تاریخ ارسال : ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۳۶ ب.ظ ۲ نظر
Print Friendly

با انتخاب سرپرست، سه تغییر در شهرداری کاشان رقم خورد

کاشان نیوز: پس از مراسم معارفه بهروز گرانمایه بعنوان سرپرست شهرداری،حمیدرضا بخشنده فر به سمت معاونت فنی و عمرانی و سید مرتضی حسینی به سمت معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی انتخاب شدند و همچنین راننده شهردار نیز پس از ۱۶ سال تغییر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، بهروز گرانمایه امروز در آیین معارفه بابیان اینکه بودجه شهرداری در دوره مدیریت قبلی چهار برابر افزایش یافت، تصریح کرد: افزایش حجم عملیات عمرانی در کاشان موجب رضایت‌مندی شد.
سرپرست شهرداری کاشان افزود: در شرایط خاص و حساسی به سر می‌بریم، ازیک‌طرف مشکلات و هجمه‌ها مخالف و از طرف دیگر انتظارات مردم از شهرداری افزایش‌یافته است و هر گام اشتباه مورد رصد قرار می‌گیرد.
گرانمایه با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی باید مدل مدیریتی تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: هزینه‌ها باید شناسایی و مدیریت شود و اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره در اولویت است.
وی ادامه داد: با تغییر مدیریت بی‌نظمی در کار ایجادشده بنابراین باید هر چه سریع‌تر نظم اداری و رعایت سلسله‌مراتب به حالت طبیعی بازگردد.
سرپرست شهرداری کاشان با اشاره به اینکه آرامش باید به جامعه برگردد، گفت: آرامش مردم با شعار دادن برنمی‌گردد، مردم دلواپس و نگران وضعیت شهر هستند و این وظیفه ما است که با تکمیل پروژه‌ها اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
گرانمایه ضمن تقدیر از ظرفیت و توان مدیران ارشد شهری بیان کرد: ذره‌ای به توان مجموعه شک ندارم و با همدلی و همراهی که در شورای اسلامی شهر وجود دارد امیدواریم شاهد رشد و پیشرفت شهر باشیم.
گفتنی است، در این آیین حمیدرضا بخشنده فر به سمت معاونت فنی و عمرانی و سید مرتضی حسینی به سمت معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی انتخاب شدند.

قابل توجه است که در هیچ یک از مراسم معارفه سرپرست شهرداری و استقرار شورای جدید شهر کاشان، شهردار سابق کاشان، سید محمد ناظم رضوی حضور نداشت، این در حالی است که بر اساس عرف مرسوم اداری شهردار در زمان شروع بکار جایگزین خود در مراسم حاضر می‌گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68210
مطالب مرتبط

 • احمدی شهریور ۴, ۱۳۹۶ - ۵:۲۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  برای یک دفعه هم که شده ، این آقایان وصول گرا بیایند به مردم جواب دهند که چطور چند نفر از فامیل و یا خود این جنابان در شورای اصول گرای کاشان به مدیریت های اصلی در شهرداری رسیدند و حقوق و مزایا از پول بیت المال دریافت کردند. شما که پاینبد اصول و اعتقادات بودید. شما که می گویید ما بد هستیم ، شما خوبان چرا ؟ همه می گویند آقای رضازاده که او را عضو شورای اصول گرایان کاشان کرده اند ریس سازمان فرهنگی شهرداری شد؟! ایشان قبلاً چه کاری داشت؟! اون وقت ۲ تا از فرزندان من با مدرک لیسانس و فوق لیسانس بیکار باشند.

  (1)(0)
 • علی شهریور ۳, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  … ( حذف توسط مدیر سایت) برلیست همدلی !!! اونم چه همدلی ایی که حتی یک نفر از هیئت رییسه را نیز از طرف مقابل انتخاب نکردن در حالی که مجموع آمار و بیشترین رای عضو از آنها بود ولی در دوره قبل که اصولگرایان اکثریت رو در اختیار داشتند با همدلی تکرار میکنم همدلی از طرف مقابل در هیئت رئیسه انتخاب شدند و حالا با انتخاب سرپرست بدون مشورت دست رد به سینه سید عزیز زدند. خوب طبیعی هم بود چون تو این مدت ۴ سال منافعشون !!! تامین نشد و حیات خلوتشون به هم خورده بود.
  یه سخنی هم با آقای .. ( حذف توسط مدیر سایت) ب که دارای خصلت آفتاب پرستی هستن و برای یه پست ریاست شورا دست به هر کاری میزنن. ایشون فرمودن که همه مردم اون ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر طومار نویس نیستند بله اینا ۱۰۰ نفر نیستند ۵۳۰۰۰ نفر هستند که شما با توهین به همه اونا سرتون رو تو برف کردین وبرای حب ریاست آخرت خودتون رو فروختین. هر چند میدونم مطلبمو نمیذارید ولی به این راحتی نمیتونید اونی که میخواید شهردار کنید اگه میتونید بسم اله…

  (0)(4)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: