تاریخ ارسال : ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۸:۰۳ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
تیم داری شهرداری کاشان از مدتها قبل محل مناقشه بود اما گوش شنوایی نبود

به دلیل مشکلات اقتصادی، شهرداری کاشان از ادامه تیم‌داری منع شده است

کاشان نیوز: در سیصدو نهمین جلسه شورای شهر کاشان، پس از بررسی و تصمیم‌گیری در مورد ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان، اعضای شورا به‌اتفاق ادامه فعالیت این باشگاه را به صلاح ندانسته و رأی به پایان آن دادند.

به نقل از ایران ورزشی سرمربی فصل قبل تیم هندبال شهرداری کاشان در مورد مشکلات پیش‌آمده تیم تحت رهبری‌اش اعلام کرده: «متأسفانه علی‌رغم اینکه تیم شهرداری کاشان توانست قهرمان فصل قبل لیگ برتر شود اما هنوز مطالبات کادر فنی و بازیکنان را پرداخت نکرده است. دیگر دارد کار به‌جای باریک می‌کشد و بازیکنان مجبور شدند برای رسیدن به حق‌وحقوقشان از طریق مراجع قانونی اقدام کنند.»
او همچنین می‌گوید: «چهارم شهریورماه زمان آغاز لیگ برتر هندبال است و زمان زیادی تا آن موقع نمانده است. شهرداری کاشان قهرمان دوره قبل لیگ برتر، مجوز حضور در جام باشگاه‌های آسیا را به‌عنوان نماینده ایران کسب کرده است. اکنون شهرداری کاشان باید موضوع را مدیریت کند تا بتواند برای فصل آینده تصمیم بگیرد. زمان زیادی تا آغاز رقابت‌ها نمانده و باید هرچه‌ سریع‌تر برای پرداخت مطالبات گذشته و جذب بازیکن و کادر فنی اقدام کند.»
این خبر در حالی منتشر می‌شود که به گزارش ایسنا، بارأی اعضای شورای شهر کاشان و به علت مشکلات اقتصادی، شهرداری کاشان از ادامه تیم‌داری در رشته‌های ورزشی انصراف داده است.
امروز جلسه علنی شورا شهر کاشان برگزار شد و بررسی و تصمیم‌گیری در مورد ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان یکی از موضوعات مطروحه در سیصد و نهمین جلسه علنی شورا بود که اعضای شورا به‌اتفاق ادامه فعالیت این باشگاه را به صلاح ندانسته و رأی به پایان آن دادند.
وجود تعهد مالی کنونی باشگاه، تنگناها و مشکلات اقتصادی شهرداری، خروجی نامناسب باشگاه برای ارتقای ورزش همگانی و شهروندی، به‌کارنگرفتن و توجه نداشتن به استعدادهای بومی و ظرفیت‌های درونی ورزشی شهرستان، زیرساخت‌های نامناسب برای توسعه و بهره‌برداری از امتیازات و دستاوردهای حضور تیم‌های ورزشی در لیگ‌های ملی و فراملی، نداشتن ضرورت و تناسب وظایف شهرداری با تیم‌داری در سطح ورزش حرفه‌ای و… به‌عنوان برخی از دلایل اعضای شورا برای مخالفت با ادامه فعالیت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در این نشست مطرح شد.
تیم هندبال شهرداری کاشان در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شد و مجوز حضور در جام باشگاه‌ها را به دست آورد. هم‌چنین این باشگاه در دو رشته بسکتبال و فوتبال نیز در سال گذشته تیم‌داری کرده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67573
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: