تاریخ ارسال : ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۲:۴۶ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
پنجمین دفتر بنیاد فردوسی با حکم دبیرکل:

«بنیاد فردوسی» شاخه کاشان و آران و بیدگل راه‌اندازی شد

کاشان نیوز: دبیرکل بنیاد فردوسی در پی برگزاری شکوهمند دومین جشنواره ملی نقالی در شهرهای کاشان و آران و بیدگل به کوشش بنیاد فردوسی و نهادهای فرهنگی این دو شهر تاریخی در سالروز ترویج فرهنگ پهلوانی، از راه‌اندازی بنیاد فردوسی شاخه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد فردوسی، یاسر موحدفرد ، طی احکامی جداگانه دبیر، رئیس، نایب رئیس و اعضای هیئت مدیره بنیاد فردوسی شاخه کاشان و آران و بیدگل را معرفی کرد.

بنیاد فردوسی از سال ۱۳۸۴ با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی راه‌اندازی شده است و بر پایه اساسنامه مصوب بنیاد فردوسی، می‌تواند نمایندگی در استان‌ها و شهرهای ایران داشته باشد. بدین روی تاکنون بنیاد فردوسی در شهرهای تهران، مشهد، ایلام و کرمان دارای دفتر نمایندگی است.

با راه‌اندازی پنجمین دفتر بنیاد فردوسی با حکم دبیرکل کوشاترین نهاد در زمینه بازشناسی مفاخر ایران، اعضای هیئت مدیره بنیاد فردوسی شاخه کاشان و آران و بیدگل، مسعود نوری‌فرد (دبیر)، خیام وقارکاشانی (رئیس)، مهدی شهریاری (نایب رئیس) و اکبر معماری‌فرد (عضو هیئت مدیره) در آیین پایانی دومین جشنواره ملی «ضرب و نقل» با حضور مدیران ارشد فرهنگی و هنرمندان برجسته نقالی و فرهنگ پهلوانی معرفی شدند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67690
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: