تاریخ ارسال : ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
بیانیه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان شهرستان کاشان

با حضوری پرشور و آگاهانه می‌توان روند آبادانی و پیشرفت را سرعت بخشید

کاشان نیوز: روز گذشته بیانیه تحلیلی شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر صادر گردیده و نسخه‌ای از آن نیز برای کاشان نیوز ارسال شد، برای حمایت از برخورداری شهروندان از گردش آزاد اخبار و دیدگاه‌ها این بیانیه عیناً منتشر می‌گردد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤَدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا  (سوره مبارکه النساء آیه ۵۸)
خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید

انتخابات، نماد مردم سالاری در نظام اسلامی، بنیان دموکراسی و بارزترین تجلی حق حاکمیت ملت بر سرنوشت خویش محسوب می شود.
ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هر کدام در جایگاه ویژه مدیریتی، خاص و منحصر به فرد خود، منشاء اثراتی مستقیم و غیر مستقیم در سبک زندگی مردم است.
از این رو افرادی مجرّب و متخصص و در عین حال پاکدست، صادق، صلح جو و شریف، با حضور در کسوت ریاست جمهوری و همچنین عضویت در شوراهای اسلامی شهرها می توانند با تعهد و تدبیر راه را برای توسعه و سازندگی شهرها و در سطح کلان ایران اسلامی هموار سازند.
در شرایط کنونی، میهن اسلامی ما در برهه ی حساسی قرار دارد. مقطعی که با حضوری پرشور و آگاهانه می توان روند آبادانی و پیشرفت را سرعت بخشید و یا با عدم حضور در انتخابات پیش رو، راه را برای بازگشت افراطی گری و حضور وابستگان فکری به دولت سابق هموار ساخت. بازگشتی برنامه ریزی شده به قدرت که می تواند تمام شئون زندگی شهروندان را تحت تاثیر خود قرار داده و ما را مجدداً به عقب بازگرداند.
در سال‌های اخیر، اوج این حضور آگاهانه و اقدام هوشمندانه را می توان در همراهی مردم ایران با ائتلاف مخالفین افراط‌گرایی در خرداد ۹۲ دانست که اصلاح‌طلبان، اصولگرایان معتدل و اعتدال‌گرایان با همگرایی و اتحاد، نقشه‌های مغرضان را ناکام و برنامه‌هایشان را ابتر گذاشته و زمینه‌های استقرار دولت تدبیر و امید را فراهم آورند.
«شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان» به‌عنوان جریانی اصیل و ریشه‌دار، که همواره سعی نموده تا در مقاطع مختلف در چهارچوب آرمانهای امام (ره) و انقلاب اسلامی و منافع مردم این منطقه، ضمن رصد اتفاقات پیرامونی و وقایع سیاسی-اجتماعی، با تصمیم‌گیری هوشمندانه فردایی بهتر را برای منطقه کاشان رقم زند. در این راستا و برای تسریع در روند توسعه همه جانبه، آبادانی، سازندگی و پیشرفت منطقه کاشان و در سطح کلان آن میهن اسلامی مان، هم افزایی و اتحاد، همکاری و انسجام  با همه تحول خواهان معتقد به اصلاح وضع موجود را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.
برای وفاق حداکثری بین نیروهای حامی دولت تدبیر و امید و همچنین جلوگیری از تشتت آرا بین گروههای معتقد به گفتمان اصلاحات و اعتدال، «شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان» ضمن حفظ هویت تاریخی و چهارچوب های فکری و اعتقادی خود و با عنایت به مرزبندی در برخی حوزه های عملی و نظری، و بر پایه اشتراکات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، به منظور احیای مجد و عظمت این دیار کهن، ضمن احترام به همه کاندیداهای بزرگوار، حمایت کامل خود را از لیست انتخاباتی «شهر همدلی» اعلام نموده و از همه شهروندان شریف کاشانی دعوت می کند با حضور پرشور خود در این انتخابات آرای خود را به نام اعضای این لیست آقایان:
۱-  حسینعلی وکیل کد انتخاباتی ۵٨۶
۲- علیرضا پورعسگری کد انتخاباتی١٨۶
۳- سعید عطایی شاد  کد انتخاباتی ۴۵٢
۴- مصطفی کردمیل  کد انتخاباتی ۴٨۶
۵- مجید شمس کد انتخاباتی ۴١٧
۶- علی رسول زاده کد انتخاباتی ٢٧٢
۷- عباس نیکخواه  کد انتخاباتی ۵٧١
۸-  محمد نظافتی  کد انتخاباتی ۵۶١
۹- و خانم زهرا باغبان کد انتخاباتی ١۵٩
به صندوقها بریزند.
همچنین در انتخابات ریاست جمهوری با تأسی به حمایت قاطع سید اصلاحات و فرزند فاضل و باتقوا و متعهد حضرت امام(ره)، همراه و همصدا با اصلاح طلبان، اعتدال گرایان و اصولگرایان معتدل حمایت همه جانبه خود را از جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اعلام می نماید.

إِنْ أُرِیدُ إِلَّا الْإِصْلَاحَ مَا اسْتَطَعْتُ وَمَا تَوْفِیقِی إِلَّا بِاللَّهِ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَإِلَیْهِ أُنِیبُ (سوره هود آیه ۸۸)
من قصدى جز اصلاح [جامعه] تا آنجا که بتوانم ندارم و توفیق من جز به [یارى] خدا نیست بر او توکل کرده‏ ام و به سوى او بازمى‏ گردم.

شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶»

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66690
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: