تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت : ۲:۴۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به گفته شهردار کاشان

افزایش بی رویه قیمت قیر و حفاری های سازمان آبفا علت تاخیر در آسفالت خیابانهای کاشان است

روزنامه کاشان-مهندس مدرس زاده افزایش بی رویه قیمت قیر و حفاری های سازمان آبفا که بارها به دلیل انجام حفاری های مختلف مجبور به آسفالت چند باره شده ایم از جمله دلایل تاخیر آسفالت شهری است.
شهردار کاشان با اشاره به به اجرای طرح فاضلاب شهری و مشکلات پیش روی شهرداری در خصوص اجرای این طرح گفت: حفاری های مختلف شرکت آب و فاضلاب علاوه بر مشکلات تردد برای شهروندان و ایجاد ترافیک در شهر، تاکنون هزینه های سنگینی را به شهرداری تحمیل نموده است.

سعید مدرس زاده  در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه سرعت در انجام اجرای طرح فاضلاب شهری باید در سرلوحه برنامه های اصلی این شرکت قرار گیرد گفت: افزایش تعداد کارگران و پیمانکاران و سرعت بخشیدن به انجام این پروژه مهم شهری موجب کاهش بار ترافیک شهر در نقاط مختلف شده و مشکلات تردد شهروندان را مرتفع خواهد کرد.

وی در ادامه این گفت و گو به مشکلات عدیده ای که در شهرهای تاریخی به نسبت دیگر شهرها وجود دارد اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مشکلات شهرهای تاریخی به نسبت دیگر شهرها به دلیل تردد گردشگر و مسافر در فصول مختلف سال بیشتر است لذا تسریع در انجام عملیات این پروژه و رفع معضلات تردد و عبور و مرور ضروری و حائز اهمیت است.

شهردار کاشان مهم ترین درخواست بحق شهروندان از شهرداری را آسفالت معابر و خیابانهای شهر عنوان کرد و افزود: انتقاد شهروندان از شهرداری در خصوص آسفالت معابر، کوچه ها و خیابان های شهر انتقادی بجا است که شهرداری تاکنون توانسته بخشی از معابر و خیابان های این شهر را ترمیم و آسفالت نماید اما برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی افزایش بی رویه قیمت قیر و حفاری های سازمان آبفا که بارها به دلیل انجام حفاری های مختلف مجبور به آسفالت چند باره شده ایم از جمله دلایل تاخیر آسفالت شهری است.

شهردار کاشان در پایان خاطر نشان کرد: دستیابی به شهری مطلوب و توسعه یافته نیازمند همکاری بیشتر ادارات و سازمان های خدمات رسان با مدیریت شهری است.

منبع: ایلنا

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=11190
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: