تاریخ ارسال : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۳۵ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
رئیس ارشاد کاشان: مجوز کنسرت محسن یگانه به‌صورت مشروط صادرشده

بازار سیاه برای بلیت کنسرت محسن یگانه

کاشان نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از صدور مجوز مشروط برای اجرای کنسرت محسن یگانه در کاشان خبر داد.
مصطفی جوادی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در کاشان اظهار کرد: مجوز برگزاری کنسرت محسن یگانه در کاشان به‌صورت مشروط صادرشده است؛ شرکت تهیه‌کننده در صورت رعایت شرایطی می‌تواند اقدام به برگزاری این کنسرت کند.
وی با اشاره به شرایط برگزاری این کنسرت افزود: شرکت برگزارکننده باید متعهد شود افرادی که از اسفندماه سال گذشته تابه‌حال بلیت داشته‌اند، وجه بلیت را دریافت کنند اما مسئولان برگزاری اذعان داشتند پول دریافت شده برای برگزاری کنسرت هزینه شده است و عملاً امکان برگرداندن این وجه میسر نیست.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر کاشان گفت: درنهایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری فرمانداری کاشان تمهیداتی را اندیشیدند که این اجرا صرفاً در یک سانس، بدون تبلیغات محیطی و فقط برای افرادی که از قبل بلیت تهیه‌کرده‌اند در تاریخ اول شهریور برگزار شود.
وی تصریح کرد: اگر افرادی که از قبل بلیت تهیه‌کرده‌اند، در این تاریخ امکان استفاده از این برنامه را ندارند، شرکت برگزارکننده باید شرایطی را فراهم کند که به هر صورت هزینه فرد بازگردانده شود.
جوادی‌مقدم در پایان عنوان کرد: این شرایط به شرکت برگزارکننده ابلاغ‌شده است و در صورت رعایت این موارد از سوی مسئولان برگزاری، این کنسرت می‌تواند در تاریخ اول شهریور برگزار شود.
پیش‌تر اعلام‌شده بود محسن یگانه ۲۵ اسفند سال گذشته در کاشان اجرا خواهد داشت اما به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم، این برنامه به زمان دیگری موکول شد.
لازم به یادآوری است که محدودیت اجرا و عدم فروش بلیت و مخالفت بی‌دلیل با برگزاری کنسرت یک خواننده مجوز دار باعث ازدیاد تقاضا و خریدوفروش بلیت‌های موجود گردیده که خودبه‌خود به ایجاد یک بازار سیاه برای بلیت‌های موجود خواهد شد و مخالفت با آن نیز محدود کردن اجباری حقوق شهروندان خواهد بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68046
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: