تاریخ ارسال : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۵۲ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
آغاز پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان

افتتاح نمایشگاه عکاسان ده استان

کاشان نیوز: عصر امروز در آیینی با حضور هنرمندان و اعضای ستاد مرکزی سینمای جوان نمایشگاه آثار پذیرفته شده جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کاشان ساعت ۱۷٫۳۰ در نگارخانه سهراب سپهری سرای عامری‌ها افتتاح می‌شود.

مسوول کمیته عکس پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در کاشان ضمن اعلام این خبر گفت: این آثار از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ شب روزهای سوم تا هفتم اسفندماه برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

 

سعید استادیان تصریح‌کرد: ۵۱۳ فیلم، ۳۶۸ فیلمنامه و ۱۷۶۸ تک عکس و مجموعه عکس از آغاز رقابت پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس جوان ایران در کاشان توسط هنرمندان جوان فیلمساز و عکاس ۱۱ استان و شهر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد؛ که از میان ۶۶ فیلم، ۱۴ فیلمنامه و ۴۲ تک عکس و مجموعه عکس در سه بخش پس از پایان بررسی آثار به بخش مسابقه و رقابت نهایی این جشنواره راه یافتند.

 

پنجاه و نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در کاشان از ۴ تا۷ اسفند در مجتمع سینمایی این شهرستان برگزار می‌شود. این جشنواره ساعت ۱۶ با حضور مسئولان شهری و اعضای ستاد مرکزی در گلزار شهدای کاشان با عطرافشانی افتتاح می‌شود.

رتبه نخست در ارسال آثار، متعلق به استان اصفهان است که با احتساب آمار شهرستان کاشان، ۲۷ اثر از اصفهان و ۲۰ اثر از شهرستان ارسال شده که در مجموع با ۴۷ اثر، اصفهان در رتبه اول ارسال آثار قرار گرفته است.

هنرمندان جوان سینماگر و عکاسی از استان‌های مرکزی، لرستان،  اصفهان، تهران،چهارمحال و بختیاری،گلستان، خراسان شمالی، قم، سمنان، مازندران و شهرستان کاشان در مجموع با ۱۲۱ اثر در قالب فیلم، فیلمنامه و عکس راه یافته به بخش مسابقه این رقابت منطقه‌ای حضور دارند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70097
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: