تاریخ ارسال : ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت : ۴:۲۴ ب.ظ ۱۱ نظر
Print Friendly
صدرائیه :

بزرگانی همچون آیت الله هاشمی رفسنجانی در توسعه کاشان بزرگ نقش زیادی دارند

رویکرد مدیران اجرائی کاشان استفاده از همه ظرفیت ها برای توسعه منطقه است
کاشان نیوز مهدی سلطانی راد : تنها چند روز پس از دیدار فرماندارکاشان  و همچنین رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر کاشان با آیت الله هاشمی رفسنجانی و حرف و حدیث های مطرح شده بعضأ افراطی برخی از طیف های رادیکال اصولگرا در کاشان ، ابوالفضل صدرائیه نقش فرمانده جنگ در دوران دفاع مقدس و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در راه توسعه کاشان بزرگ را مهم ارزیابی کرد .
فرماندار کاشان در حاشیه همایش یک روزه محیط زیست ، صنایع معدنی و توسعه پایدار در دانشگاه کاشان در گفتگوئی کوتاه با کاشان نیوز درباره دیدار وی و جمعی از اهالی شورای شهر کاشان با آیت الله هاشمی رفسنجانی و مباحث مطرح شده در این دیدار با اشاره به رویکرد مجموعه مدیران فعلی اجرائی و شهری این شهرستان مبنی بر وفاق و همدلی و همگرائی در راه رفع موانع و چالش های توسعه روزافزون این منطقه که میتواند در استان شدن کاشان متجلی شود گفت : آنچه بدیهی است این است که در سالهای گذشته از ظرفیت های موجود در کشور که می توانستند به توسعه کاشان کمک کنند استفاده نشد ، اما نگاه مجموعه مدیران فعلی بر سر کار در کاشان بر این است که با همه مقدورات از هر پتانسیل و ظرفیتی برای توسعه منطقه کاشان با استفاده از همگرائی و اتحاد و همبستگی بهره بگیرند .
ابوالفضل صدرائیه با بیان اینکه شرایط اقتصادی امروز کشور مشخص است افزود : نگاه همه مدیران اجرائی کاشان و همچنین نماینده محترم مردم در مجلس استفاده از همه ظرفیت های موجود در کشور و بهره بردن از راهنمائی بزرگانی است که می توانند به توسعه کاشان بزرگ کمک کنند و قطعأ و یقینأ آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان رأس هرم نهادی که همه قوانین مملکت ما در آنجا بررسی و رصد می شود و توان توصیه به مدیران اجرائی کشور را دارند چهره ای است که باید از وی در راه توسعه کاشان بزرگ مشورت گرفت و راهکار طلبید .
 
فرماندار کاشان درباره مهمترین مباحث مطرح شده از جانب وی در دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد : دوستان عضو شورای شهر مسئله استان شدن کاشان را مطرح کردند و از آیت الله هاشمی رفسنجانی با توجه به شناخت ایشان از منطقه کاشان در این راه استمداد طلبیدند و بنده نیز چالش هائی همچون بحران آب کاشان و توسعه کمی منطقه و بحث قطار سریع السیر را با ایشان در میان گذاشتم .
لینک خبر: http://kashannews.net/?p=40161
مطالب مرتبط

 • سعيدي اسفند ۲۶, ۱۳۹۳ - ۷:۱۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  درود بر هاشمی

  (3)(2)
 • یک شهروند اسفند ۲۶, ۱۳۹۳ - ۲:۴۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  فکر کنم انتصابها در ادارات کاشون را اون کت آبیه معین میکنه و فرماندار تأیید .!!

  (3)(0)
 • یک آرانی طرفدار آقای منصوری اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  زمانی که در دوره سازندگی آقای هاشمی رئیس جمهور.امامی کاشانی عضو فقهای شورا ی نگهبان.مهندس محلوجی وزیر صنایع ومعادن. جمالی نماینده پرنفوذ کاشان وآیت اله یثربی امام جمعه ونماینده ولی فقیه ودارا ی لابی فراوان بودند کاشان کاری نتوانست برای استان شدن بردارد .حالا شاید به همت نماینده آرانی وفعال کاشان وآران وبیدگل جناب منصوری بتوانیم قدم هایی در این زمینه برداریم. نا امید نباشید

  (2)(3)
 • ریحانه اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ - ۶:۳۵ ق.ظ - پاسخ دادن

  فکر کنم این نظرات را خور شما حضرات مینویسید نه اینکه نظر مردم باشد !!!
  سایت شما هم که مشهور است به پاچه خواری به اصطلاح بزرگان….

  (3)(2)
  • admin اسفند ۲۵, ۱۳۹۳ - ۸:۵۸ ق.ظ - پاسخ دادن

   ما قضاوت را با شهروندان نهاده‌ایم.
   سلام و درود بر شما

   (1)(2)
 • ناشناس اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ - ۴:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  ریحان ازسبزیجات طردو ظریف وسبز رنگ است ضمناه تانیث است-درحالیکه کلام ریحانه. همراه بانیش و کنایه است وضمخت گویی فرهنگ کلامی اش-راستی مفهوم بعض اصطلاحات سیاسی. که این بزرگواران بخودمنتسب مکنندبماننداسم سایتشان نباشد-

  (0)(2)
 • وجدان قلم اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ - ۸:۱۴ ق.ظ - پاسخ دادن

  کاشان در دوران ۸ ساله احمدی نژاد و نمایندگی گرانمایه در مجلس به راحتی میتوانست به استان تبدیل شود . بخصوص اینکه احمدی نژاد و گرانمایه زمانی در قامت استانداران اردبیل و مازندران همکار محسوب می شدند اما نه تنها در این زمینه اتفاقی نیفتاد بلکه با …[حدف توسط مدیر سایت] آن روز رئیس دولت نهم و دهم در میدان جهاد در مورد کمبود جمعیت کاشانی ها برای استان شدن به مردم کاشان توهین شد و گویا اصولگرایان رادیکال مخالف آیت الله هاشمی رفسنجانی همچون ( ریحانه ) این را از یاد برده اند ….. ذهن برخی از کاشان ها آنقدر هم فراموشکار نیست کاربر محترم …. بگم ؟؟ بگم ؟؟؟!!!!!!!!

  (1)(4)
 • ریحانه اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ - ۶:۱۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  زمانیکه رئیس جمهور بود و وزیرش هم یک کاشا, کاری برای استان شدن کاشان نکرد !!!

  (10)(0)
 • ناشناس اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ - ۱:۴۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  درود بر هاشمی

  (2)(6)
 • حافظ اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ - ۷:۲۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  احسنت به تدبیر شما ، نشان دادید که اهل تدبیر وامید هستید

  (1)(1)
 • ناشناس اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ - ۷:۰۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  آیه الله هاشمی. انتقاداتی براو واردست-امامسول مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند و عضوارشدخبرگان رهبری آیانبایدبرای چنین شخصیتی حرمتهاحفظ. شود-

  (1)(2)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: