تاریخ ارسال : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۳ ق.ظ ۴ نظر
Print Friendly
به ریاست معاون استاندار و فرماندار

اولین نشست شورای هم‌اندیشی هنر در شهرستان برگزار شد

کاشان نیوز: اولین نشست شورای هم‌اندیشی هنر در شهرستان کاشان به ریاست معاون استاندار و فرماندار کاشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان: در این نشست که با حضور نمایندگان حوزه‌های مختلف هنر و فرهنگ شهرستان برگزار شد مصطفی جوادی مقدم رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن ارائه گزارشی روند شکل‌گیری شورا را تشریح کرد و اساسنامه شورا را قرائت کرد.
در ادامه این نشست مهندس سیف‌الله امینیان پژوهشگر و تاریخ‌شناس معاصر کاشان جهت ارتقاء سطح فرهنگ و هنر درخواست مشارکت همه هنرمندان و شهروندان در بازشناسی هویت و ارزش فرهنگی شهرستان کاشان شد.
مدیرکل اسبق میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان طرح و ایده شورای هم‌اندیشی فرهنگ و هنر را مثبت ارزیابی کرد و همچنین پیشنهاد راه‌اندازی صندوق حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان کاشان را ارائه کرد.
در این نشست دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان، تأسیس شورای هم‌اندیشی فرهنگ و هنر در شهرستان کاشان را در توسعه و پیشرفت فعالیت‌های فرهنگی هنری شهرستان مهم قلمداد کرد و گفت: موجی که در عرصه فرهنگ و هنر شهرستان کاشان ایجادشده است همه باید فعالانه این عرصه را برای موفقیت آن کمک کنیم.
وی با اشاره به تنوع حوزه‌های هنر در شهرستان کاشان خواستار توجه و حمایت مسئولین از اتفاقات هنری شهرستان شد.
دکتر مومنیان ضرورت ایجاد خانه هنرمندان را یادآور شد و اظهار امیدواری کرد این درخواست هنرمندان با مساعدت دستگاه‌های اجرایی شهرستان تحقق یابد.
در ادامه هر یک از اعضا پیشنهادات و مشکلات حوزه فعالیت خود را ارائه کردند.
در پایان این نشست مقرر شد نشست شورای هم‌اندیشی هنر شهرستان کاشان هر دو ماه یک‌بار برگزار شود.
شایان‌ذکر است اولین نشست شورای هم‌اندیشی هنر کاشان در سال جاری، شامگاه روز یکشنبه ۲۱ خردادماه به ریاست دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان و رئیس این شورا، مصطفی جوادی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان دبیر این شورا و اعضای این شورا در هتل آریانا کاشان برگزار شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67218
مطالب مرتبط

 • شهروند خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  دراین عکس خیلی هارادیدم ولی هنرمند کم دیدم.

  (1)(0)
 • شهروند خرداد ۲۷, ۱۳۹۶ - ۲:۰۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام لطفا از ریاست ارشاد بخواهیدلیست هنرمندان شرکت کننده در این نشست را انتشار دهد همچنین جناب آقای جوادی توضیح دهد چرا از خبرنگاران در این نشست دعوت نشده است ؟ با تشکر

  (0)(0)
 • سعیدی خرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۴:۵۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  خواستم بدانم آیاازخبرنگاران کاشانی که آنهاهم هنرمندمحسوب می شوندعم حضورداشته اندیاخیر.این قشرواقعازحمتکش که درمواقع سپربلای مدیران شهری میشونددربسیاری از مجالس دعوت نمی شوندواگرشکایتی هم بکنندگفته میشونددردسترس نبودید‌حال آنکه در تصویر اشخاصی مشاهده می شوندکه اصولا نه هنرمندمحسوب می شوندونه اینکه می دانندشاخه های هنر چیست.

  (1)(0)
  • مدیر سایت خرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۶:۴۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   خبرنگاران فقط برای انتشار اخباری که مدیران نیاز دارند گاهی مورد التفات قرار میگیرند.

   (1)(0)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: