تاریخ ارسال : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۴۶ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly

افتتاح گالری مایا اتفاقی ارزشمند در کاشان بود که مسئولین توان اجرای آن را نداشتند

کاشان نیوز-جواد جهان آرایی: جمعه‌ی گذشته ۱۸ اسفند در کاشان اتفاق مبارکی افتاد، یک جوان هنرمند و عاشق، بنام مهدی مدرسیان، با هزینه شخصی و باهمت و پشتکار خود، زیباترین گالری منطقه را با حضور اساتید برجسته کشور چون استاد ناصر پلنگی، استاد گلبیز و جناب ملانوروزی، افتتاح کرد.
در این گالری شاهد آثار ارزشمند هنرمندان برجسته کاشان در رشته‌های، خوشنویسی، نقاشی، عکاسی، نگارگری، بودیم
آثاری از اساتید: مهدی اسدزاده، مهدی ایرانی، نفیسه اسماعیلی، احمد خوش حساب، مهدی راحمی، مهدی سلمانی، علیرضا شاه حمزه، سعید کاظمی، امیر مقامی، مهدی مدرسیان.
نزدیک به چهل سال است که هنرمندان کاشان، در آرزوی چنین روزی بودند و بسیار قولش را از مسئولین شنیده بودند، ولی هیچ نشانی از انجام کار ندیدند.
برای ثبت در تاریخ لازم می‌نماید که گفته شود در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با معاون فرهنگی و هنری شهرداری، آقای عطایی شاد روبرو شدم و از ایشان گله کردم که این مکان‌ها را باید شما بسازید و در اختیار هنرمندان قرار دهید، وی گفت: من به شما قول می‌دهم که در آینده نزدیک بهترین گالری را در منطقه کاشان خواهیم ساخت.
اگرچه امیدی به انجام آن نداریم اما امید را نباید از دست داد لیکن گفته‌اند: دو صد گفته، چون نیم کردار نیست
درهرصورت، باید از جناب آقایان مدرسیان عزیز سپاس‌گزار بود که با درایت خود دست به اقدامی بزرگ زده‌اند،
لازم به یادآوری است که این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۸ اسفندماه در خیابان غزنوی نبش فرودین ۷ صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برای بازدید عموم آماده است.
تا باد چنین بادا

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70294
مطالب مرتبط

  • کاشانی اسفند ۲۰, ۱۳۹۶ - ۹:۲۶ ق.ظ - پاسخ دادن

    استاد گلبیز کیه ؟

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: