تاریخ ارسال : ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۳۶ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
با وجود ادعای پرداخت 70 درصدی قراردادها

برخی از اعضای تیم هندبال شهرداری کاشان برای دریافت مطالبات فصل گذشته خود شکایت کردند

کاشان نیوز: برخی از بازیکنان و سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان برای دریافت مطالبات خود به صورت رسمی از این باشگاه شکایت کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم هندبال شهرداری کاشان فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد، اما برای امسال از حضور در رقابت‌ها کناره‌گیری کرده و منحل شد. برخی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم هندبال شهرداری کاشان برای دریافت مطالبات فصل گذشته خود از این تیم شکایت رسمی کردند.

ضمن اینکه کمیته انضباطی فدراسیون هندبال هم در جریان این موضوع قرار گرفته است تا شکایت آنها هم از طریق مراجع قضایی و هم از طریق مسئولان فدراسیون پیگیری شود.

به این ترتیب امروز ابلاغ رسمی توسط مامور دادگستری به همراه اعضای این تیم که اکثراً از ملی‌پوشان هم هستند به مسئول امور مالی و مدیرعامل باشگاه شهرداری کاشان تحویل داده شد.

این در حالی است که شاه بالایی، مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان گفته بود: مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی بر توقف فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان به دلیل اتحاد و حاشیه‌سازی بازیکنان غیر بومی و تحصن آنان با وجود پرداخت ۷۰ درصدی قراردادهای آنان از دیگر علل این رای اعضای شورای شهر کاشان بود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67748
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: