تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت : ۶:۱۶ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
برای نخستین بار در پژوهش سرای دانش آموزی

اولین نشست ادبی انجمن پروین اعتصامی ویژه دختران دانش آموز برگزار شد

خستین نشست ادبی شعر و داستان انجمن ادبی پروین اعتصامی ویژه دانش آموزان دختر مقاطع متوسطه ی اول و دوم درپژوهش سرای دانش آموزی آموزش و پرورش کاشان برگزار گردید.

کاشان نیوز– زهرارسول زاده: نخستین نشست ادبی شعر و داستان انجمن ادبی پروین اعتصامی ویژه دانش آموزان دختر مقاطع متوسطه ی اول و دوم درپژوهش سرای دانش آموزی آموزش و پرورش کاشان برگزار گردید.

حسن عصار فینی مدیر پژوهش سرای دانش آموزی کاشان ضمن اعلام این خبرافزود: هدف از تاسیس این انجمن و برگزاری این نشست های ادبی، رشد و ارتقاءسطح آگاهی ادبی و استعداد یابی و پرورش روحیه ی اعتماد به نفس دانش آموزان دختر جهت حضور در عرصه های ادبی و جشنواره های ملی است.

وی ضمن ابراز امیدواری بر ادامه ی برگزاری این جلسات، کلاس‌های آموزشی شعر و داستان و شعر خوانی و نقد اشعار  و داستان ها را از جمله برنامه های انجمن ادبی دانش آموزی پروین اعتصامی اعلام کرد و افزود: در اولین نشست ادبی انجمن که با حضور ۴۰نفر از دانش آموزان دو مقطع و نیزهمکاران در رشته ادبیات برگزار شد تعدادی از اعضا و مهمانان که از انجمن ادبی بانوان دعوت شده بودند به ارائه شعر و داستان خود پرداختند.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=36869
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: