تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ساعت : ۷:۵۶ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

برگزاری دو نمایشگاه هنری در آنکارا و فرهنگ سرای معراج و جنگ شادی در تالار فرهنگ

برگزاری دو نمایشگاه هنری در آنکارا و فرهنگ سرای معراج و جنگ شادی در تالار فرهنگ

روزنامه کاشان-دو نمایشگاه نگارگری و نقاشی به ترتیب اولی در موزه آتاترک آنکارا و دیگری در فرهنگسرای معراج کاشان برگزار گردیده و به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه جنگ شادی در تالار فرهنگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اجرا می گردد.

به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان رئیس این اداره اعلام کرد:نمایشگاهی از آثار نگارگری هنرمند کاشانی آقای مهدی ایرانی از تاریخ 16 لغایت 12 تیرماه در موزه آتاترک آنکارا در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.در این نمایشگاه 30 اثر از هنرمند مذکور در معرض دید عموم قرار می گردد.
  لازم به ذکر  است  این نگارگر هنرمند کاشانی در چهارمین جشنواره بین المللی فجر مقام نخست را دررشته نگارگری در بخش گل و مرغ اخذ نموده است.
 
محمد مهدی صباغی اضافه کرد؛به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه نمایشگاه طراحی و نقاشی با عنوان 12 مهدی دوازده هنرمند با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و فرهنگسرای معراج دائر می گردد.این نمایشگاه از تاریخ 10/4/91 لغایت 19/4/91 در نگارخانه آزادی کاشان برگزار می گردد.در این نمایشگاه 24 اثر ازهنرمندان کاشان در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
 
وی همچنین افزود به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه برنامه جشنی از تاریخ 6/4/91 لغایت 8/4/91 بعد از نماز مغرب و عشا در تالار فرهنگ برگزار می گردد.این برنامه که از طرف فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و با هدف بزرگداشت اعیاد شعبانیه و ایجاد شور و نشاط بین مردم برگزار می گردد. اجرای مسابقات فرهنگی هنری، اجرای نمایش طنز و … از جمله برنامه هایی است که اجرا می گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=7377
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: