تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۰۲ ق.ظ ۲ نظر
Print Friendly

بی مسما در مصلا

کاشان نیوز- مهدی سلطانی: سومین میزبانی کاشان از نمایشگاه کتاب استانی در حالی از پنجم دی در مصلای شهر آغاز شد که قرار بود و این گونه نیز در فهرست برنامه‌های جنبی نمایشگاه قید شد که «غرفه مطبوعات و نشریات کاشان» نیز در این رویداد فرهنگی حضور خواهد داشت، اما آنچه در روز دوم نمایشگاه از حضور رسانه‌های شهر در قالب غرفه دیدیم تنها اختصاص یک فضای نسبتأ بزرگ به برنامه کاشانه «رسانه شهرداری» بود و بس!

از این یک سویه نگری متولیان نمایشگاه در قبال رسانه‌های مکتوب و مجازی شهر که بگذریم، توزیع یک ویژه نامه موسوم به  «تیتر یک» با رویکرد ورق زدن تاریخچه مطبوعات در کاشان و انتشار یافته از سوی تحریریه نشریه سیلک «متعلق به شهرداری» که در بالای صفحه یکِ آن، ضمیمه روز خبرنگارِ! سیلک قید شده و طبیعتأ باید در مردادماه توزیع می‌شد به عنوان حرکتی در مسیر کج سلیقگی و «بی مسما» با موضوع نمایشگاه و در غیبت غرفه مطبوعات شهر جای بسی تأمل دارد.

 

 

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72995
مطالب مرتبط

 • مرتضی دهقان دی ۱۰, ۱۳۹۷ - ۳:۴۲ ب.ظ - پاسخ دادن

  این غرفه “ایستگاه رسانه” هست مهدی جان نه غرفه شهرداری
  بالای غرفه این نام ثبت شده و هر رسانه ای میتونه اونجا از خدمات ایستگاه مثل اینترنت رایگان استفاده کنه .
  نقدی هم روی این نوشته ت وارد هست که ترجیح می دم حضوری عرض کنم.

  (0)(0)
 • سعید غلامیان دی ۸, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  آقای سلطانی عزیز، دنبال چه هستید؟ رسانه و خبرنگار مستقل نباید در اندیشه جاه و جایگاه باشد.
  نشریه سیلک مرده ریگ شهردای قبل است که به ارث به شهرداری فعلی رسیده است، مثل فرودگاه!، شهرداری هم پول دارد و هم امکانات و به همین دلیل است که سردبیر نشریه شهرداری را شخصی انتخاب می‌کنند که حتی یک روز سابقه خبرنگاری و روزنامه نگاری ندارد.
  در شهری که از هر طرفش صدای من آنم که رستم بود پهلوان بلند است و هر یک خود را به آب و آتش می‌زنند تا مثلاً حق شهروندان را بگیرند، حقی که سال‌هاست صاحبانش را پیدا نکرده و سر از ناکجااباد درآورده است، صدای من و تو به جایی نخواهد رسید حتی اگر فریاد باشد، مگر اینکه … .

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: