تاریخ ارسال : ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت : ۱:۱۷ ق.ظ ۲ نظر
Print Friendly

تغییر نام خیابان «حسن تفضلی» به «حاج حسن تفضلی»

روزنامه کاشان-تابلو خیابان مرحوم تفضلی که چندی قبل بدون هر گونه خبری ناپدید شده بود با تغییر اندکی به محل خود بازگشت.

مضمون این تابلو با اندکی تغییر از خیابان «حسن تفضلی» به «حاج حسن تفضلی» تبدیل شده است.
در ارتباط با این نامگذاری مدتی قبل درسایت روزنامه کاشان و دیگر مطبوعات مکتوب و مجازی اعم از سایتهای خبری و وبلاگ های شخصی کاشان مطالب و اخباری در رابطه با نامگذاری این خیابان و اتفاقات بعدی منتشر شده بود.

لازم به ذکر است که در سال گذشته میدانی در آران وبیدگل به نام «ارباب حسن تفضلی» نامگذاری شده بود. و این پاسخی بود به خدمات ارزنده شخصی که این روزها با توجه به مشکلاتی که در زمینه مسائل کارگری کاشان و آران و بیدگل بوجود آمده ارزش و تاثیر اقداماتش در هر دو شهرستان بهتر دیده می شود و معیاری است که گذشته ها را به مثابه نمونه برای قضاوت کردن در باره مدیران و مسئولان امروز کاشان به یاد بیاورد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=11009
مطالب مرتبط

 • علی رحیمیان آبان ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  با سلام .با توجه به تاسیس هنرستان حاج حسن تفضلی از شما دعوت می شود جهت اطلاع رسانی از هنرستان و رشته های موجود در آن گزارش تهیه نمایید . مدیریت هنرستان
  میدان درب عطا .خیابان غیاثالدین .هنرستان حاج حسن تفضلی
  ۵۵۲۵۶۶۵۰-۰۹۱۳۲۷۶۶۱۹۷

  (0)(1)
 • محمد شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  من تفضلی را اصلا ندیده ام ولی نمی دانم او چه کرده که از کاشان و آران و بیدگل و راوند و تمامی اطراف و روستاها حتی بعضی در قم از نام او به بزرگی و نیکی و خصوصاً سخاوتنمندی یاد می کنند. می گویند بیچاره و در مانده ای نبوده که پیش او برود و دست خالی برگردد. در عین حال می گویند ارادت زیادی به اهلبیت(ع) داشته، هر سال روضه خانی سنتی در خانه اش که می گویند خیلی ساده و قدیمی بوده[ در عین ثروتمندی اش] برگزار می کرده می گویند خیلی خاکی بوده ، همه را گفتم ، حالا نمونه اش کجاست؟

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: