تاریخ ارسال : ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱:۲۷ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly
علت سکوت در مورد عزل رئیس سابق آموزش و پرورش کاشان چیست

افشاگری معاون مدیرکل آموزش پرورش استان اصفهان عوامانه، دیرهنگام و شائبه برانگیز است

کاشان نیوز: معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان بجای مدیرکل دست به قلم شد و بجای پاسخ نامه اداری فرماندار کاشان نامه‌ای احساسی و شاعرانه به فرماندار کاشان نوشت.

قصد دفاع ار عملکرد و اقدام اخیر فرماندار کاشان را نداریم، اما با توجه به تشکیک بسیاری در خصوص عزل و نصب‌های اخیر اداره آموزش و پرورش کاشان در آستانه سال تحصیلی جدید و اتفاقاتی که اخیراً در کاشان افتاده و انتخاب پی‌درپی چند مدیر در کاشان با پسوندی خاص ضرورت دارد که مدیران استان اصفهان در خصوص رفع سوء ظنی که در افکار عمومی کاشان نسبت به اصفهان نشینان بسان خاری خلیده است، بجای چنین اقداماتی دستی بجنبانند و بجای بازی‌های مرسوم سیاسی و افشاگری‌های نخ‌نما به اقناع افکار عمومی بیاندیشند.

عزل شبانه رئیس سابق آموزش و پرورش کاشان را اگر معاون مدیرکل فراموش کرده‌، اتفاقی نیست که با این نامه فراموش شود و سوالات بی پاسخی را که وجود دارد را به فراموشی بسپارد. آقای معاون برای عزل شبانه رئیس سابق آموزش و پرورش کاشان چرا نامه ننوشت؟ مگر محمود خدمتی را چه کسی تایید و انتخاب و نصب کرده بود؟ آن زمان کجا بود آقای معاون؟ مسلماً ضعف‌ها و نارسایی‌های آن دوره قابل کتمان نیست، اما آیا اداره کل در این نقایص شریک نیست؟ آیا سکوت اداره کل‌نشینان در آن موقع جای تصور حسن نیتی باقی گذاشته است؟

چه دلیلی دارد که معاون اداره کل که دغدغه چالش‌های عظیم عرصه‌ی بین المللی، منطقه ای و داخلی (!؟) را دارد دربرابر یک عزل شبانه یک مدیر دم فرو می‌بندد اما برای دفاع از دیگری از عرف اداری خارج شده و چنین هزینه گزافی بر خود هموار میکند؟ آیا پس از انتشار این نامه این معاون خواهد توانست بی‌طرفی و عدم تمایل خود به رفتار جناجی و بیطرفی اداره کلی که باید فراجناحی و غیرسیاسی اداره شود را اثبات کند؟

فرماندار کاشان در اقدامی اداری نامه‌ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان نگاشته است و افکار عمومی نیز منتظر اقدام اداری مدیرکل است و پاسخ قانونی به این نامه، چه مثبت چه منفی. آنچه را که جامعه انتظار نداشت افشاگری عوامانه معاون مدیر کل بجای پاسخ قانونی بود اینگونه افشاگری‌ها که نه بموقع بلکه در مواقع خاص بوقوع می‌پیوندد نامی بس نازیبا دارد!!

اگر هدف وی خیر بود چرا تا کنون سکوت کرده است؟ مگر مردم و یک شهرستانی که سال‌هاست با نگاهی آمیخته با ظن و تردید به مدیریت استان اصفهان نسبت به کاشان می‌نگرند -آنهم در برهه‌ای که از سوی قم فراخوانی‌هایی جدی برای الحاق کاشان به استان قم می‌رسد- ابزار بازی‌های سیاسی مدیرانی هستند که پشت پرده با یکدیگر ساخت و پاخت کنند؟

آقای مدیر کل مسئولیت شما با این نامه بسی افزون‌تر شده است، شایسته است در خصوص آنچه که در نامه آمده است اطلاع رسانی کنید و از توافقی که سخن رفته است بگویید آنگاه به فرماندار کاشان پاسخی قانونی بدهید، افکار عمومی کاشان در انتظار اقدام شماست.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71885
مطالب مرتبط

 • پسر آق ممد مرداد ۲۹, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  کجاش دیرهنگام بود؟
  کجاش عوامانه؟
  کجاش شائبه برانگیز؟
  اخوی اونی که باید یه فکری برای خودش بکنه جناب فرماندار هست
  همین روزها خرمای عزل آقای فرماندار رو خواهید خورد. اگر چه یه عده دارن بتن پاش میریزن که تکون نخوره ولی می خوره
  منتظر قسمت دوم سریال باشید.

  (1)(2)
 • حسن احمدزاده مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ - ۴:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  دوست عزیز حالا که انقدر نگران دخالت نماینده در امور شهرید چطوره در مورد دخالت های اقای محلوجی که ظاهرا در شهر هیچکاره اند اما انگار دلشون نمیاد دست از سر کاشان بردارند و همینطور آقازاده ی ایت الله یثربی امام جمعه ی فقید شهرمون که خودشون رو صاحب شهر میدونند هم مطلب بنویسید

  (5)(2)
  • نظرمشعشع مرداد ۲۸, ۱۳۹۷ - ۹:۳۰ ب.ظ - پاسخ دادن

   باسلام
   امکان نداردچنین اتفاقی دراین سایت رخ بدهد.
   جای دیگرجستجوکنید. اینها آزاداندیش هستندخودشان رادرگیرمسائل جزئی ازاین دست نمی کنند حضرت آقا!
   باورنداریدخودغلامیان می خونه خودش هم تصدیق وتائیدمی کنه…توهم بروخوش باش وبه عصبانیت طرف دلخوش باش شایدنظرروچاپیدوند…!!

   (1)(4)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: