تاریخ ارسال : ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۳۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در گالری خانه فرهنگ ایران واقع در پاریس

برگزاری نمایشگاه هنرمندان نگارگر کاشانی در فرانسه

کاشان نیوز: ۳۶ اثر از ۱۱ هنرمند نگارگر کاشانی از ۱۶ تا ۲۵ اکتبر (۲۴ مهرماه تا ۳ آبان ماه) در گالری خانه فرهنگ ایران واقع در پاریس فرانسه در معرض دید همگان قرار می‌گیرد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری نمایشگاه گروهی هنرمندان نگارگر کاشانی به مدت ۱۰ روز در پاریس فرانسه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی: مصطفی جوادی مقدم اظهار کرد: ۳۶ اثر از ۱۱ هنرمند نگارگر کاشانی از ۱۶ تا ۲۵ اکتبر (۲۴ مهرماه تا ۳ آبان ماه) در گالری خانه فرهنگ ایران واقع در پاریس فرانسه در معرض دید همگان قرار می‌گیرد.
وی افزود: این نمایشگاه باهمت و تلاش استاد مهدی ایرانی هنرمند نگارگر کاشانی با موضوعات تذهیب، گل و مرغ، مینیاتور و تشعیر برگزارشده است.
وی با بیان بیشتر آثار این نمایشگاه توسط مهدی ایرانی خلق‌شده است افزود: شیوا مدنی، پریسا فیروزبخش، سمیه فلکی، لیلازراعتی، زهره زراعتی، مژگان امینی، حنانه حنانی، راحله تاج فر، شیرین حسنی و مژگان مسی دیگر هنرمندان نگارگر کاشانی هستند که آثارشان در معرض دید عموم قرارگرفته است.
جوادی مقدم تصریح کرد: مهدی ایرانی علاوه بر برپایی نمایشگاه نگارگری آثار هنرمندان کاشانی در پاریس فرانسه، کارگاه آموزشی نگارگری و خوشنویسی را در شهر لیون این کشور برای دوستداران هنر فاخر کشور برگزار کرده است.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان گفت: باوجود اساتید بادانش و هنرمندان مستعد در کاشان باید برنامه‌های حمایتی همه‌جانبه از سوی مسئولان شهر صورت بگیرد تا بتوانیم نام کاشان را با ظرفیت‌های هنری در خارج از مرزهای کشور معرفی کنیم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=68927
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: