تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱:۳۸ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
در دیدار معاون هماهنگی توزیع توانیر با فرماندار کاشان:

تامین اعتبار چند پروژه‌ ضروری برق کاشان از منابع داخلی، استانی و ملی

کاشان نیوز: معاون استاندار و فرماندار کاشان از تأمین اعتبارات پروژه‌های ضروری برق کاشان خبر داد و گفت: در جلسه‌ای که با حضور آقای دکتر محمود رضا حقی فام معاون هماهنگی توزیع توانیر، مدیر بازرسی و نظارت شرکت توانیر، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان، مدیر امور برق و رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان در فرمانداری برگزار شد، مقرر گردید اعتبارات تکمیل پروژه روشنایی شهرک خاتم‌الانبیا (مسکن مهر کاشان) خط دوم انتقال برق مشهد اردهال از روستای حسنا رود و ارتقاء چند پست برق در حوزه‌های شهری و صنعتی و همچنین استقرار سامانه متمرکز ۱۲۱ حوادث برق شهرستان تأمین گردد.
حمیدرضا مومنیان افزود: در این جلسه مقرر گردید اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریال برای تکمیل روشنایی شهرک خاتم‌الانبیا – مسکن مهر کاشان – از محل اعتبارات داخلی، استانی و ملی اختصاص داده شود.
وی اظهار داشت: ایجاد خط دوم انتقال برق به مشهد اردهال از روستای حسنارود به طول ۷ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر مصوبات این جلسه بود.
مومنیان تأکید کرد: برنامه‌ای بلندمدت برای ارتقا پست‌های برق در سه‌نقطه شهرستان واقع در بلوار علم و صنعت جنب دانشگاه کاشان و ابتدای شهرک صنعتی و همچنین مشکات و شهرک صنعتی جعفرآباد در نظر گرفته شود.
فرماندار کاشان افزود: تجهیز پست فوق توزیع ناجی آباد با نصب پست سیار از دیگر موضوعات بااهمیت حوزه برق شهرستان کاشان است که مقرر گردید این پست برق تا قبل از پیک بار تابستان ۹۶ تجهیز و آماده بهره‌برداری گردد.
مومنیان با بیان این‌که استقرار سامانه متمرکز ۱۲۱ حوادث کاشان از دیگر مصوبات این جلسه بود یادآور شد: در حال حاضر سامانه ۱۲۱ به صورت غیرمتمرکز در چند نقطه شهرستان و منطقه به مردم خدمات ارائه می‌نماید. تجمیع، تجهیز و ارتقا سامانه ۱۲۱ باعث خواهد شد تا ترافیک تماس کمتر شده و خدمات به مردم و مشترکین تسهیل گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=64211
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: