تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت : ۹:۵۷ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
به مناسبت روز جهانی معلولان

برگزاری جشن روز معلول توسط سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی جشنی را با حضور توان یابان موسسه های خیریه وابسته به این سازمان برگزار کرد .

کاشان نیوز – محمد حسین کریمی: روز جهانی معلولان (۱۲ آذرماه) در حضور توان‌یابان و خیرین همراه با برپایی نمایشگاهی از آثار دستی توان یابان موسسه های خیریه در مدرسه ی مخملبافی گرامی داشته شد .

مهدی جهادی سرپرست سازمان بهزیستی ضمن تبریک این روز به معلولان و تشکراز مسئولان موسسه های خیریه ، اینگونه اظهار داشت : روز جهانی معلولان که با شعار توسعه پایدار، نوید فناوری همراه شده است به معنای تحقق فرصت‌های پایدار و توانمندسازی معلولان است تا با استفاده از فناوری‌های نوین شاهد رشد و شکوفایی بیشتر این قشر توانمند جامعه باشیم.

وی افزود: ما باید بیش از پیش به مشکلات ایاب و ذهاب معلولین اهمیت دهیم و تنها به برگزاری این جشن ها و تنها تبریک گفتن این روز بسنده نکنیم و بها دادن به آنان را عملی کنیم تا جایی که بتوانیم امکانات بیشتری برای آنان فراهم کنیم .

سرپرست سازمان بهزیستی ضمن تقدیر از تلاش های شهرداری کاشان در خصوص مطالعات صورت گرفته برای بهسازی و بهبود مبلمان شهری میدان امام حسین(ع) تا میدان ۱۵ خرداد افزود: متأسفانه بهره‌مندی معلولان از امکانات شهرستان به دلیل عدم زیرساخت‌های لازم با مشکلات  همراه بوده است که امیدواریم تا پایان سال شاهد بسترهای زیرساختی لازم و عملیاتی شدن پیشنهادات‌مان باشیم.
در این جشن توان یابان موسسه هایی چون : کاشانه مهر ، هاجر ، اندیشه ، لاله ، پرهام ، نگار عصر و شقایق حضور داشتند .
 
گزارش تصویری
 
 
 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=37140
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: