تاریخ ارسال : ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۰۸ ب.ظ ۳ نظر
Print Friendly

بازتاب‌های وسیع یک گفتگو و بلوا در اردوگاه یک کاندیدا

راحمی۱کاشان نیوز: انتشار بخش کوچکی از گفت‌وگوی سردار ابراهیم راحمی یکی از داوطلبان انتخابات مجلس با کاشان نیوز با تیتر« می گویند تو اصلح تری ولی دیر آمده ای» که بر اساس برنامه ویژه این پایگاه خبری برای پوشش اخبار انتخابات و ایجاد شور و اشتیاق برای شرکت پرشور شهروندان در انتخابات اسفندماه و با اجازه خود ایشان منتشر شد انعکاس وسیعی در محافل و مجامع سیاسی و اجتماعی و شبکه‌های مختلف مجازی داشته است.
اوج این انعکاس تماس‌های مکرر برخی افراد شاخص جریان اصولگرا با ایشان و انتقاد از این مصاحبه و بازخواست او برای مصاحبه با کاشان نیوز بوده است! که بر اساس اخباری که به ما رسیده این تلاش‌ها و انتشار مطالب زنجیره‌ای و تحلیل‌های بعضاً توهین‌آمیز و سبک و ناشیانه نتوانسته نظر این کاندیدا را برای خروج از عرصه رقابت جلب کند.
سردار راحمی شب گذشته در تماس با کاشان نیوز خواستار انتشار بخش‌های منتشرنشده گفتگوی ۴ ساعته خود در دیدار با اعضای تحریریه و خبرنگاران کاشان نیوز شد.
به اطلاع شهروندان محترم و خوانندگان کاشان نیوز می‌رساند این پایگاه خبری بر اساس وظیفه رسانه‌ای خود و اهدافی که به آن اشاره شد از تمام کاندیداهای شاخص برای حضور در کاشان نیوز و بیان نظرات و دیدگاه‌های خود دعوت کرده است و تاکنون تعدادی از این عزیزان در گفت‌وگو حضور یافته‌اند و گفتگوهای مفصلی با آن‌ها انجام‌شده است.در روزهای تبلیغات انتخاباتی اقدام به انتشار آن خواهیم کرد. دراین‌بین برخی از کاندیداها اجازه انتشار زودهنگام مصاحبه‌ها را داده‌اند و برخی دیگر انتشار آن را به بعد موکول کرده‌اند که کاشان نیوز بر اساس اصول حرفه‌ای این هماهنگی در انتشار را پذیرفته است.
لذا از همین‌جا به اطلاع داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس می‌رسانیم که این پایگاه خبری با رعایت اصل امانت‌داری و بی‌طرفی آمادگی دارد تا با شیوه و روش تعریف‌شده خود با آن‌ها گفتگوهایی چالشی انجام دهد و در موقع مناسب منتشر نماید. البته در روزهای آینده نیز بخش‌هایی از گفت‌وگو با برخی نامزدها منتشر خواهد شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=52399
مطالب مرتبط

 • سعید بهمن ۴, ۱۳۹۴ - ۵:۱۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  سردار مردم با شما هستن.
  آسمون کاشان با اومدن تو ستاره بارون میشه…

  (3)(0)
 • دکتر- ف بهمن ۱, ۱۳۹۴ - ۳:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سردار راحمی از بهترین ها و بزرگوارترین هاست..

  (5)(1)
 • ابوالفضل دی ۲۹, ۱۳۹۴ - ۴:۳۰ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  باعث تاسف است که مطلبی را که بعد از انتشار مصاحبه سردار راحمی نوشتم را ابتدا بارگذاری نمودید ولی بعد از چند ساعت جذف کردید. آن مطلب راجع به خاستگاه و دلیل فشارها بر سردار راحمی بود.

  (2)(1)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: