تاریخ ارسال : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۵۱ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
تولیدات «سایپا سیتروئن» وارد بازارهای داخلی و بین‌المللی خواهد شد

تغییر «سایپا»ی ایرانی به «سایپا سیتروئن» بین‌المللی نتیجه پسابرجام است

کاشان نیوز: با حضور مدیران ارشد سایپا و سیتروئن و انجام مذاکرات نهایی، تابلو سردر شرکت سایپا کاشان به سایپا سیتروئن تبدیل شد و شرکت سایپا سیتروئن فعالیتش را به‌صورت رسمی در ایران آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، به نقل از سایپا نیوز، ژان کریستف کمارد قائم‌مقام منطقه خاورمیانه و آفریقا و عضو هیئت‌مدیره PSA و جمعی از مدیران ارشد سیتروئن، ضمن حضور در شرکت سایپا، با دکتر مهدی جمالی، مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا نشستی برگزار و در خصوص ادامه همکاری‌ها مذاکره کردند.

در این نشست، دو طرف بر ادامه همکاری با سرعت بیشتر در جهت راه‌اندازی خطوط تولید خودرو مشترک و عرضه سریع محصول به بازار در سایپا کاشان اتفاق‌نظر داشتند.

بر اساس این گزارش با حضور مدیران ارشد دو شرکت سیتروئن و سایپا، شرکت سایپا سیتروئن در ایران به‌صورت رسمی ثبت و به‌صورت عملیاتی فعالیت خود را آغاز کرد.

علاوه بر این تمامی قراردادهای موردنیاز جوینت ونچر به امضای دو طرف رسید و اعضای هیئت‌مدیره شرکت سایپا سیتروئن مشخص و معرفی شدند.

گفتنی است قرارداد جوینت ونچر بین دو شرکت سایپا و سیتروئن در پسابرجام منعقد شد و روند همکاری از آن زمان آغازشده و خوشبختانه با انجام مذاکرات متعدد همکاری مجدد بین این دو شرکت آغازشده است و بر همین اساس خودروهای جدید گروه سایپا سیتروئن در سال آینده در خطوط تولید شرکت سایپا کاشان تولید و وارد بازارهای داخلی و بین‌المللی خواهد شد.

شایان‌ذکر است شرکت سیتروئن پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ‌گونه همکاری به‌صورت سرمایه‌گذاری مشترک در تمامی زنجیره ارزش‌افزوده ازجمله تولید در ایران نداشته و برای اولین بار پس از ۳۹ سال مجدداً از طریق جوینت ونچر با سایپا شروع به همکاری کرده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=66702
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: