تاریخ ارسال : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۵۲ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly
رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:

تلاش برای یافتن گمشده سوم کویر مرنجاب ادامه دارد

کاشان نیوز: رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تیم‌های محلی و استانی همچنان با به‌روزترین تجهیزات و امکانات در حال جستجوی برای یافتن گمشده سوم در کویر مرنجاب هستند.

منصور شیشه‌فروش در گفتگو با خبرنگار ایمنا، بابیان اینکه هنوز وضعیت نفر سوم مشخص نیست، افزود: متأسفانه با تمام تلاش‌های صورت گرفته هنوز هیچ اطلاعی از وضعیت این شخص به دست نیامده است.

وی با تأکید بر اینکه تمام امکانات در اختیار جستجوگران قرارگرفته است، ادامه داد: نیروهای امدادی زمینی و هوایی از امکاناتی ازجمله بالگرد، پهباد، پاراگلایدر و هلی‌شات برای جستجو استفاده کرده‌اند و تاکنون پایش‌ها در قالب بیش از ۱۰۰ نفر نیرو انجام‌شده و همچنان ادامه دارد.

شیشه‌فروش با اشاره به اینکه جلسات متعددی در این خصوص برگزارشده است، تصریح کرد: دستگاه‌های امدادی، هیئت موتورسواری، خودروهای آفرود همچنان به ادامه جستجو در منطقه مشغول هستند.

رئیس ستاد مدیریت استانداری با تأکید بر اینکه از تمام امکانات و تجهیزات به‌روز در جستجو استفاده می‌شود، گفت: علاوه بر تیم‌های محلی و استانی، از استان قم نیز تقاضای همکاری و نیروی کمکی داشته‌ایم که امدادگران این استان نیز به کمک جستجوگران آمده‌اند و امیدواریم به زودی این گمشده را با تلاش نیروهای امدادی بیابیم.

گفتنی است روز یکشنبه ۱۲ فروردین سه گردشگر با خودروی اف جی کروز مشکی‌رنگ وارد کویر آران و بیدگل شده و موقع بازگشت با ورود به دریاچه خودرو در یک منطقه‌ی باتلاقی فرو می‌رود و پس از جداشدن از یکدیگر برای نجات دونفر نجات یافته و از سومین گردشگر تا کنون خبری در دست نیست.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70611
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: