تاریخ ارسال : ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ساعت : ۷:۳۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
رئیس بهزیستی کاشان خبر داد:

ایجاد 640 فرصت شغلی برای مددجویان بهزیستی کاشان

 روزنامه کاشان-معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: طی یکسال گذشته، برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی شهرستان کاشان 634 فرصت شغلی فراهم شده است.

 امین عسگری گفت: سهم بهزیستی شهرستان کاشان برای ایجاد اشتغال را 50 فرصت شغلی اعلام کرد و اظهار داشت: با فراهم شدن 634 فرصت شغلی در شهرستان، بیش از یک‌هزار و 268 درصد بیش از سهم تعیین شده فرصت شغلی ایجاد شده است.

  وی افزود: بهزیستی شهرستان کاشان برای ایجاد این میزان فرصت شغلی در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی و خوداشتغالی پرداخت کرده است.

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان، از افتتاح یک باب کارگاه تولیدی کفش ویژه اشتغال زنان سرپرست خانوار در منطقه فین کاشان همزمان با هفته بهزیستی خبر داد و گفت: این کارگاه تولیدی با ایجاد 12 فرصت شغلی برای زنان سرپرست خانوار در زمینی به مساحت 200 متر مربع و زیربنای یکصد متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر 300 میلیون تومان افتتاح شده است.

  این مسئول از افتتاح و بهره‌برداری ساختمان جدید مرکز کاشانه مهر ویژه معلولان جسمی حرکتی در محله میرنشانه کاشان خبر داد و گفت: این مرکز با 300 میلیون تومان هزینه خرید و تجهیزات در قالب کارگاه‌های آموزشی حمایت شده ویژه مددجویان زیرپوشش بهزیستی کاشان اداره می‌شود.

  عسگری افتتاح مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی (ویژه معتادان خبر داد و گفت: مرکز کاهش آسیب‌های اجتماعی (DIC  شهرستان کاشان به عنوان دومین مرکز (DIC) در استان اصفهان بعد از شهر اصفهان با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان همزمان با هفته بهزیستی به بهره‌برداری رسید.

  وی از بهره‌برداری 33 واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی کاشان همزمان با سی و سومین سال تأسیس بهزیستی در شهرستان کاشان خبر داد و اذعان داشت: برای احداث این واحدها، علاوه بر تسهیلات دولتی، بهزیستی شهرستان کاشان نیز برای هر یک از این واحدها 5 میلیون تومان و به طور مجموع بالغ بر 300 میلیون تومان کمک بلاعوض داشته است.

منبع: خبرگزاری فارس

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=8363
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: