشته ای تاریک دارند و فاقدصلاحیت هستنداوردن فردی با سابقه ی اذیت و ازار دیگران و داشتن حکم شلاق زندانی و شکایات متعددچرا باید مسئول …. شود..چرا جواب زورگویی های او را نباید داد..کسی ک تمام …..از دست او ناراضی بودند..چرا بایدفرصتی دوباره ب او داد.؟؟..شخصی ک مدرک تحصیلی معتبری ندارد ..از نظر رفتاری نیز در سطح پایینی از ادب و فرهنگ است.کسی ک از منابع شهرداری برای زندگی شخصیش استفاده میکند
  واقعا از نظر شما جایگاهی در حد کارگری ساده دارد؟؟چ برسد ب مقامی ک شمااورا منصوب کرده اید…از عدل و انصاف ب دوراست سختی کشیدن کارگرانتان و راحتی امثال این اقا……

  خدا پشت و پناهتان…
  امیدوارم نظر کارمندان و کارگرانتان برای شما مهم باشد….
  خودتان ب مشکلات کارمندانتان رسیدگی کنید بهتراز مقامات بالای دیگرست……
  محبوبیت شمادر گروی محبت شماست:)

  (6)(0)
 • نیما مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  آخیش یاد قدیما به خیر مردمان اون.دوره چه ساده زندگی میکردند و چه ساده حرفهاشون رو میزدند. پدر بزرگم خدا بیامرز میگفت پیغمبر ص گفته عرق کارگر تا خشک نشده ثواب صاحبکار در اینه مزدش رو بده. الان که شده دو سه ماهی یکبار اونم به قول معروف همورش می کنند مادر اون عایله مندی که خدایش چند تا نون خور داره بگرده .. بازم معرفت کاشان نیوز مردونگی کرده دنبال کار بچه ها بوده واگرنه صدای مظلوم جز به گوش خدا تو این دورو زمونه دیگه به گوش کسی دیگه خریدار نیست من دانشجوم پدرم کارمند بانکه شکر خدا زندگیمون نه عالی ولی خوبه راضیم شکر ولی یه همکلاسی دارم پدرش تو شهرداری کارگره یه وقتای طفلی گشنه میومد سر کلاس میگفتم چرا میگفت به بابام حقوق نداده شهرداری دیگه حسابمونم پیش مغازه دارای محل پر شده پدرش طفلی رو ماشین های حمل زباله کار میکنه و بی نهایت مرد با خدا و خوش اخلاقیه باورم نشد کاشان نیوز دنبال کار بچه های زحمتکش شهرداری رو بگیرو دستی زید پرو بال این بندگان خدا بکشه .. واقعا جای تشکر داره من خودم به نوبه خودم خوشحالم که کاشان نیوز یه خبر رسان کاملا بومی و حق دوستیه. پیروز باشید

  (2)(0)
 • معلم مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  انصافا در هر ارگانی مشکلات اینچنینی هست در هر ارگانی ولی خب شهرداری کاشان و کارمندانشون الحق و النصاف قشر مظلومین..!!!

  (1)(3)
 • سمانه مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۹:۳۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام .. بابای من کارگر باز نشسته شهرداریه الان چند سالیه خونه نشین شده و قلبش درد میکنه یه وقتهای دوستان و اشنایان که بهاش همکار بودن تو شهرداری میان می بینندش امروز راجع این خبر واسه بابا حرف زدن بابام بیچاره بغضش ترکید و گفت بخدا شهرداری مکان مقدسیه کارکناش مظلومند زحمتکشن طفلی خیلی غصه خورد وقتی شنید حقوق بچه ها پایمال میشه … گفت خدا بیامرزه پدر و مادر شهردار قدیم و ثابق کاشون سید مهدی ناظم رضوی رو مرد با خدا و دلسوزی با کارگر و کارمنداش بود یه یه بتر گفت کنار خیابون بقچه نونم رو باز کردم داشتم صبحانه میخوردم از دور اومد نشناختمش اومد کنارم سلام کرد و گفت خسته نباشی حتی چند لقمه نون هم کنارم خورد .. از وضعیت مالیم سوال کرد گفتم شکر خدا راضیم فقط کمی گره تو گار عروسی بچه م افتاده .. بابا قسم میخوره میگه تا اون روز و اون لحظه هنوز هم نفهمیدم سبد مهدی شهرداره و از نزدیک ندیده بودمش دوروز بعد از کارگژینی شهرداری خواستنم گفتن این نامه درخواست وامت رو بنویس تا بهت بدیم از فیشت کم می کنیم …. بابام میگه سبد محمد شیر مرد همون شهرداره چی شده که الان کارگرا و کارمندای زیر دستش غصه دارن از جگر گوشه سید مهدی بعیده اجازه بده به نیرو هاش به هر عنوان ستم بشه … انشآلله به حق محمد و آل محمد خدا گره از کاره این بچه ها باز کنه اینها هم گرفتارن و زن و بچه دار حتما خیلی هاشونم مثل بابای من مریض احوال و در خونه شون رو به فک و فامبل دوست اشنا و عروس دوماد بازه … خدا کنه مشکلشون رو سید محمد و شورا حل کنه … از کاشان نیوز این رسانه خبری بومی هم که زحمت کشیدن انعکاس دادن اخبار رو و پای درد دل بچه هانشستن ممنونیم…!

  (4)(1)
 • عباس مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۹:۰۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  ایوالله به کاشان نیوز .. واسه همراهی و همدلیش به بچه های زحمتکش و مظلوم شهرداری …و یه ایوالله ویژه هم به بچه های شهرداری که از حق خودشون در مقابل کسای که بهشون زور میگن واسادن

  (3)(0)
 • iran مرداد ۱۴, ۱۳۹۴ - ۷:۴۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  بنام خالق هستی… درود بر یکصدو بیست و چهار هزار مربی مامور و فرستاده و آخرین گنجینه اسرار خاتم النبیا حضرت محمد مصطفی ص و خاندان پاک و مطهرش … درود بر یکایک شما عزیزان دل و آنان که دستی بر قلم دارندو مینگارند هرآنچه که به حق و حقانیت است در پناه عزت و انسانیت و به یاد سپرده اند پروردگار عالم سوگند یاد کرده به قلم و آنچه که با آن می نگارند.. قبل از اینکه کامنت اظهار نظرم را به عنوان فردی از این جامعه در این مجموعه ثبت نمایم بگذارید خدا قوت و عرض خسته نباشیدی داشته باشم خدمت برادران و خواهران زحمتکش در کاشان نیوز عزیز .. به قول معروف دمتون گرم زنده باشید و پاینده خدا توفیقتون بده همینکه توی تیترتون خوندم اون بندگان خدارو مثل خواهر برادرای خونی خودتون قبول کردیدو پا درد دلاشون نشستید این نشون از جونمردیتون .. بازم ایول قشر کارگر و کارمند یه وقتای واقعا حرف واسه گفتن دارن با صله صبر پا درد دلاشون بشینید که هیچ ثوابی قسم به عزت و جلال خدا بالاتر از اکرام برادر و خواهردینیت به نحوه احسنت نیست.. شاید با هزار امید آرزو میان تو محل کار یا خونتون انقدر بغض دارند پی یه دل پاک و گوش شنوا میگردن که متاسفانه تو الان مملکتمون مقداری کم رنگ شده .. ولی شما خواهر برادرانمون تو کاشان نیوز وقتی خبرشو دیدم با روی گشاده مهمانوازی کردید و پای غمهای خواهر برادراتون نشستید خیلی خوشحال شدم باور کنید با خانواده کلی دعا خیرتون کردیم وگفتیم خدا طول عمرشون بده واسه معرفتشون.. بازم ممنون … و اما بعد روی سخنم به شهردار کاشانه در اول کارم بزدگوار کاشان و کاشانی از پدرتون سید مهدی خاطرات خوشی دارند ما کاشونی ها افتخارمون شهرداری مثل سید مهدی بوده حالا چی شده شیر پسرش سید محمد کم لطف شده تو الان مدیر این خانواده ی شهرداری خونته و کارگرا و کارمندا مثل بچه هات چرا کم رنگ حال سید چرا این بندگان خدا شبانه روز زحمت میکشن زحمانشون نادیده گرفته میشه تو تحصیل کرده این مملکتی نباید با اون علم و حلمی که در دستت هست اجازه بدی کوچکترین شکافی بین خانواده ات پیش بیاد .. تو در برابر قرآن کتابی که به سینه بهترین شخص عالم نازل شده سوگند یاد کردی تمام هم و غمت شهر و دیارت باشه .. نکردی سید جان من نکردی !!!! چرا شیرمرد کردی میدونم حالا اگه جایی کم آوردی خسته شدی هستند چهارتا پیرمرد و ریش سفید چهارتا خبره کار که دستی زیر پرو بالت بگیرن کمکت کنند.. پای درد دل کارمندا و گارگرات بشین اینا بخدا بچه های زحمت کشین خبر دارم بچه های شرکتی و پیمانکار حق و حقوقش کم شده یا چند ماهه حقوق نگرفتن خبر دارم و داریم کارمندات زحمت میکشن و اونی شایسته و بهترینه بهشون داده نشده ..وصد البته که ظاهرا هم که با زبون تندی هم بتهاشون حرف زدن .. سید جان اگر علی ابن ابی طالب زنده بود و تورو به عنوان فرماندارش میفرستاد به نظر خودت قبول میکرد این حال اوضاع شهرداری الان رو .. نه والله وه نه نمیکرد… پا درد دلای نیروهات بشین یه روزی در هفته تو همون مسجد جلود ر شهرداری قرار بگذار ببین نیروهتت چی پیگن حرف حسابشون چیه اگر واقعا راست باشه زیر دستات مشکلی ایجاد کردن که باعث دلخوری نیروهات شدن برخورد کن مهلت نده و علتش رو بخواه اگه قابل گدشت و تذکره که هیچ در غیر اینصورت سریع عزلشون کن.. و اما روی دیگر سخنم باشورای هاست باریک الله آفرین شماها چرا شما که قسم خوردیت گره از کار شهرو شهروندا باز کنید و مثل برادر پشت شهردار و نیروهاش باشین شما چی شده سکوت کروین هاااان اینکار از شما که عده یتونم قدیمی هستید که بعیده چرا انقدر کم دقت شدین چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ هدف من از این متن طول ودراز این نبود که فقط شهردارو شورا رو نصیحت کنم و برم نه نه اصلا و اعبدا.. روی سخنم با شما قشر کارگرو کارمندم هست پشت هم رو داشته باشید و تو موارد اینگونه ی همه با هم بسیج بشین شهردار رو آگاه کنید شاید واقعا از عملکرد زیر وستاش خبر نداره و اطلاعات صحیح به وستش نمیرسه.. حداقل یک درصد احتمال بدین… در آخر خدایا قسم ت میدم به بزرگواری خودت همه مارو ببخش و بیامرز… الهی آمین بازهم از لطفتون ممنونم که توجه کروین الله نگهدار همه شما…..

  (4)(0)
 • بنده ی از بندگان خدا مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۹:۲۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود بر تمامی عزیزان و درود ویژه بر کاشان نیوز عزیز که انصافا گل کاشته و با همراهی و همدلی با اقشار سعی بر اطلاع رسانی دقیق و انتشار حقایق و اظهار نظرات کاربران دارند . الحق که جای تقدیر و تشکر دارد و اما بعد مدیران محترم در شهرداری کاشان و شخص محترم شهردار عزیز و گرانقدر بر شما بزرگوار واجب شرعی است که در سمت محوله خود پر انرژی و کازدان پیشروی کنید و صد البته پرسنل محترمتان که شبانه روز افتخارشان خدمتگذاری برای این شهر باستانی مومن است را مد نظر داشته باشید و بدانید که این عزیزان دلشان بعد از خدا به خانواده هایشان گرم است و باید مشکلات آنان به نحوه احسنت و صدالبته ویژه حل گردد . شما ثلاله پاک رضوی هستید و انتظارات بیشتری از شما خواهد رفت باشد که انشالله خبرهای نیک از آن مکان محترم و پرسنل زحمتکش شنیده شود. آمین

  (6)(0)
 • رحمت مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۷:۳۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  با هماهنگی معاون مالی شهرداری به همه مدیران ارشد شهرداری هرکدام ۲۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه بدون بهره از طریق یکی از بانک ها داده اند یکی از اعضای شورا هم این وام را گرفته است ولی بعد گویا از ترس افشا شدن و زیر سوال رفتن وام را پس داده است لطفا موضوع را پیگیری کنید وببینید چه تفاوتی بین سایر کارکنان شهرداری با مدیران به اصطلاح ارشد وجود دارد که باید این همه تبعیض وجود داشته باشد.

  (6)(0)
 • حسینی مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۴:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  از اعضای شورای شهر به عنوان نماینده و امین مردم انتظار میرود به این مسایل رسیدگی کنند.شهروندان منتظر توضیحات و جوابیه شما در این زمینه هستند.

  (8)(0)
 • س- ب(نام و آی‌پی این مخاطب نزد کاشان نیوز محفوظ است) مرداد ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شما سروران و همچنین کاشان نیوز که زحمت فراوان در خصوص انعکاس در خبر رسانی و اطلاعان درست دارند.. حقیقت امر عزیزان گلایه کننده حق دارند و متاسفانه وضعیت شهرداری محترم روبه اوضاع ناخوشایند کشیده میشود . اینجانب {حذف مدیر سایت} دارای دو سمت {حذف مدیر سایت} منطقه دو وپنج شبانه روز در حال فعالیتم و بیشتر عزیزان مرا میشناسند و آگاه بر فعالیت من در شهرداری محترم هستند متاسفانه ریخت و پاش بیش از حد وصف مدیران در موارد بسیار بی اهمیت موجبات ضرر به این واحد مقدس و خدمتگذار گردیده . اینجانب که مسول در مناطق دو و پنج هستم خیلی از این بابت نگرانم گلایه داشته م ولی متاسفانه سر سختانه پاسخ شنیده ام .. از حق و حقوق پرسنل مجموعه خود دفاع کرده ام ولی جز شرمندگی چیز دیگر برای این عزیزان آیدم نشد .. متاسفانه شهردار جلیل القدرمان باید دقت نظر خود را بالا ببرند و اوضاع را با همراهی اعضا محترم شورای شهر پیگیری و انشااله رسیدگی نمایند .. اینجانب دعای خیرم را به عنوان خادم به اهل بیت وذاکر آل رسوالله شبانه روز بدرقه راه مدیران ولسوز میکنم باشد که انشآلله گره از کار همه باز گردد.. ممنونم ازلطف همه عزیزان زحمتکش

  (7)(7)
 • جمالی مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ - ۶:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  برابر قانون اعضای شورای اسلامی شهر برای هر ساعت حضور خود در جلسات رسمی شورای شهر و کمیسیونها یک شصتم حقوق شهردار حقوق می گیرند که فکر می کنم این برای اعضای شورای کاشان رقمی حدود ۳ میلیون در ماه می شود که نوش جانشان . جالب اینست که برخی از اعضا کارمند اداراتی هسند که از آن ادارات هم حقوق می گیرند این هم مهم نیست و بازم نوش جانشان از آن جالب تر اینکه بعضی ها اصلا پایشان را در اداره مطبوع نمی گذارند و حقوق می گیرند سوالی که مطرح است اولا آیا این دریافتی بدون کار کردن حلال است/ دوما اینکه اقای رییس اداره مطبوع شما یا خبر داری که تخلف می کنید یا خبر ندارید که الان دیگر باخبر شدید! ببینیم چه برخوردی خواهید کرد. سوما اینکه مملکت قانون و ناظر و بازرس ندارد چرا مقامات بازرسی بر این تخلفات نظارت ندارند…
  کاشان نیوز اگر جرات دارد این موضوع را پیگیری کند و از بالا شروع کند درست است وقتی برخی از اعضای شورا حقوق بالا بگیرند به فکر کارگران نیستند..

  (6)(1)
 • علیرضا مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  جالب اینجاست که خود اعضای شورای شهر از این تبعیض ها خبر دارند ولی جلوی اینکاررو نمیگیرند اصن از کجا معلوم که خودشون هم یکی از اون دریافت کننده های حقوف کلان نباشند؟؟؟

  (2)(1)
 • ناشناس مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  از کارمندان اداری شهرداری درخواست میشودحالا که به لطف زیادشدن مناطق شهرداری ودفتر پیشخوان کارشان خیلی خیلی کم شده بنحویکه بیشتر اوقات به مسایلی مثل وام وگفتگوهای تلفنی وبررسی گوشیهای همراه پیشرفته رسیدگی میکنند ؛تقوای خدا را در همه حال در نظر بگیرند

  (2)(5)
 • معترض مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۲:۳۰ ب.ظ - پاسخ دادن


  شاید مردم از شهردار راضی اند
  اما پرسنل خیر
  و دلیل اصلی آن هم بر می گردد به یکی از مدیران شهرداری که بومی نیستند و بصورت تحقیر آمیز و توهین آمیز با پرسنل برخورد کرده و با توقع زیادشان از پرسنل خواهان تامین بودجه ی سنگین را دارند. چگونه؟ با فشار بر بدهکاران و تخلف کنندگان در ساخت و ساز و …
  نیمه ی دوم برج را با ۲۰۰ هزار تومان سر میکنیم…
  از عید تاکنون ۴۵۰ هزارتومان از حقوق پرسنل به روش مستبد گونه ای کسر شده و از هیچ فرمولی تبعیت نمی شود…

  (8)(0)
 • کارگر مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷ ق.ظ - پاسخ دادن

  زمانی باید خدا را شاکر باشید که ریخت و پاش ها و تبعیض ها برطرف بشه زمانی باید خدا را شاکر باشید که جلوی افرادی گرفته شود که در ساعت اداری و با ماشین شهرداری به دانشگاه می روند هم درس می دهد و هم درس می خواندو حقوق و اضافه کار و مزایای کامل می گیرند زمانی باید خذدا را شاکر باشید که مدیران ارشد با ماشین و راننده شهرداری به تهران نروند و ماموریت رد نکنند و در کلاس دکترا شرکت نکنند زمانی باید خدا را شاکر باشید که حق مظلومی ضایع نشده باشد زمانی باید خدا را شاکر باشید که شهردار رسیدگی کرده باشد به این تظلم خواهی بله دوست من الکی خدا را شاکر نباشید لطفا از کجا معلوم شما هم حقوق و مزایای نجومی نمی گیرید؟!

  (7)(0)
 • سهیل مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۹:۳۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  حالا یه مدیر تو این شهر ÷یدا شده از کارمنداش داره استفاده میکنه بده؟؟؟
  به قول خودشون بعدازساعت کاری ما کار میکنیم

  (1)(6)
 • فرش سجاده ای کاشان مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۹:۰۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  جدای از این حرکت کارکنان شهرداری واقعا تبعیض در هر عملی شایسته نیست – تمام افراد جامعه از هر صنف و شغلی از نظر اهمیت باید با هم برابر باشند

  (4)(0)
 • ناصح مشفق مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ - ۶:۴۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  خدا را شاکریم که شهردار این دوره به گونه ای به وظایف خود عمل کرده که افراد احساس می کنند می توانند خواسته های خود را از چنین شخصی مطالبه کنند.

  (0)(9)
 • احسان مرداد ۱۰, ۱۳۹۴ - ۷:۲۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  متاسفانه این روز ها شاهد ضعف مدیریتی در شهرداری کاشان هستیم.ای کاش شهردار محترم در انتخاب زیر دستان خود دقت بیشتری می کردند.من یک کارمند ساده شهرداری هستم که تبعیض و اختلاف کلان حقوق بعضی از مسیولان شهرداری با کارمند های ساده شهرداری را میبینم.تعطیلات کاری ها و اضافه کاری هایی ک از هیچ فرمول خاصی تبعیت نمیکنه و به هرکس هرچقدر دلشان میخواهد اضافه کار میدهند که بعضی از آن ها اصلا در محل کار خود حضور پیدا نمی کنند ولی حقوق آن ها پابرجاست.درشهری زندگی میکنیم که هیچ حق اعتراضی نداریم و فقط باید دست روی دست گذاشت و هیچ حرفی را به زبان نیاورد چون آدم های ظالمی هستند که تنها ب فکر منافع خودشان و از دست ندادن پست و مقام و صندلی شان هستند کسانی که میخواهند نشان دهند در شهرداری همه چی عالیست درصورتی ک ما در شهرداری شاهد بی عدالتی هایی هستیم.ای کاش شهردار محترم این نوشته را مشاهده میکردند تا ببینند همه چی در حوزه مدیرتی ایشون بر وفق مراد نیست.خواسته ما چیز زیادی نیس ما فقط حق خودمان را میخواهیم حقی ک عده ای از خدا بی خبر با بی عدالتی هاشون ضایع میکنند.از شورای شهر اسلامی ک یکی از وظایف آن نظارت و بررسی عملکرد شهرداری میباشد تقاضا داریم ب این نابسامانی ها رسیدگی کنند.

  (14)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: