تاریخ ارسال : ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۵۹ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

بیمارستان شهید بهشتی کاشان موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

کاشان نیوز: در نخستین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر بهداشت و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به همت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در روز شنبه ۱۰ شهریور ماه ۹۷ در سالن همایش های رازی تهران برگزار شد و از ۱۵ دانشگاه و بیمارستان موفق کشور در مدیریت منابع و مصارف، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه،رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: این بیمارستان از میان حدود ۷۰۰ بیمارستان کشور توانست رتبه برتر را کسب کند.

دکتر ابراهیم کوچکی، با اشاره به تقدیر از بیمارستان شهید بهشتی کاشان به عنوان بیمارستان نمونه کشوری در این جشنواره،تصریح کرد: بر اساس تجربه های ارایه شده در زمینه مدیریت منابع بیمارستانی شامل خرید، انبار و مصرف بهینه دارو و تجهیزات مصرفی طی ۳ سال اخیر سالیانه بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال صرفه جویی و افزایش بهره وری در این بیمارستان حاصل شده که این مبالغ در جهت ارتقا خدمات و بهینه سازی فضاها و تجهیزات کلینیکی و پاراکلینیکی بیمارستان هزینه شده است.

دکتر کوچکی، با اشاره به ارائه ۱۷ طرح در این جشنواره ملی توسط دانشگاه علوم پزشکی کاشان یادآور شد: ۹ طرح آن مربوط به بیمارستان شهید بهشتی بود که پس از داوری های انجام شده از میان ۱۷۰۰ طرح کشوری به عنوان بیمارستان برتر شناخته شد.

رئیس دانشگاه در پایان، ضمن تبریک کسب این رتبه ارزشمند به تمامی دست اندرکاران حوزه درمان، این موفقیت را مرهون تلاش تمامی خدمتگذاران این عرصه برشمرد و بر تداوم ارائه خدمات درمانی در کنار همدلی و تلاش مضاعف مسئولین و کارمندان تاکید کرد.

این گزارش حاکیست: دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم با اعطای لوح جشنواره به سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی از تلاش ها و خدمات ارزنده این بیمارستان تقدیر کرد.

لازم به ذکر است در این جشنواره هفت بیمارستان موفق به اخذ رتبه برتر شدند.

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71980
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: