تاریخ ارسال : ۰۴ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۹:۵۴ ب.ظ ۲ نظر
Print Friendly
دومین جشنواره سراسری آزاد فیلم؛

تندیس بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلم دومین جشنواره سراسری آزاد فیلم به کاشان رسید

کاشان نیوز: در دومین جشنواره سراسری و هشتمین دوره داخلی آزاد فیلم، تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازی‌گر مرد به «سعید خسروی» برای فیلم «یک روز معمولی» تعلق گرفت و سعید صابری تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی جشنواره را برای این فیلم از آن خود کرد.

به گزارش دبیرخانه این جشنواره، آیین پایانی جشنواره شب گذشته با حضور جمعی از فیلم‌سازان، مسئولین، اصحاب رسانه و هیئت داوران شامل آقایان پرویز نوری، سیروس الوند و جواد طوسی در تالار ایوان شمس برگزار گردید.

بنا بر این گزارش و بر اساس رای هیات داوران، در بخش داستانی تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد به سعید خسروی برای فیلم یک روز معمولی تعلق گرفت و سعید صابری تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی جشنواره را برای فیلم یک روز معمولی از آن خود کرد.

گفتنی است در این جشنواره ۲۵۷ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که از بین این آثار ۵۷ اثر توسط آقایان مسعود آب‌پرور، پولاد کیمیایی و بیژن میرباقری به بخش مسابقه راه یافته بودند.

فیلم «یک روز معمولی» با بازی سعید خسروی، سحر خداداده و محمد عباس‌زاده و نویسنده‌گی و کارگردانی سعید صابری بر اساس طرحی از سیدمهدی موسوی نخستین اثر سعید صابری است که تصویربردار آن رضا قاسمی بوده و علی خوشدلی آن را تدوین کرده است.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از: صدابردار فیلم امیرحسین رحیم‌زاده، طراحی گریم معصومه دوست‌کام، مدیر تولید سعید قربانی، منشی صحنه و دستیارکارگردان محمدحسین حمصیان و تهیه کنندگان رضا قاسمی و سعید صابری.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63877
مطالب مرتبط

 • محمود ساطع دی ۶, ۱۳۹۵ - ۶:۲۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  شادباش و تبریک می گویم امید بتوانیم روزی نزدیک به تماشای آن بنشینیم۰

  (1)(0)
 • ناشناس دی ۶, ۱۳۹۵ - ۵:۲۳ ب.ظ - پاسخ دادن

  تبریک به آقای خسروی که افتخار شهر هستن

  (1)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: