تاریخ ارسال : ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۸:۴۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
مسئول فوریت های پزشکی آران و بیدگل خبر داد:

افزایش بیش از سه برابری حادثه های جاده ای در منطقه مرنجاب

کاشان نیوز:  مسئول فوریت های پزشکی آران و بیدگل رشد تصادف‌ها در منطقه مرنجاب را سه و نیم برابر مدت مشابه سال قبل اعلام کرد و آمار مصدومان را حدود چهار برابر سال قبل برشمرد.

مرنجاب

علی قربانیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی سال گذشته تا کنون ۸۰ مورد ماموریت توسط فوریت‌های پزشکی در منطقه مرنجاب انجام شده‌است.

 
وی گفت: در سال ۹۴ در ۳۵ ماموریت صورت گرفته در منطقه مرنجاب، ۶۷ مصدوم به بیمارستان اعزام شدند و متاسفانه هشت تن در سر صحنه یا بیمارستان جان باختند.

 
وی رشد تصادف‌ها در منطقه مرنجاب را سه و نیم برابر مدت مشابه سال قبل و آمار مصدومان را حدود چهار برابر سال قبل برشمرد.

 
قربانیان تعداد ماموریت های مرکز فوریت‌های پزشکی از ابتدای سال ۹۵ تاکنون در منطقه مرنجاب را ۴۵ مورد برشمرد و گفت: خوشبختانه مورد فوتی نداشتیم و در این ماموریت ها ۱۰ اعزام به بیمارستان و ۳۹ درمان سرپایی داشتیم.

 
قربانی تصریح کرد: با توجه به حجم زیاد ورود و خروج گردشگران از کویر زیبای مرنجاب، این منطقه از جاده مناسبی به لحاظ زیرسازی و عرض مناسب برخوردار نیست.
وی خاطرنشان کرد: نداشتن علامت‌های راهنمایی رانندگی بویژه در پیچ‌های خطرناک از دیگر علت های تصادف‌ها و واژگونی خودروها در مرنجاب به حساب می آید و امید است با همکاری ارگان‌های مربوط، این مشکل هر چه سریع تر برطرف شود.

 
رئیس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل نیز پیش تر از امدادرسانی به ۱۸ حادثه از ابتدای سال تا کنون خبر داده بود.

 
جاده مرنجاب با بیش از ۵۵ کیلومتر بصورت کامل خاکی و دارای پیچ های خطرناک است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=59693
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: