تاریخ ارسال : ۲۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۳۸ ق.ظ ۳ نظر
Print Friendly

بلاخره رتبه شهرداری کاشان ۱۰ است یا ۱۱ ؟!

کاشان نیوز: دو روز پیش خبرگزاری ایرنا به نقل از شهردار کاشان خبری را مخابره کرد؛ «شهرداری کاشان: وی هم چنین از ارتقای درجه شهرداری کاشان از ۱۰ به ۱۱ خبر داد و گفت: با این ارتقا، شهرداری کاشان همپای شهرداری های برخی مرکز استان ها پیش می رود.

و دیروز خبرگزاری ایمنا به نقل از مهندس فخری، معاون برنامه ریزی وهماهنگی شهرداری کاشان خبری دیگر:
وی تصریح کرد: خدماتی که شهرداری کاشان ارائه می کند فراتر از یک شهر است و برای توزیع یکسان ارائه خدمات در نقاط مختلف شهر، مناطق پنج گانه و معاونت های ۶ گانه در شهرداری تعریف شد که این ساختار نیازمند تشکیلات منسجم بود که به تصویب شورا و وزارت کشور رسید و در حال حاضر رتبه شهرداری کاشان ۱۰ است که با پیگیری لازم به ۱۱ ارتقاء پیدا می کند.»

توقت داشتیم یک نفر صادقانه در این آخرین روزهای این دوره از شورا و شهرداری سوالات بی‌شمار شهروندان را پاسخ دهد، اما انگار هنوز اراده برخورد صادقانه دیده نمی‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67699
مطالب مرتبط

 • ناشناس مرداد ۲, ۱۳۹۶ - ۸:۴۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  درجه شهرداری کاشان در حال حاضر ۱۰ است . البته با این درجه شهرداری در کنار شهرداریهای مراکز استانی چون گرگان و یزد و اراک و… قرار می گیرد . لیکن شهرداری در سال گذشته درخواست اخذ درجه جدید بهمراه مستندات را به سازمان شهرداریها مسترد داشته که بنا به وعده یکی از کاشانیهای حاضر در وزارت کشور قرار بود در انتهای سال درجه جدید صادر شود . لیکن ظاهرا در تعلق امتیاز مربوطه به شهرداری کاشان بعلت مستند نبودن یکی از آیتمهای ارائه شده پیوست درخواست ، هنوز این وعده تحقق نیافته است . البته اخذ درجه جدید هیچ مزیت خاصی برای شهر یا شهرداری کاشان قلمداد نمی گیرد و در توزیع برخی از اعتبارات ملی و استانی نیز به عنوان یک پوئن منفی شناخته می شود ( زیرا شهرداری درجه ۱۱ به عنوان شهرداری برخوردار و بی نیاز شناخته می شود ) . تنها مزیت این درجه در تعیین حقوق و مزایای شهردار در آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران است .

  (0)(0)
 • میثم تیر ۲۷, ۱۳۹۶ - ۷:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام؛ خیلی زود قضاوت نکنید… شاید خبرنگار اشتباه کرده باشد.
  البته هر دوی این خبرها از جلسه دیدار شهردار با امام جمعه کاشان تهیه شده است که هر دو عزیز شهردار و معاون محترم فرمودند که شهرداری رتبه ۱۰ را دارد که با تلاش می تواند به رتبه ۱۱ برسد.
  فیلم این دیدار و این خبر هم موجود است.
  در اینجا آنکه صادق نبود خبرنگار محترم بوده که احتمالاً سهواً این مشکل را به وجود آورده است.

  (1)(0)
 • عباس گیوه چی تیر ۲۷, ۱۳۹۶ - ۸:۵۸ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام خوب است برای استناد به اخبار خود شهرداری کاشان مراجعه بفرمایید
  در خبر شهردار در سخنرانی روز جمعه ، در لینک http://kashan.ir/Kashan/Fa/News/3487/

  شهردار کاشان با تاکید بر ارتقای شهرداری از رتبه ۱۰ به ۱۱ بعنوان یکی از اتفاقات بزرگ در حوزه اداری و تشکیلاتی شهرکاشان در آینده نزدیک گفت: ارتقای رتبه شهرداری کاشان سبب خواهد شد رتبه شهرداری کاشان با رتبه شهرداری های مراکز استان ها هم تراز و بعنوان یکی از مؤلفه های مهم در تأسیس استان کاشان باشد.
  خبرنگار محترم سایت قدرتمندی که فرمودید احتمالا اشتباه کرده

  وانگهی !!!!!! سوالات بی شمار شهروندان که می فرمایید چیست؟ آیا کارمندان کاشان نیوز می شوند ” شهروندان بی شمار” ؟؟؟؟؟؟؟؟

  شبهه درست کردن سخت نیست کافیست یه تلگرام و یک سایت درست کنید و شروع به نوشتن اخبار اشتباه بفرمایید.
  باقی توضیح واضحات است. سپاس

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: